Strona 409 z 724
Pokaż wyniki od 4,081 do 4,090 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja chyba nie poznam zbyt szybko płci bo chodzę na NFZ... :/ A tam nic nie widać .. A nie mam możliwości iść prywatnie... jestem w 19 tc....

Ma któraś wizytę za tydzień w czwartek ?? Ja mam

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    No pewnie ze kojarzę mam męża z Pruchnej jeszcze większej dziury hihi a gdzie teraz mieszkasz?
    Cześć dziewczyny nadrabiam zaległości, miałam ostatnio trochę zamieszania w domu, gości przez ostatnie dwa weekendy , u nas w rodzinie połowa to urodzeni w marcu także impreza za imprezą.

Golka, burzujka i Dżemik - my jesteśmy krajanki- moja rodzina ze strony mamy pochodzi z Ochab koło Skoczowa, Pruchnej i blisko Golasowic, także mimo ze mieszkam od urodzenia w Bielsku to te rejony są mi doskonale znane

Co do wagi, pisałyscie, ze macie do przodu- ja tez... juz 4,5 kg W poerwszej ciąży przytyłam 23 kg, zrzuciłam wszystko, ale teraz jestem 8 lat starsza i nie chciałabym tyle przytyć

Pytanie- czy Wam od czasu do czasu twardnieje brzuch? Miałam w weekend kilkukrotnie lekkie skurcze macicy i trochę się boję, bo w pierwszej ciąży w 26 tygodniu dostałam skurczów co 10 minut, wyszło na KTG. Wiem, ze teraz juz mozec macica "ćwiczyć" ale jakoś tak trochę wcześnie jak na skurcze Braxtona Hicksa. A i to na pewno nie zatwardzenie tylko skurcze, bo twardnieje cała macica.

Ja połówkowe mam 11 kwietnia a 31 marca idę na zwykła wizytę. Zobaczymy, czy potwierdzi się chłopak
    Ostatnio edytowane przez Asiaczek1982 ; 22-03-17 o 15:50

Niulla Ja mam 30 marca to chyba w czwartek a u mnie ruchu na całego i kopniaczki też

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Oj faktycznie produkcja wpisów wre :-) dzięki dziewczyny za info w sprawie dolegliwości układu moczowego dobrze wiedzieć że to się zdarza.

Cymoka wow! ... musisz się wykosztowac, już nie będę narzekać na swoje koszta (też wszystko prywatnie) ale usg mam zawsze w cenie standardowej wizyty i takie dowcipne i przez powłoki brzuszne.

Gratuluję wszystkich dobrych nowin, ja też dziś po badaniu, co prawda 18 tc więc jeszcze nie polowkowe ale gin był bardzo dokładny, wszystko pomierzyl i jest piknie więc ufff jak dobrze w końcu usłyszeć coś dobrego. Aaaa no i po raz kolejny potwierdził ze dziewczyna na 100% więc wygląda na to że będzie mala Marianna

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Mówią sport to zdrowie. I chyba tak się skończyło już na zawsze granie w piłkę nożną...
    Ja po wizycie. Posłuchałam serduszka, co mnie uspokoiło To co czuję, to są ruchy, mam nawet zapisaną datę w karcie ciąży
    A glukoza o któej wspominałam wcześniej, jest powyżej normy. Jutro musze powtórzyć badanie i jak będzie znowu powyżej 92 to czeka mnie krzywa cukrowa wcześniej no i ryzyko cukrzycy
    Byłam bardzo ciekawa jak moja waga, bo ta u teściowej cały czas pokazuje mi to samo. I okazało się, że od 5 tygodni nie przytyłam nic. Ale wszystko w normie.
    Byłam w odwiedzinach u męża, akurat przynieśli kolację. Pasztetową i ogóraski. Myślałam, że język do dupy mi ucieknie. Właśnie zjadłam 4 kanapki i lecę robić kolejne :P

Cymoka super komoda, gdzie kupiłaś?? Raczej nie jest z żadnego molocha typy Ikea.

Co do przewijaka to do mnie wczoraj przyszła komoda kąpielowa CEBA Laura, od początku mówiłam, że chce mieć taki gadżet na kółkach, razem z wanienką i mam. https://cebababy.eu/produkty/zestawy...gnacyjne/laura

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    MamaT, ale zwrot akcji Gratuluję syneczka w takim razie Oby do kolejnej wizyty nic mu nie odpadło

Asiaczek, a może magnez przyjmuj na te skurcze? Jeśli jeszcze nie bierzesz.

Ja w tej ciąży prawie w ogóle żadnego bólu nie odczuwam - nie rwą mnie więzadła, a jeśli coś zakłuje (bo i musi, w końcu macica rośnie wraz z dzieckiem), to tak delikatnie, że prawie tego nie zuważam; brzuch też sie nie spina. Mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą Już drżę na myśl o rozchodzacym się spojeniu łonowym, brrr... :P
    Ostatnio edytowane przez maminka3 ; 22-03-17 o 19:27

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja już po USG połówkowym i wszystko OK .Lekarz dokładnie sprawdzał serduszko i wszystkie części ciała..A Dzidziuś siedział sobie po turecku i nie chciał pokazać co ma między nogami...aż w końcu się odwrócił na sam koniec...

No i....

będzie Julian

Junior Member Awatar Magdalena S
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Ja po polowkowym- serduszko badane z niezwykla dokladnoscia( z racji powiekszonego NT w I trym). Wszyatkie pomiary bardzo dobre, qszyatko na swoi miejscu rączki i takie slodkie stopki nam prezentował nasz chlopczyk ale...pepowina dwunaczyniowa!!!! Lekarz mowi, że waga i wymiary sa prawidlowe wiec zeby sie nie martwić, ale zeby zrobic Echo Serca plodu i kurcze koszt ok 300 zl! Zaraz bede dzwonic do mojego gina co dalej mam robic. No kurcze zawsze coś.
    Cześć.

U mnie też jest pępowina dwunaczyniowa i na razie nic się nie dzieje. Niby wszystko ok, obserwacja i tyle. Ja w przyszłym tygodniu mam połówkowe i zobaczymy co mi tam powiedzą.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Asiaczek1982 Zobacz posta
    Co do wagi, pisałyscie, ze macie do przodu- ja tez... juz 4,5 kg W poerwszej ciąży przytyłam 23 kg, zrzuciłam wszystko, ale teraz jestem 8 lat starsza i nie chciałabym tyle przytyć
    To w poprzedniej przytylas tyle co ja, tylko ja nic nie schudłam ... na razie wyglada na to, ze nie przybieram...na wdze gin, ale ona ma starej daty, bo elektroniczna się popsula i cały czas waze tak samo, az wierzyć mi sie nie chce, a nie mam odwagi wejsc na swoją .

Cytat Zamieszczone przez kirka00 Zobacz posta
    Cymoka wow! ... musisz się wykosztowac, już nie będę narzekać na swoje koszta (też wszystko prywatnie) ale usg mam zawsze w cenie standardowej wizyty i takie dowcipne i przez powłoki brzuszne.
    Do gina co 2 tyg, USG robie jak musze ( na dzis dzien 980zł) - na razie mialam w 6 tyg, 12, 17 i teraz... za 2 tyg polówkowe.(880zł) + cytologia + wymas (300zł) + Papa (400zł) + badania podstawwe wszystkie - 420zł
    Badania i wizyta u endo endo co miesiąc - 250zl - (750zł + 2xwitd3 (142zł)

No coż... do konca miesiąsa tego wyszło 4tys . No cóz...Mogłam nie liczyc

Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Mówią sport to zdrowie
    Tata, siostra i ja zawsze uprawiałyśmy kiedys duzo sportów, a moja mama zawsze mowila 'Przez sport do kalectwa' .

Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Cymoka super komoda, gdzie kupiłaś?? Raczej nie jest z żadnego molocha typy Ikea.
    NIestey nie jest a tania ... ale polecam jak ktoś ma fundusze . Mega pojemna - to Quax seria Stripes, mozna dokupić szafę i łożeczko
    https://muppetshop.eu/product-pol-85...pes-White.html

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów