Strona 424 z 723
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Dzięki dziewczyny! No chyba w takim razie wizyta u lekarza- a tak mi się nie chce latać potych badaniach i lelarzach!!

Sylwka123 ja ostatnio ciągle piję cisowianke niegazowaną. A byłaś u gina z tym nie u i internisty?

Dżemik- a teraz też Ci to dokucza czy na razie masz spokój?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Ja z kolei myślałam, ze bede mieć chłopca więc wstępnie rozgladalam się za ciuszkami dla NIEGO i zwróciłam uwagę ze jest więcej fajnych ciuszkow niż dla dziewczynek. Po usg wybrałam się na zakupy do Carrefour i przy okazji zerknelam na ubranka z nadzieją ze zobaczę jakiś ciuszek na małą modnisie ale nie było nic ciekawego, tak samo w pepco. Z kolei dla chłopaka widziałam sporo fajowych rzeczy. Na fb mam polubiona strone Mali Modnisie i tam też więcej fajnych ubiorów pokazują dla małych mężczyzn. Muszę się wybrać w końcu do jakiegoś ciucholandu w poszukiwaniu jakichś małych kiecek dla dziewczynek. Tak na poprawę humoru
    Sylwka a jak ci wyszedł ten piasek w moczu to miałaś inne objawy niż ból? np widziałaś ten piasek w moczu? Ja mam taki osad który zostaje na ściankach toalety mimo braku infekcji i też zastanawiałam się właśnie czy to nie piasek.... ale nigdy do tej pory nie miałam takich problemów więc strzelam w ciemno.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cały czas kochana. Mi kręgosłup ledwo zipie - 3 ciąże i zero rehabilitacji. Nerki mam obecnie zdrowe (wyniki książkowe, na usg czysto), a ból jest.

Mam spięte i twarde mięśnie przy kręgosłupie. Do tego stopnia, że boli jak diabli, bo one nie pracują, a kości ciągną, siada mi miednica, a jeden z mięśni tak się spiął, że prawą nogę podnosi mi wyżej - w efekcie krzywo chodzę. Mam nauczkę, bo miałam masę czasu by po drugiej ciąży coś z tym zrobić. A teraz cierpię. Jak po porodzie czegoś nie zrobię to operacja za jakiś czas..

Największy problem mam właśnie od odcinka lędźwiowego do kości ogonowej.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kirka00 Zobacz posta
    Sylwka a jak ci wyszedł ten piasek w moczu to miałaś inne objawy niż ból? np widziałaś ten piasek w moczu? Ja mam taki osad który zostaje na ściankach toalety mimo braku infekcji i też zastanawiałam się właśnie czy to nie piasek.... ale nigdy do tej pory nie miałam takich problemów więc strzelam w ciemno.
    Najlepiej to sprawdzisz sikając do suchego i czystego pojemnika. Nie do sedesu. Wtedy na dnie możesz zobaczyć piasek. Jeśli go masz. Po rozbijaniu kamieni tak właśnie kontrolowałam ilość piasku w nerkach po kuracji.
    A oprócz tego obecność złogów piasku w nerkach potwierdzi usg nerek a w badaniu moczu szczawiany i te drugie, tylko nie pamiętam nazwy.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Piasek wyszedł mi w badaniu moczu. Nie zwracałem uwagi czy jest jakis osad czy nie po sikaniu. Byłam wtedy chora i glownie lezalam, miałam też antybiotyk niestety. Myślałam że ten ból w nerkach to przEz leki, ciagly kaszel, lezenie czy coś coś tym stylu. Ale co 3-4 tyg oddaję mocz i krew do badania i później moja gin ogląda wyniki i mi powiedziała o tym piasku w moczu. Wtedy zrozumiałam skąd ten ból, zmieniłam wodę i popijalam wodę Jan. Po 2 tyg przeszło i kolejne wyniki żadnego osadu nie wykazały.

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć mamuśki!
    Ale piękne brzusie, ja choć ciąża młodsza od waszych w większości mogłabym konkurować z rozmiarem hehe ale też u mnie budowa ze skłonnościami do okrągłego brzusia (figura jabłko). Pępek wklęsły dalej, dużo tłuszczyku na wierzchu Jakie kosmetyki stosujecie na skórę? Bo ja mam taki okropny przesusz że nie daję już rady :/

Co do nerek to też miałam przygody wliczając w to kolkę okropną brr co sobie wspomnę... ponoć gorsze niż poród więc wiem że teraz dam radę :P Ja kontrolę zrobiłam przed ciążą i prawą nerkę na szczęście mam czyściuteńką co było najważniejsze bo właśnie prawa dostaje w ciąży w kość. W lewej drobny piasek, ale czuję dokładnie kiedy wychodzi bo wtedy mnie piecze podczas sikania. Ja sobie kupiłam sok z żurawiny w netto taki w szklanej butelce (0,7l chyba). Nie polecam pić całej szklanki nierozcieńczonej na raz bo jest diabelsko gorzko-kwaśny lepiej nalać sobie trochę i rozwodnić no i jak miałam kurację na te nery moje to piłam debezylinę bo ona rozpuszczała trochę i dawała lepszy poślizg to już mnie tak nie kaleczyły jak ten pierwszy xD

Ja też kupiłam sobie poduszkę w kształcie C z tej aukcji: http://allegro.pl/rogal-ciazowy-prem...ZjMyNjFiZDg%3D
    Wczoraj pierwszy raz na niej spałam, bo inteligentnie zdjęłam poszewkę do prania i potem nie mogłam jej sama założyć xD co się uszarpałam to moje, w końcu poprosiłam mamę o pomoc i razem we dwójkę jakoś się udało xD dla mnie trochę twarda i nie umiem na niej brzucha ułożyć... nie wiem ale do siedzenia jest wyborna. oplatam się jak do karmienia i część na plecy daję, super pozycja. Wypełnienie chyba takie samo jak ma poduszka od panny-nienormalnej.

A ja wydzwaniam do lekarzy. Udało mi się na środę umówić do rodzinnego- ale też tylko dlatego ze się uparłam- bo skoro do specjalisty w 7 dni mogę się dostać to do rodzinnego chyba tym bardziej. A chcieli mnie wepchnąć do takich co nimt do nich nie chce chodzić, ale się uparłam- wole nie ryzykować w ciąży.

No i na to echo serca dziecka- ale tam też nie odbierają!!!!!!no trudno próbuje dalej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    maladzi88 ja stosuję na brzuch i piersi masło do ciała dla ciężarnych z serii Perfecta tak po tym jak zrobił mi się pierwszy rozstęp na piersi :/
    Natomiast na twarz zwykły krem nivea bo też zrobiła mi się bardzo sucha skóra na twarzy właśnie.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Maladzi88 ja drugie opakowanie Palmersa- mam spory brzuchol i na razie brak rozstepów. Smaruje nim całe ciało. Minus taki, że jak się wysmaruje to psy za mną łażą i się oblizują bo pachnie bardzo ładnie kakaowo!!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja polecam olej kokosowy nierafinowany
    Pieknie pachnie i skora mieciutka i nawilzona. Prawde powiedziawszy nie mialam skory na ciele w tak dobrej kondycji jak teraz...!
    Wczoraj bylam zbyt zmeczona i sie juz nie smarowalam i dzis rano moja skora nadal mieciutka i nawilzona
    Natura najlepsza

Btw pogoda jak marzenie u nas...! Ide zaraz w ogrod z ksiazka..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów