Strona 399 z 724
Pokaż wyniki od 3,981 do 3,990 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny poczulam to! Byly dzis prawdziwe kopniaki! W liczbie 3.
    Zupelnie co innego niz dotychczas czulam.. extra uczucie yeyeye
    Ale fajnie Też chcę to poczuć już, już, już! Ale chyba mi tłuszcz na brzuchu tłumi wszystko...

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Też mi się wydaje, że połowa ciąży to już jest taki czas że można się oglądać za wózkami. A nawet jeśli nadarzy się okazja to kupić

Mój brzuch robi się coraz większy...widzę to po swojej kurtce zimowej która jest już mega ciasna w brzuchu i jeszcze chwila to się nie będę dopinać bo będzie mi zwyczajnie nie wygodnie. Dobrze, że niedługo wiosna
    Dobrze,że idzie wiosna i lato to lżejsze ciuchy i może nie trzeba będzie kupować nowego płaszcza. Teraz lepiej, że pełno jest ciuchów oversize. Ja jeszcze się zapinam, chociaż już pręży 1 guzik Czekam na ciepło i żegnajcie te ciężkie kapoty Potem będą luźne sweterki i narzutki

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Witam drogie panie w ten jak że piękny dzień .. Nie no chciałam zasięgnąć waszych opini na temat laktatorów używanych .. bo umówilam sie z babka że mi odsprzeda mało uzywany z canpola za 20 .. co o tym sadzicie ??
    Ja myślę nad zakupem używanego, al etakiego który właśnei da się rozebrać i powymieniac końcówki i inne. Za około 250 zł widziałąm i się kiedyś zdecyduję.

Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Problem z tym ze polozne czesto gesto nie maja aktualnej wiedzy... jak słyszy się co polecaja... od rumiankow, koprów i rozszerzania diety 2 4 miesiacu, po dziwne prakyki typu dopajanie wodą z glukozą, to włos się jerzy na głowie...
    Ja wychodze z założenia, że posłuchac można każdego a potem metoda prób i błędów, wszystko wyjdzie w praktyce.

Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Inka - myślę, że Twoje pytanie jest jednym z trudniejszych. Bo powiedziałabym Tobie - dużo!

A już tak na serio, to ja miałam ok. 10 sztuk body z krótkim rękawem; ok. 6-7 sztuk body z długim; ok. 6 par śpiochów; ok. 8-10 pajacyków, ze 3 pary półśpiochów; bluza; pajać polarowy, 3 pary spodenek ogrodniczek, ze 3 pary skarpetek, ze 3 czapeczki, ze 3 pary rękawiczek niedrapek (były w 3-paku); pajac misiek na chłodniejsze dni; ok 15 sztuk pieluch tetrowych, 5 sztuk flanelowych, 5 sztuk muślinowych.
    To tak orientacyjnie, ile pamiętam z pierwszej wyprawki dla synka (mogło być coś jeszcze, ale ogólnie to wyglądało tak). Przy córce miałam trochę więcej, bo do tych unisexów po synku, doszły jeszcze dziewczęce
    O rany... chyba sobie to zapiszę... Ale towaru...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    nati - ja też ledwo dopinam na brzuchu kurtkę zimową jeszcze miałam taliowaną, to już w ogóle
    I też się nie mogę doczekać cieplejszych dni. Na wiosnę mam ponczo flauszowe. Całe szczęście, że jesienią je kupiłam (nie wiedząc, że będę w ciąży) także teraz brzuch może rosnąć ile wlezie, a mnie będzie wygodnie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Maladzi, gratulacje z udanej wizyty
    Inka, ja też nie mam pojęcia co do sztuk ciuchów, ale tak czytałam trochę jakieś blogi i chyba kupię na początek wszystkiego po 5 sztuk, w sensie body, kaftanik, śpiochy, pół śpiochy, spodnie, 3 czapeczki, pieluch mam 6, ale to za mało, więc dokupię, a tak to będę kupować na bieżąco, bo moja kuzynka mówiła, że trzeba zobaczyć co tobie wygodne dziecku ubierać, bo ona np nie miała potem w ogóle śpiochów, bo nie wygodnie było jej przewinąć, wolała spodnie i pół śpiochy. Ja muszę jeszcze kupić jakieś dwie bluzy takie rozpinane.

Jutro moje połówkowe jeeeee

Junior Member
    doriq

Mieszka w
    Leeuwarden Holandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Cymoka OMG jaka ignorancja! I brak poszerzania wiedzy przez ostatnie 100 lat!

Ja myślę,że połowa ciąży to dobry czas na zakup wózka. Później też mniejsze wydatki!

Co do laktatorów, mam medelę swing i byłam bardzo zadowolona. Pożyczyłam koleżance, ale ona nie używała, bo wg położnej, jeśli był używany, to mleko może się mieszać itd. Mi się wydaje, że nie bardzo, bo przecież są części wymienne, a do samego urządzenia mleko nie wpływa.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Anulka nie ważył i nie mierzył dzisiaj dzidzi, bo jak to powiedział dzisiaj usg robi tylko i wyłącznie dla fun'u żebym sobie zajrzała i się pocieszyła trochę że wszystko ok a za 3 tyg na połówkowych już będzie mnie długo trzymał bo tam wtedy dokładnie sprawdza komory serca itd. Na suwaczku mam 17 tc a w karcie mi dziś wpisał 17/18 tc xD

Mamae to nie masz przecież konfliktu... jakbyś ty miała rh (-) a ojciec rh (+) to jest konflikt. Odwrotnie to nie działa Jeszcze inaczej. Jak ty masz rh dodatnie to znaczy że masz te antyciała, antygeny czy jak to się tam fachowo nazywa. Gorzej jeśli masz rh (-) to nie masz tego zaplecza i w tym momencie jak mąż ma + to dziecko może przejąć rh męża i wtedy faktycznie jest konflikt i zagrożenie i trzeba brać te antygeny. Moja mama miała konflikt i musiała przez to czekać z drugą ciążą 4 lata.
    Super to ujełaś ja mam rh - właśnie a maż plus ale lekarz mowił ze przy pierwszej ciazy nie ma z tym problemów ewentualnie po porodzie jakis zastrzyk daja i bedzie ok
    Co do wyprawki to ja mam ciuchów a ciuchów i nie mam zielonego pojecia co bedzie potrzebne co wygodne itd...Nie wiem czy takiego dzidziusia w lecie mozna w body w krótkim rekawie dac na pole?
    Jedyne co wiem to pieluch nigdy nie jest za mało moja siostra miała chyba z 20 plus jakies flanelowe i kolorowe! Ja myslalam kupic na allegro od jednego sprzedawcy te pieluchy i przescieradła pokrowce takie pierdoły...

Junior Member
    mamae

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-25 zobacz kalendarz
    Napisałam na odwrót, ja mam rh- a ojciec ma rh+, czyli konflikt jest. a od poprzedniego porodu minęło 10 lat także sporo, i stąd moje pytanie czy jak brałam już tą immunoglobinę zaraz po pierwszym porodzie to czy teraz jak będe w 28 tygodniu też to brać? macie taki przypadek?

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Golka - to prawda, pieluch więcej się przydaje, ale dobrze że dużo ubranek masz. Moje dzieci nigdy później nie miały ich tyle co właśnie w okresie noworodkowym Czasem i trzy razy dziennie musiałam je przebierać, a bo to kupka przeleci, a to coś się uleje, a to w nocy przy karmieniu je zalałam, gdy mi się pielucha przesunęła na cycku. Ja w sumie sama z siebie nie kupiłam aż tyle sztuk, co inni mi coś kupili i taka kolekcja z tego wyszła Zawsze można zostawić dla kolejnego dziecka, gdy się je planuje (pewnie i tak coś się spierze, rozciągnie, zniszczy i wszystkiego młodsze nie dostanie) albo sprzedać albo oddać.

A co do body na krótki latem - 2 lata temu, gdy rodziłam na początku sierpnia były upały po 38 stopni! Moja mała przez 2 tygodnie tylko w krótkich body była i w domu i na podwórku popołudniami, bo w dzień nawet nie wychylałam nosa z domu. I prawie wszystkie były po synku, bo on nie trafił na takie lato, a też w sierpniu rodzony

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Maminka3 bardzo bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mniej wiecej na tej pidstawiec cos pozamawiam. Dostalam też od znajomej ubranka, ale czesciowo dosc znoszone i nie wszystko co bym chciala.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Inka125 Ja dzisiaj byłam u nowej koleżanki i oglądałam jej ciuszki które chce sprzedać i po prostu nie patrzę ile biorę tylko biorę te które M się podobają.. są W bardzo dobrym stanie a wszystko po 2 zł a do tego np skarpetki i niedrapki po 50 gr ... hehe naukowe pełno ich... A to że używane to mało mnie interesuje i tak dzidzia szybko wyrośnie ... A z zakupu chyba się cieszy bo wierci się hehe

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    cześć,
    jaki macie poziom hemoglobiny przy ostatnich badaniach? 3 tyg temu miałam 117g/l, gin stwierdził ze za mało jak na ten etap ciązy, po 3 tyg brania floradix żelazo i witaminy mam 123 g/l i ferrytynę 19 ng/ml ( normy obok wpisane 10-291 ng/ml). w środę mam wizytę i zapewne gin będzie niezadowolony.
    co bierzecie żeby zwiększyć poziom żelaza?
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów