Strona 411 z 724
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Wiecie co? Mój maluch tak szaleje ze od 3 dni juz go widze przez brzuch albo brzuch faluje albo widać kopniaki ale to jest zajebiste!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cymoka - wpadlam na pomysl ze namowie na kupno spiworka ktoregos z dziadkow do zimy jeszcze troche na szczescie.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Ja już po USG połówkowym i wszystko OK .Lekarz dokładnie sprawdzał serduszko i wszystkie części ciała..A Dzidziuś siedział sobie po turecku i nie chciał pokazać co ma między nogami...aż w końcu się odwrócił na sam koniec...

No i....

będzie Julian
    Super gratuluje

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny - postanowiłam dziś do was zajrzeć. Troszkę was podczytam co u was i jak tam wasze maluszki. Cymoka ileś ty już wydała? Jakieś to niepojęte. Musisz być młodsza niż ja - więc rozumiem koszt testu PAPA ale reszta? Chodzisz prywatnie - z tego co widzę i troszkę zdziera ten lekarz z was.

Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta

Do gina co 2 tyg, USG robie jak musze ( na dzis dzien 980zł) - na razie mialam w 6 tyg, 12, 17 i teraz... za 2 tyg polówkowe.(880zł) + cytologia + wymas (300zł) + Papa (400zł) + badania podstawwe wszystkie - 420zł
    Badania i wizyta u endo endo co miesiąc - 250zl - (750zł + 2xwitd3 (142zł)

No coż... do konca miesiąsa tego wyszło 4tys . No cóz...Mogłam nie liczyc
    Ja teraz będę powtarzać TSH - a wszsytko robię na NFZ. Nawet do endo się umówię na NFZ - czeka się będąc w ciąży 7 dni. Więc to nie jest dużo a o ile mniejsze koszta. A też mi mówili w 14 miejscach że muszę płacić za test PAPA (w 15 powiedzieli że absolutnie nawet prywatnie powinnam mieć zrobione za free i miałam). Więc naprawdę uważajcie na naciągaczy.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Wiecie co? Mój maluch tak szaleje ze od 3 dni juz go widze przez brzuch albo brzuch faluje albo widać kopniaki ale to jest zajebiste!!
    Jest to najcudowniejsza rzecz na świecie... ja od tygodnia przez owe kopniaki nie śpię w nocy, więc wszystko przed wami

O mnie
    A i pochwalę się - pokoik się u nas powoli buduje - już po malowaniu ścian na biało oraz mebli na jasny szary

Cytat Zamieszczone przez Magdalena S Zobacz posta
    Dam znać co mi powiedzą na badaniu. A wiesz ile Twoje maleństwo teraz waży? Bo nasz 283g i lekarz powiedział że troszkę mniej niż powinien... więc myśli już krążą...
    We wtorek czyli na ko iec 20 tygodnia ważył ok 343 g( coś koło tego) i mierzył ponad 16cm. Ale lekarz ktory wykonywał prenatalne mowil zeby nie porównywać bo każdy rośnie w swoim tempie!! Tak samo jak dorośli każda z nas ma inną budowę. Więc nie martwmy sie na zapas.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Jeśli cały - to najprawdopodobniej gazy. Wzdęcia. Oj a to nieźle daje w kość. Również może powodować dyskomfort i uczucie jakby Cię brzuch bolał. A problemów z dwójką nie musisz wtedy mieć. Spróbuj brać espumisan, on jest bezpieczny, a zobaczysz czy Ci pomoże. Mi pomaga i faktycznie brzucha mi tak nie wywala i nie jest twardy.
    No ja wczoraj miałam znowu te objawy. Ból brzucha, cały twardy, coś na kształt skurczów ale z bólem jakbym miała @ dostać. Nawet obiadu nie mogłam zjeść bo się źle czułam. Jak się potem okazało - gazy. Miałam takie pierdziochy że szok i dzisiaj już jest ok. Z dwójką problemów brak mam teraz już regularnie nawet 2-3 razy dziennie jak więcej się opcham

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Ja chyba nie poznam zbyt szybko płci bo chodzę na NFZ... :/ A tam nic nie widać .. A nie mam możliwości iść prywatnie... jestem w 19 tc....
    Niulla ja też chodzę na NFZ jestem w 17 tc i już mi podał płeć, nawet pokazywał palcami po monitorze gdzie mam patrzeć ale i tak nic nie widziałam. Sprzęt nie jest najlepszy to prawda, ale jak jest dobry gin i dziecko się ułoży jak trzeba to wszystko widać jednak Myślę, że na połówkowych się wszystkiego dowiesz, bo tam już bardzo starannie cię wybada mi też powiedział że mam się narazie nie chwalić bo dopiero na połówkowych mi potwierdzi płeć
    Swoją drogą jak się dziewczyny zapatrujecie na pomysł jedzenia słodyczy przed połówkowymi? żeby dziecko się ruszało? Ja nie wiem co robić bo z jednej strony dobrze żeby nie spało, ale jak będzie tak wariować jak na poprzedniej wizycie to chyba mu nic nie pomierzy
    Ostatnio edytowane przez maladzi88 ; 23-03-17 o 08:59

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt i poznanych płci!
    Powiedzcie mi, ma któraś doświadczenie z takimi stojakami, nogami, stelażami pod wanienkę? Moja mama kupiła taką śliczna, nie w kolorze oczojebny zielony ale zastanawiam się jakby to urządzić, żeby było wygodnie. Będziemy kąpać w łazience, miejsca dużo, może sobie stać cały czas.
    Co do słodyczy to ja byłam po dużej pysznej pizzy nie spała, ale też niewiadomo jak nie fikała więc spokojnie wszystko pomierzył

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Jestem w 19tc + 1 i słabo ruchy czuje... cos tam czasem po jedzeniu ale nie wiem sama....
    Jak u was ?? W 19 tc ?? Jest/ było ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów