Strona 412 z 724
Pokaż wyniki od 4,111 do 4,120 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Co do słodyczy to ja byłam po dużej pysznej pizzy nie spała, ale też niewiadomo jak nie fikała więc spokojnie wszystko pomierzył
    Pizza <3 ja chyba mam na 7.30 badania (szczerze powiedziawszy nie wiem bo zapomniałam zapytać xD więc będzie ciężko wrąbać pizzę chociaż.... ale może faktycznie zjem porządne śniadanko i to wystarczy
    Niulla ja już bym chciała poczuć porządnego kopniaka od mojej dzidzi na ostatnim USG ewidentnie kopała nóżkami a ja nic nie poczułam :'( no ale nic przyjdzie pora i na mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ale sie rozpisałyście
    Ja mam dopiero we wtorek połówkowe i juz sie nie moge doczekac... Dzidziuś skacze po brzuchu ale u mnie raczej jest to takie łaskotanie. Do lekarza chodze prywatnie i zawsze robi mi usg i sprawdza szyjkę, a jesli chodzi o gazy w brzuchu to wczoraj miałam okropne! Juz mi zaczynało byc wstyd przy mężu hihi ale przeszło ogólnie to zaczyna meczyc mnie zgaga
    No ja bym nie dała 300zl za śpiworek :/ wolałabym kupic trzy różne i to używane ogólnie to ja praktycznie wszystko mam używane hihi łózeczko z komodą przewijakiem kupiłam za 200 zł czasami są naprawde fajne okazje na olx!
    Ja tez mam stojak taki metalowy i wanienke z odpływem niestety bede musiała kapac w sypialni bo mam bardzo mala łazienke;/

Rozmawialam z ginem w piątek o ruchach to powiedziel, że u pierworódek to za wcześnie. Ok 22 tyg można zacząć czuć. Poza tym na kazdym usg widac że sie rusza więc ok.

A co do słodkości przed badaniem- naczytałam sie tu o tym- że zjadłam pól czekolady i paczki żelków efekt był taki że mnie zemdliło a synek ruszał sie mniej niż jak nie jadłam słodkiego. Więc ja już nie będę nic na siłę robić

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Hej dziewczyny - postanowiłam dziś do was zajrzeć. Troszkę was podczytam co u was i jak tam wasze maluszki. Cymoka ileś ty już wydała? Jakieś to niepojęte. Musisz być młodsza niż ja - więc rozumiem koszt testu PAPA ale reszta? Chodzisz prywatnie - z tego co widzę i troszkę zdziera ten lekarz z was.
    Chyba mlodzsza nie jestem - 36 lat mam Chodze prywatnie to i test Pappa prywatnie robiłam. Za wizyte 140zł to raczej nie jest duzo w W-wie, co 2 tyg, bo jestem na zwolnieniu, a USG robi mi zupełnie kto inny - lekarz z certyfikatami, a nie zwykły ginekolog nie wiem czy kojarzysz Nicol Sochacki-Wójcicką tą z blogu http://mamaginekolog.pl. Z resztą robię głownie te prenatalne. Nie potrzebuję miec USG co 2 tyg, uważam to za zbędne.

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Powiedzcie mi, ma któraś doświadczenie z takimi stojakami, nogami, stelażami pod wanienkę? Moja mama kupiła taką śliczna, nie w kolorze oczojebny zielony ale zastanawiam się jakby to urządzić, żeby było wygodnie. Będziemy kąpać w łazience, miejsca dużo, może sobie stać cały czas.
    Co do słodyczy to ja byłam po dużej pysznej pizzy nie spała, ale też niewiadomo jak nie fikała więc spokojnie wszystko pomierzył
    Stojak jest konieczny jak dla mnie - chyba ze masz blat w łazience na którym mozesz wanienke postawić. Najlepsze sa takie z odpływem zeby nie dzwigac. Stojaki są skladane - wiec stawialam pod ścianą, a waniennkę na szafkę w łazience i byl porzadek . Niektorzy kąpią w pokoju, albo np. w kuchni na stole... ale dzwiganie tego to nie dla mnie .

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja też jeszcze słabo czuję ruchy. Od czasu do czasu jakieś lekkie, ale nie na pewno nie są to jeszcze kopniaczki. Tłumaczę sobie to tym, że to przez mój tłuszczyk na brzuchu. Ale z tydzień albo dwa i poczuję mam taką nadzieję bynajmniej.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    tusziba gratuluję synusia!

Inka - nic na siłę z tymi słodkościami przed USG Jedna może zjeść i 2 czekolady a druga nawet cukierka w siebie nie wmusi Ja tam nigdy słodyczami się nie opychałam, po prostu szłam najedzona, ale to chyba dla własnego komfortu niż specjalnie przed badaniem USG

Oj te ruchy. Powiem wam, że ja czuję często, że maluch się wierci, ale pod ręką tylko jak się położę i to nie zawsze. W poprzednich ciążach dzieci od 16 tygodnia to zasadzały mi takie kopy, ze szok Teraz widać dziecko ma inne położenie, nie martwie, bo nie ma czym, za kilka tygodni rozkręci się to na dobre

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Panna - ja po synku mam wanienkę ze stelażem i byłam mega zadowolona. Mogę polecić.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja ruchy czuje bardzo wyraźnie mały akrobata mi się szykuje i w sumie takie porządne kopniaki od 18 tyg czuje.

Ja tez mysle o wanience ze stelażem bo wcześniej mieliśmy stolik składany wiec go rozkladalismy ale niestety się zepsol i teraz chyba taki stelaż będzie wybawieniem

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No ja dzis rano na lezaco poczulam prawdziwe dwa kopniaki ale to od niedzieli dopiero drugi raz co tez mnie nie martwi bo ma tam duzo miejsca jeszcze w brzuchu i to normalne ze nie zawsze go poczuje. No i ruchy to czuje juz regularnie (ruchy, nie kopniaki) ale jak poloze reke na brzuchu zeby lepiej to poczuc to chlopak zamiera

Bylam dzis oddac krew i siuski na badanie, ciekawe jak wyniki.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Maminka dziękuję

Ja od Przyjaciółki dostanę ten stelaż pod wanienkę,bo już się zaoferowała,że pożyczy i parę innych rzeczy też może..
    Ja już czuję ruchy...od jakiś paru dni...i coraz lepiej są wyczuwalne...ale uczucie jest MEGA!

Spokojnie każda się tego doczeka...czekałam też dość długo :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów