Strona 396 z 724
Pokaż wyniki od 3,951 do 3,960 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    DeDe, oby wszystko było dobrze, słyszałam kiedyś o tym spojrzeniu w wiadomościach. Ale tam była sytuacja, że lekarze u kobiety w ciąży tego nie zauważyli. U Ciebie wiedzą i pewnie będziesz mieć doskonałą opiekę!

Ja dziś zaspałam do badania krwi... mam nadzieję, że w poniedziałek zrobią mi na wtorek, bo mam wizytę.
    Już się nie mogę doczekać mała coraz bardziej kopie i dziś np mocno mnie ciągną więzadła

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Dzemik - ja o Octenisepcie słyszałam same dobre rzeczy od lekarzy i połoznych. Na opryszczkę u dziecka lekarz kazał stosować, bo własnie dzięki działaniu antywirusowemu szybciej się zagoi i tak było; na pępek u dzieci tez raz dziennie kazali mi stosować, tez ładnie się wysuszył i szybko odpadł; ja w ogóle stosuję go wieloogniskowo, bo ma najlepsze zastosowanie w porównaniu z wodą utlenioną, jodyną czy rivanolem, czego nie uzywam. Kazdemu widać co innego podpasuje

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Acha, rodziłam dzieci w róznych szpitalach w róznych województwach i zawsze kazali stosować Octenisept. Tyle nas tu i z wielu rejonów Polski, ale podejrzewam, ze i dziewczynom (przynajmniej wiekszości) tez zalecą jego stosowanie na pępek na przykład, bo po cesarce to pewnie będzie obowiązkowy. W sumie nie wiem, jak to jest na południu Polski

Rany julek ja tu próbuje poskladac mysli odnosnie ubranek i opryszczki a Wy o pępkach odpadających. Już samo to mnie przeraża!!!! Licze na tą moją szkołę rodzenia jednak, bo dla mnie to czarna magia

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja kupuje na 56 kilka sztuk na 50 i reszta na 62 moje dzieci małe się rodzily Antek miał 54cm Hania 52cm wiec się nie spodziewam jakiegoś olbrzyma.

Na pempek przy Antku stosowalam spirytusus a przy Hani ocinasept

Na opryszczke hascovir stosowalam

Ja już po wizycie. Wszystko w porządku z moją Alicją twardnienie brzucha trochę mniejsze po magnezie i na razie nie idę na l4 bo szyjka ok i wszystko inne tez Mam włączyć dodatkowo luteinę w dzień, a jak silne twardnienie się powtórzy to idę na l4 i już. Poza tym dziecko przybiera prawidłowo, ma 240 g i sporo miejsca w brzuszku. Na obniżone wyniki biochemiczne z pappa mam bać acard 75 3xtydzien bo obniża ryzyko niewydolności łożyska co może, ale nie musi mieć miejsca u mnie. 27.03 mam połówkowe u innego lekarza z szczegółową oceną serduszka dziecka. A nast wizyta u mojego giną dopiero za 3 tyg. Ulżyło mi ze wszystko ok z naszą Dzidzią)

Ps. Octenisept dobry na wszystko! Łącznie z bólem gardła, wystarczy psiknąc ze 2-3 razy dziennie i zapalenie przechodzi jak ręka odjął! Tylko nie wiem jak w ciąży bo przecież coś tam połknąć można...

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Maminko ja się z Tobą zgadzam co do octeniseptu, masz rację. Też go stosowałam w wielu sprawach. U synka na pępek też. Po prostu często ostatnio od matek słyszę, że jednak zaczynają odradzać bo z upływem czasu zauważono, że jednak w przypadku pępka gojenie się trwa dłużej niż kiedyś. Mi ranę po operacji w zeszłym roku wygoił w moment. A jednak jak sobie przypomnę, pępek synka paskudził się ponad miesiąc i ciągle był wilgotny. Może coś w tym jest.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A jednak o dobroczynnym działaniu na opryszczkę nie wiedziałam, więc dziękuję za radę

O mnie
    Dede będzie wszystko dobrze, jak jesteś pod kontrolą to tym bardziej trzymam kciuki

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny poczulam to! Byly dzis prawdziwe kopniaki! W liczbie 3.
    Zupelnie co innego niz dotychczas czulam.. extra uczucie yeyeye

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów