Strona 422 z 724
Pokaż wyniki od 4,211 do 4,220 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, piękne te wasze brzuszki, aż wam pozazdroscilam. Ja kończę 18 tc i wciąż brakuje mi do wagi wyjściowej z 0,5 kg A przez ostatnie 3 tyg. przykryłam 0,1kg lekarz nic nie mówił..... brzuszek to mam taki jak przy dobrym wzdeciu więc w sumie nie widać że jestem w ciąży. Też jestem wysoka i szczupła, no nic widać ten typ tak ma

2. dzieckozakupy.pl
    czaesc dziewczynki mam nadzieje ze o mnie jeszcze nie zapomnialyscieNie mam czasu pisac ale Was regularnie czytamciesze sie ze u Was polowkowe ok oby tak dalej ja mam w piatek dopiero i lekko sie stresujedziewczynki widze ze Wy juz obkupione w wiekszosci rzeczy,ja jakos jeszcze nie potrafie ciagle mam wrazenie ze za wczesnie (

Czesc dziewczyny. Czy mialyscie moze tak ze przy chodzeniu lub innym ruchu ciagnie Was w pachwinach? Boli mnie juz ze 2dni i nie wiem czy to normalne, to takie jakby ciagniecie.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Agnes, też tak miewam, lekarz mówił że to wszystko więzadła macicy i że to normalne. U mnie to było ciągnięcie, ale też uczucie jak bym miała kolkę po bieganiu.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Czesc dziewczyny. Czy mialyscie moze tak ze przy chodzeniu lub innym ruchu ciagnie Was w pachwinach? Boli mnie juz ze 2dni i nie wiem czy to normalne, to takie jakby ciagniecie.
    Mnie czasami pociągnie w pachwinie, czasem gdzies w kroku, czasem z boku. No rośnie kluska. Zobaczymy jak później będzie, ja mam w brzuchu w środku zrostów dużo po 2 operacjach (10 i z 6 lat temu) byłam cięta na brzuchu więc potem może jeszcze pociągać mnie bardziej. Ale oby nie.

Dziewczyny dostałam własnie info, że następne wesele 1 lipca mam i to siostra męża. W końcu! Odwoływali raz ślub ze względów finansowych -tak mi się wydaje. No ale w końcu się ogarnęli W CO JA SIĘ UBIORĘ!!! WORKI POKUTNE JAKIEŚ PO ZIEMNIAKACH CHYBA...... A do tego to na wsi, i dopiero będzie pogląd na mnie, bo każdy kto się o ciąży dowiaduje to mnie jak jakiś okaz traktuje, bo raczej większość wiedziała a część sie domyślała, że my z mężem mamy duże problemy z zaciążeniem. A tu taki psikusik i do tego lipiec to już jak balon będę...

Dzisiaj idę do kościoła popołudniu - się pomodlę za Gabrysię/Gabrysia a potem napadam na internet i szukam kocyków i i ubranek, muszę się zorientować co i ile kosztuje. Moja mama już nogami przebiera, tak chce wnuczkowi robić prezenty...

A w tej chwili czekam aż ostygnie mi ciasto Robię metrowca

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Metrowiec? A co to za ciasto?
    Panna, nie powiem ze zupelnie nie ma ubranek dla chlopcow bo sa i mam kilka fajnych perelek juz ale jest tego od groma mniej niz dla dziewczynek..

Niunia nie martw sie, masz jeszcze troche czasu
    Wczoraj wieczorem spotkaismy sie w knajpie ze znajomymi i byla tam dziewczyna, ktora dokladnie jest na tym samym etapie ciazy co ja i tez nic nie ma troche swoja nadgorliwoscia w tej kwestii ja zmartwilam ale to bardziej trzeba patrzec ze to ja jestem nienormalna

A ja sie dzis wygrzewam na sloneczku... takie to jest dla mnie przyjemne...:

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Burzujka to takie ciasto które od pokoleń chyba każdy robił, przynajmniej u mnie. Jasny biszkopt i ciemny, przekłądane kremem budyniowym, polane polewą. A potem kroi się na ukos, żeby wyszły paski. tu jest pierwszy lepszy przepis i foot http://www.mojewypieki.com/post/metrowiec
    Moje ulubione ciasto, ale trochę czasu zajmuje zrobienie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nie znam takiego ciasta! A moj pierwszy wyuczony zawod to cukiernik...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Och lata już nie robiłam metrowca!! Ale faktycznie troche pracy jest przy nim i chyba to sprawiło że o nim zapomniałam. My zawsze mierzyliśmy ile cm wyszło

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Burzujka to ja nie chcę wiedzieć co ty w tej szkole robiłaś hahaha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów