Strona 418 z 724
Pokaż wyniki od 4,171 do 4,180 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    A Felek to zdrobnienie od jakiego imienia, bo w głowę zachodze ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cymoka, Felicjan! Albo Feliks, ale wole bardziej polsko brzmiace wiec Felicjan pewnie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Jeju.. Jak patrzę na wasze brzuszki to mnie jedynie pociesza fakt, że część mojego brzucha to tłuszczyk, bo teraz wyglądam tak, jak wy chudzinki będziecie wyglądać w 9mc ciąży
    Jak siądę do kompa to pokażę wam jaki miałam w ciąży z synem pod koniec, i jaki już teraz mam.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Dzemik dawaj! Czekamy
    Mnie sie ciagle ludzie dziwia ze jestem juz prawie w polowie ciazy... wiec chyba mam maly brzuch

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Piękne brzusie maminkaT, Twój to już konkret no to chyba ja mam najmniejszy ;P w ogóle gin ostatnio do mnie, że rozciąganie w brzuchy to normalne, "zwłaszcza, że ktoś jest taki drobny jak pani", potem się z mężem śmialiśmy że teraz mamy gwarancje, że NA PEWNO nie patrzy na mój tyłek ;p bo wtedy słowo "drobna" by nie padło :P:P
    Burzujka, imie piękne, Felo
    właśnie sobie zrobiłam koszyk w h&m z dzieciakowymi ciuszkami, 160 zl, ale bez zniżki ciotki mojego męża byłoby 227, myslicie ze to dobry argument dla oszczędnego ostatnio mężusia? :P

O mnie
    Panna ja w ubraniu wygladam tak jak Ty ale Ty jestes dwa tygodnie do przodu! Takze niezle
    Niezla ta Twoja znizka! Dobry argument na szalenstwo zakupowe

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    cieszę się, bo niestety muszę pilnować wagi, nie mogę za bardzo pozwolić na obciążenie stawów dodatkowymi 20 czy więcej kilogramami... ale też boję się, że w krótkim czasie nadrobię i będą rozstępy, więc mocno pilnuję smarowania rano i wieczorem.
    zniżka wykorzystana kliknęłam finalizację zamowienia zanim mąż wrócił z pracy :P haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No mój brzusio już dość duży na szczęście pępek nadal wklesly widzę że i Wy rosniecie przyszły tydzień zapowiada się wizytowy tzn dużo z nas ma wizyty Niulla Ja cała ciążę chodziłam do szkoły i na dodatek 26 maja zdawałam ostatnia maturę a 5 tego czerwca synek się urodził, więc da się radę I do szkoły codziennie2 km w jedna stronę musiałam iść i to akurat odczuwałam

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    właśnie sobie zrobiłam koszyk w h&m z dzieciakowymi ciuszkami, 160 zl, ale bez zniżki ciotki mojego męża byłoby 227, myslicie ze to dobry argument dla oszczędnego ostatnio mężusia? :P
    Wczoraj w H&M byl taki myk, ze blad mieli i można bylo kupic rzeczy po zniżce 45%. Troche pokupowalam, dla dzieci nie chcialam, a potem jak już stwierdzilam ze moze jednak coś kupię, to już zniżkę zlikwidowali... tyle, ze ja ma tych ciuchow na tony... ale jak pomyslalam ze prawie 50% zniżki to potem trochę szkoda bylo, ze jednak nie skorzytsalam, tylko mezowi coś kupilam i sobie ciążowe bluzki i do karmienia.

A mi tez brzuch tak wywalilo, ze masakra... No i powoli Tymek daje o sobie znac w brzuchu .

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Ale macie brzuchy! ja wlasnie koncze 21 tydzien i mam mniejszy! Ciekawa jestem czy to zwiazane z moja budową (wysoka i szczupla) czy moze z tylozgieceim macicy. Ma to w ogolel jakies znaczenie?
    Rzadko tu pisze. Po pracy jestem wykonczona, nie zawsze otwieram kompa, a na tel pisac nie lubie, ale od czasu do czasu czytam wasze posty
    W zeszlym tygodniu bylam 2 razy na usg (najpierw na NFZ, potem robilam genetyczne) i jest już potwierdzone, ze bedzie to ONA. Czulam od początku chłopca wiec troszke sie zdziwilam, ale oswoilam sie z tym i szaleje ze szczecia. Bedzie Gloria
    Ktos z Was pisał we wczesniejszych postach o infekcji intymnej chyba. Niedawno wyleczylam bardzo nieprzyjemna grzybice globulkami i mascia Clotrimazolum. Pierwszy raz je stosowalam i musze przyznac ze na mnie bardzo dobrze i szybko podzialaly. Teraz profilaktycznie na noc wkladam Lacovaginal.
    Zdecydowalam, ze dopracuje do konca kwietnia i ide na L4 w koncu. Teraz odliczam czas do konca - jeszcze 5 tygodni!!. Ciagle choruje;/ pracuje w przedszkolu i lapie od dzieciaków. Ostatnim razem skonczylo sie antybiotykiem. Tym razem lecze sie domowymi sposobami i juz ponad tydzien chodze z okropnym katarem i spuchnietym gardłem. Poki nie mam wiekszej goraczki niz 37 walcze dalej na wlasna reke. tyle w skrócie.
    Dziewczyny spicie z poduszkami ciazowymi? Sprawdzają się?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów