Strona 393 z 724
Pokaż wyniki od 3,921 do 3,930 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mamyaugust witaj zacznij juz sobie kompletowac wyprawke bo pozniej bedzie Ci trudniej jak urosniesz. Ja zaczelam zakupowe szalenstwo juz po prenatanych w 12tc. I mam juz wlasciwie wiekszosc jedynie czekamy na lozeczko, ktore dostaniemy, wozek, na ktory dostaniemy pieniadze (dopiero w lipcu..!) i fotelik na ktory tez dostaniemy pieniadze nie wiem kiedy

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamy. Wyprawkę też już kompletuje, włączył mi się syndrom gniazda i z ledwością się powstrzymuje przed przemeblowaniem w sypialni i układaniem wszystkiego

Panna - jako matka ze stażem z czystym sumieniem radzę, w sumie nie tylko Tobie, aby zaopatrzyć się w dużą ilość pieluszek tetrowych. Tych białych. Tego idzie od groma.
    Mi tak było wygodniej. Kilka kolorowych zawsze na wyjście, do lekarza, a białe w domu. Każde ulanie, łóżeczko, wózek, łóżko, karmienie, czasem przewijanie, kąpiel - to pieluszki. Ja miałam około 20 chyba jak nie więcej. One długo nie poleżą bo po ulewaniu serek śmierdzi, a przy nawale pokarmu też są pomocne. Np do kąpieli, dzidzia się czuje bezpieczniej owinięta w pieluszkę jak jest wkladana do wody. Tak samo na dno wanienki. Też mi jakoś lepiej było.

Ja dużo rzeczy zamawiałam na allegro u gościa jak dobrze pamiętam o nazwie rr_77. Jak się upewnię to potwierdzę. On ma i tanio i duży asortyment. Można u niego na jeden rzut kupić więcej.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Hej Dziewczyny

Ja też już kompletuje wyprawkę, ubranka już prawie wszystkie mam
    Wózek też będzie dopiero w lipcu pewnie...

Ja byłam wczoraj w Ikei i myślałam,że zwariuję....jak ja kocham ten sklep i jego rozwiązania

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Ojj... moje drogie to mnie zmotywowałyście do zakupów w tym miesiącu mam jeszcze trochę wydatków remontowych i jak tylko będzie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka to rozpoczynam zakupy dużo rzeczy mam już upatrzonych i będę zamawiać później bo nie mam za dużego mieszkania i póki nie przemebluje sypialni to nie mam gdzie magazynować
    Też mi się bardzo podobają takie kocyki i nawet już zamówiłam materiały i będę sama szyć jeszcze nie próbowałam ale jest trochę czasu więc do sierpnia może mi się uda uszyć

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Trochę Wam, pierworódkom, zazdroszczę tych zakupów od podstaw dla maleństwa

Ja mam dużo ubranek, dodatków, akcesoriów po pozostałej dwójce, ale zawsze coś dokupowałam, więc i teraz poczekam aż będę wiedziała, co noszę pod sercem i co nieco nowego też będzie miało
    Tylko ja zawsze zaczynałam kupowanie od 7 mc, w sumie nie wiem czemu, chyba nie chciałam pół roku wcześniej robić sobie z domu składziku, bo im więcej czasu na zakupy, tym kolekcja bogatsza
    Ale fajnie na spokojnie kupować, choć i ja nie robiłam tego na hura, mimo, że wy pewnie do 7 mc to już wszystko będziecie miały

No dobra tak kupujecie kupujecie, ale jaki rozmiar??? 56 czy 62. Przecież niektore dzieci są d£uższe niż 56 cm. I nie mam pojęcia co kupować. Ja mam parę rzeczy z ubranek na 62cm. I dzisiaj będę mieć łóżeczko.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    mamyaugust2017 Cześć Nowa mamo.. Ja mam termin na 16 Sierpnia

Dla mnie im wcześniej z wyprawka tym lepiej... oczywiście ja kupuję wszystko co może być dla chlopca jak i dziewczynki, ponieważ jeszcze nie znam płci a marnować pieniążków nie chce

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dżemik, zdaje sobie sprawę, że to może być mało, więc na pewno jeszcze dokupię, właśnie te zwykle białe, ogólnie to z ilością tak nieśmiało, bo jestem lekko przerażona ile tego trzeba
    Ja te 10 par bodów mam na 56, potem jakieś pojedyncze z Lidla to większe, bo małych już nie było. Ogólnie ja cc, więc podejrzewam, że rozwiązanie będzie trochę wcześniej niż termin z ostatniej miesiączki. Pewnie będzie w lipcu, chociaż podoba mi się ta data- 3 sierpnia więc jeśli wcześniej to i dziecko mniejsze, a że rodzice też nie wielcy stąd 56

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Znowu długo mnie nie było, przez mój kiepski nastrój. Na początku był to blachy powod, bo biegunki i generalnie luźne stolce więc sobie wkręciłam że może coś jest nie tak, jakaś choroba lub coś, ale zostałam uspokojona że to może być przez hormony ciążowe. Wybił równo 15 tydzień i pierwszy skurcz. Kurde- pomyślałam żebym nie "rodziła" połowę ciąży jak z pierwsza córka. W poniedziałek byłam na wizycie 17+2 - dziewczynka powiedział lekarz. I niestety patologia ciąży- mam taśmę owodniową... Mam się nie przejmować bo dziecko rozwija się dobrze tylko mogą być problemy z porodem sn i wskazanie do cc. Na drugi dzień moja ciotka zapytała mnie przez to- czy są jakiekolwiek szanse na to że urodze zdrowe dziecko, bo się o tym naczytała strasznych rzeczy i spać nie może więc kończy temat. Więc jak to napisała tak zaczęłam się denerwować. Skurcze cały czas. od 3 dni leżę i łykam aspargin i no spe. Kontaktował się z lekarzem. powiedział ze ta ciotka jest niepoważna zadając takie pytanie ciężarnej. I mam być spokojna dziecko póki co rozwija się dobrze. A to czy będzie defekt dziecka to 5% szans. Niby uspokoil. ale te 5% i tak sprawiło u mnie dziecięce łzy. więc nie jest łatwo

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja kupiłan rozmiar 62.....Ale sklep pod nosem praktycznie, więc w razie jakby Dzidziuś był mniejszy to jak będę w szpitalu jeszcze Mąż pójdzie i kupi parę ciuszków mniejszych a w szpitalu u nas ubierają w swoje...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów