Strona 395 z 724
Pokaż wyniki od 3,941 do 3,950 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DeDe Zobacz posta
    Załącznik 100454

tak to wygląda
    No nie za ciekawie to wyglada... kurcze nigdy o czyms takim nie slyszalam...! Ale na szczescie lekarze wiedza jak sobie radzic z takimi problemami bedzie dobrze tylko uwazaj na siebie!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Co mogę stosować na opryszczkę? Jakoś nie mogę spać i czuję, że swędzi. Posmarowalam hascovirem, bo tylko to mam.
    Dżemik Tobie już zniknęła opryszczka?kurcze, ale niefart- wczoraj mialam wizyte u gina i bylo ok, a tak bym zapytała co można stosować.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    DeDe pierwsze słysze o czymś takim i szczerze współczuje! Ale trzeba byc dobrej myśli! Głowa do góry
    Inka spróbuj plastry naklejac podobno pomagają... ja opryszczki nigdy nie miałam ale siostra jak czuje ze cos sie robi od razu nakleja i smaruje olejkiem z drzewa herbacianego(uprzedzam ze śmierdzi )
    A ruchy dziecka tak łaskocza? Bo czuje od kilku dni takie łaskotanie w brzuchu i z dnia na dzień coraz bardziej czasami aż muszę brzuch podrapać hihi

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Inka jak już opryszczka Ci się zrobiła to pasta cynkowa jest dobra....wysusza,ale jest biała...kosztuje nie duzo...

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Maminka - córka na roczek ważyła 7250gr . A ze chuda to wchodziła bo sie na długość wyciągały. Teraz nosi 74, spodnie 80-86cm, ma 21m i wazy niecałe 10kg

Junior Member
    doriq

Mieszka w
    Leeuwarden Holandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Ja nie mam zbyt duzej wyprawki. Kilka ciuszkow. Jesli chodzi o lozeczko czy wozek to zostawiam po synku. Lozeczko z ikei i tylko szuflady zmienie z niebieskich na rozowe i kupie nowy materacyk, bo lozeczko w stanie idealnym. Jesli chodzi o wozek to caly czas myslalam, ze nowy kupie, ale kolorystyka gondoli neutralna, a jeszcze w bardzo dobrym stanie. Wole zainwestowac w nowa spacerowke.
    Moj synek na poczatku to i w 56 plywal, wiec musze kilka ubran 50 kupic. Z reszta rozmiarowka zalezy od producenta.

Junior Member
    doriq

Mieszka w
    Leeuwarden Holandia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    DeDe, Anulka wspolczuje problemow i nerwow. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Inka - na opryszczkę mozesz stosować Octenisept (jest bezpieczny dla cięzarnych); mąz i dzieciaki (ja nigdy nie miałam) pryskały tym opryszczkę i po 3 dniach zniknęła.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja na opryszczkę mam herpex. Już mam suchy strupek bo od razu smarowałam i zaschnęło. Nawet mi nie pękło.
    Opryszczka nie jest groźna w ciąży z tego co pamiętam, jak przed ciążą się już ją miało. Jeśli pierwszy raz w ciąży się ma to jest gorzej.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Maminka - octenisept jest bezpieczny, ale nie wiem czy będzie dobry bo on bardziej nawilża niż zasusza. Rany po operacji goją się idealnie, ale na pępek u dziecka już tego się nie stosuje i coraz częściej słyszę, że go nie stosować bo dłużej się goi wtedy.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów