Strona 404 z 724
Pokaż wyniki od 4,031 do 4,040 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Lolcia - mnie w pierwszej ciąży też lekarka nie zrobiła cytologii; nawet nie wiedziałam, że powinna, w pierwszej ciąży wielu rzeczy nie wiedziałam, a lekarka (inna) w drugiej ciąży mi nie uwierzyła, ze cytologii nie miałam robionej
    Mnie też bada "odręcznie" co wizyta; nie zastanawiałam się czy to dobrze czy nie... chyba wie co robi Ale kuzynka, która mieszka w Anglii nie miała ani razu badania palpacyjnego, więc może w innych krajach inne mają wytyczne. Specjalnie przyjeżdżała do Polski, żeby lekarz ją we wzierniku obejrzał, bo była oburzona, że tego nie miała

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Wowo, Dżemik, za Aspargin 6 zł? Ja tyle płacę za 50 tabletek.
    A w jakiej aptece kupowałaś, w jednej z sieciówek?

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Lolcia85 jeśli chodzi o te miasto to je wyburzają..

Ja chodzę na NFZ i co wizytę siadam na fotelu, badanie ginekologiczne i od razu usg
    A morfo i mocz robię co miesiąc bo mnie kieruje ... Mam dobre wyniki ale sama wolę kontrolować czy czegoś przypadkiem nie brakuje lub jest w nadmiarze..

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Wowo, Dżemik, za Aspargin 6 zł? Ja tyle płacę za 50 tabletek.
    A w jakiej aptece kupowałaś, w jednej z sieciówek?
    Apteka Melisa, jedna z najtańszych u nas, ale czy ma sieć? Nie wiem.
    Właśnie mieli w promocji, w cenie 6zl, drugie opakowanie 50 tabletek gratis.

U nich wszystko jest taniej. Córce do inhalacji za leki zapłaciłam coś około 20zl, a w innej po drugiej stronie ulicy innym razem, taka sama recepta 80zl. Leki bez refundacji. Więcej do tej drugiej nie pójdę

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Niestety, nie ma u mnie tej apteki A szkoda, bo ceny, jak piszesz, naprawdę są konkurencyjne.

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, ostatnio nie pisałam ale za to nadrabiałam wasze wpisy i od 200 strony jestem na bieżąco ... to było wyzwanie. Ja dziś na etapie wybierania fotela takiego uniwersalnego, który posłużyłby w sypialni do karmienia, ale również w salonie jak goście przyjdą. Nawet nie przypuszczałam, że fajny fotel to taki koszt! Chyba w ten sposób próbuje sobie zrekompensować brak innych zakupów, fajnie poczytać jak się pomału zaopatrujecie, ja jakoś jeszcze nie mogę, chyba cały czas boję się zapeszyć... (poprzednie poronienie i ta ciąża byłą zagrożona) aż trudno mi czasem uwierzyć że jak wszystko dobrze pójdzie to w sierpniu będę mamą wiec zakupy pewnie mnie czekają od 7 miesiąca.

Co do badań to ja chodzę do lekarza wyłącznie prywatnie i na każdej wizycie daje mi zalecenie jakiś badań, nie wszystkie robię co miesiąc, ale mocz, toxo, i morfologię za każdym razem. Gdzieś czytałam że mocz w ciąży powinno się z 5 razy zbadać, proste badanie a ponoć dużo mówi no i zawsze można infekcje wykryć, która może początkowo bezobjawowo przechodzić. Badanie 6 zł, wiec ja wolę dla spokoju zrobić.

Podsyłam jeszcze link, który dostałam od znajomej ze stronki na której organizują w większych miastach bezpłatne warsztaty dla mam, ponoć można się czegoś dowiedzieć i w darmowe próbki zaopatrzyć. Mi się już udało na takowe zapisać. http://www.mama-wie.pl/

Cajefuerte a ja dzisiaj myslalam o Tobie, że dawno się nie odezwałaś. Wspolczuje Wam ogromnie.A co do myśli to i ja czesto mam negatywne. A nie warto- same dodajemy sobie stresow przez to. Mąż jest mlody i wyjdzie z tego szybko. Pomysl ze lepien twraz niz przed samym porodem- wiem zw glupie pocieszenie- ale taka prawda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja po polowkowym- serduszko badane z niezwykla dokladnoscia( z racji powiekszonego NT w I trym). Wszyatkie pomiary bardzo dobre, qszyatko na swoi miejscu rączki i takie slodkie stopki nam prezentował nasz chlopczyk ale...pepowina dwunaczyniowa!!!! Lekarz mowi, że waga i wymiary sa prawidlowe wiec zeby sie nie martwić, ale zeby zrobic Echo Serca plodu i kurcze koszt ok 300 zl! Zaraz bede dzwonic do mojego gina co dalej mam robic. No kurcze zawsze coś.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Lolcia ja pisałam że też bym chciała pojechać na Dolny Śląsk bo wydaje mi się interesujący

A jeśli chodzi o badania to na fotelu miałam raz u lekarza na nfz, sprawdzał mi szyjkę i raz u mojej gin.
    Cytologię też lekarz na nfz mi badał. Badania z krwi u mojej gin będę robić teraz po raz drugi.

cajafuerte współczuję wypadku męża. Nie denerwuj się tak mocno bo nerwy teraz nie są potrzebne ani tobie ani maluszkowi. Wszystko się ułoży

Inka cieszę się, że z dzidzią wszystko w porządku. Ale czemu ten lekarz kazał zrobić echo serca płodu? są do tego jakieś wskazania?
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Nati89 echo serca dlatego ze w I trym NT bylo troche podwyzszone i teraz wychodzi, że najprawdopodobniej z dwunaczyniowej pepowiny. I mimo, że u niego wyszlo wszystko ok z sercem to dla pewnosci lepiej zrobić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów