Strona 398 z 724
Pokaż wyniki od 3,971 do 3,980 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Witam drogie panie w ten jak że piękny dzień .. Nie no chciałam zasięgnąć waszych opini na temat laktatorów używanych .. bo umówilam sie z babka że mi odsprzeda mało uzywany z canpola za 20 .. co o tym sadzicie ??
    Jak już to tylko laktator który sie tak rozklada, ze mozna kupic nowe wumienne koncówki i wszystkie czesci ktore maja kontakt z mlekiem - takie jest moje zdanie. Tak jest np. z laktatorem elektrycznym Medele Swing, ale on uzywany jest za 200-300zł zawyczaj bo to wyzsza pólka.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Pewnie najważniejsza jest higiena, pielęgnacja i obserwacja, ale ja znów w tym roku dostosuję się do rad położnych
    Problem z tym ze polozne czesto gesto nie maja aktualnej wiedzy... jak słyszy się co polecaja... od rumiankow, koprów i rozszerzania diety 2 4 miesiacu, po dziwne prakyki typu dopajanie wodą z glukozą, to włos się jerzy na głowie...

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    Trochę miałam do poczytania po weekendzie właśnie wróciłam z wizyty, wszystko z dzidzią ok i wstępnie będzie dziewuszka oczywiście gin kazał mi się nie podniecać bo musi to potwierdzić jeszcze. Za 3 tyg. mam połówkowe czyli 10.03 z tego wszystkiego zapomniałam zapytać na którą godzinę xD
    Także ja się jeszcze wstrzymuję z wyprawką no i też dużo będę miała rzeczy po szwagierkach plusy bycia najmłodszą w rodzinie

Drogie Mamy te doswiadczone i troche mniej!! Prosze napiszcie mi w wolnej chwili ile tak naprawde/ optymalnie powinnam miec tych malutkich ubranek i jakie? Kaftany z krotkim czy dlugim spiochy czy polspiochy, body ?? Chcialam z allegro zamowic juz cos konkretnie za jedną przesylką ale dosłownie nie wiem ile czego powinno być. A nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnią chwilę

Maladzi super że wszystko dobrze a ile już dzidzia ma? Dziś moja wizyta i taki strach. Myślę że Ty DeDe najbardziej mnie rozumiesz. Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki dziś polowkowe

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Problem z tym ze polozne czesto gesto nie maja aktualnej wiedzy... jak słyszy się co polecaja... od rumiankow, koprów i rozszerzania diety 2 4 miesiacu, po dziwne prakyki typu dopajanie wodą z glukozą, to włos się jerzy na głowie...
    A ja myślę, Cymoka, że problem polega na tym, że właśnie na czyjąś wiedzę musisz się zdać, komuś zaufać. Jeśli dostaniesz kilka rad, to stwierdzisz która bardziej do Ciebie przemawia. Naprawdę trudno stwierdzić, które praktyki są lepsze od innych, ile ludzi tyle punktów myślenia. Ludzie też mogą się mylić, ale bez odrobiny zaufania do specjalistów jakichkolwiek, to jak tu funkcjonować w świecie? Idąc np do szpitala zakładasz, że tam mają nierzetelną wiedzę? Jeśli ja miałabym być tym jajkiem mądrzejszym od kury, to musiałabym w domu rodzić... Albo w ogóle zamieszkać w buszu i żyć zgodnie z naturą od atawistycznych jej podstaw.

Junior Member
    mamae

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-25 zobacz kalendarz
    a ma któraś z was konflikt serologiczny? tzn mama rh+, tata rh- ?? mi ostatnio lekarz powiedział, że w 28 tygodniu mogę sobie wykupić szczepionkę z immunoglobiną anty D czy jakoś tak ale że to nie jest konieczne i odemnie zależy czy sobie ją kupie. Czy któraś z was ma może podobny przypadek? dodam że już raz miałam podawaną tą immunoglobinę zaraz po pierwszym pporodzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Anulka nie ważył i nie mierzył dzisiaj dzidzi, bo jak to powiedział dzisiaj usg robi tylko i wyłącznie dla fun'u żebym sobie zajrzała i się pocieszyła trochę że wszystko ok a za 3 tyg na połówkowych już będzie mnie długo trzymał bo tam wtedy dokładnie sprawdza komory serca itd. Na suwaczku mam 17 tc a w karcie mi dziś wpisał 17/18 tc xD

Mamae to nie masz przecież konfliktu... jakbyś ty miała rh (-) a ojciec rh (+) to jest konflikt. Odwrotnie to nie działa Jeszcze inaczej. Jak ty masz rh dodatnie to znaczy że masz te antyciała, antygeny czy jak to się tam fachowo nazywa. Gorzej jeśli masz rh (-) to nie masz tego zaplecza i w tym momencie jak mąż ma + to dziecko może przejąć rh męża i wtedy faktycznie jest konflikt i zagrożenie i trzeba brać te antygeny. Moja mama miała konflikt i musiała przez to czekać z drugą ciążą 4 lata.
    Ostatnio edytowane przez maladzi88 ; 20-03-17 o 10:27

O mnie
    Inka - myślę, że Twoje pytanie jest jednym z trudniejszych Bo powiedziałabym Tobie - dużo!

A już tak na serio, to ja miałam ok. 10 sztuk body z krótkim rękawem; ok. 6-7 sztuk body z długim; ok. 6 par śpiochów; ok. 8-10 pajacyków, ze 3 pary półśpiochów; bluza; pajać polarowy, 3 pary spodenek ogrodniczek, ze 3 pary skarpetek, ze 3 czapeczki, ze 3 pary rękawiczek niedrapek (były w 3-paku); pajac misiek na chłodniejsze dni; ok 15 sztuk pieluch tetrowych, 5 sztuk flanelowych, 5 sztuk muślinowych.
    To tak orientacyjnie, ile pamiętam z pierwszej wyprawki dla synka (mogło być coś jeszcze, ale ogólnie to wyglądało tak). Przy córce miałam trochę więcej, bo do tych unisexów po synku, doszły jeszcze dziewczęce

O mnie
    maladzi - w karcie masz napisane 17/18, bo masz skończonych całych 17 tygodni i zaczynasz 18 Ja miałam tak zapisywane w pierwszej ciąży W drugiej i teraz to np 16+3, zależy od lekarza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów