Strona 392 z 724
Pokaż wyniki od 3,911 do 3,920 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witam nowa mame
    Sluchajcie pilates wymiata!
    Czuje sie jak mlody bog! Oczywiscie pewnie jutro bede cierpiec przez zakwasy ale i tak warto bylo
    Dzis jeszcze mam dentyste i potem proba choru w ktorym spiewam
    Ja tez czekam na recenzje tego turkusowego kocyka i poduszki bo wyglada bardzo dobrze

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Wiecie czemu ciągle ciągnie mnie do słodyczy ?? Ciągle bym jadła coś co jest słodkie i ma cukier ...
    Może to jakaś choroba ??
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Nawet smak na frytki świadczy o jakimś niedoborze w ciąży. Natura to jednak sprytna menda
    Oj tak zachcianki jak ja dobrze to znam. Od samego początku miałam nieodpartą ochotę na buraczki. Barszcz, ćwikła, zasmażane, soki, zakwasy wszystko co z buraka Moja mama się skapnęła, że jestem w ciąży jeszcze zanim im oficjalnie powiedziałam jak jadłam pierogi ruskie z buraczkami zamiast okrasy xD w pewnym momencie (gdzieś tak w połowie lutego) odrzuciło mnie po 2 szklance soku z buraka i mam spokój. Na początku 2go miesiąca miałam ochotę na pączki i jadłam przez tydzień codziennie jednego. Ale też na ziemniory mam ciągle ochotę mogłabym jeść same frytki z piekarnika albo zwykłe gniecione non stop xD nie potrzeba mięsa hehe
    Oczywiście zachcianki zachciankami, ale staram się jeść zdrowo i witaminowo A propos zważyłam się, wyciągnęłam tą okropną wagę i wyszło, że w 4mce przytyłam 4 kg. Nie miałam wymiotów ani nudności, wszystko raczej normalnie jadłam (oprócz mięsa przez 2 pierwsze miesiące nie mogłam tknąć ani nawet powąchać).

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Mnie się bardzo podobają wzory minky
    Wszystkie kołderki, pościele, rożki, kocyki, etc. mam po starszakach i to w bardzo dobrym, a nawet idealnym stanie, ale chyba na jakieś pierdółki z minky się szarpnę, a co
    I tak później zamierzam odsprzedawać na allegro

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Aaaa! Zakochałam się!
    Dżemik, napisałaś o koszu Mojżesza; nie znałam tego, oblukałam i jestem wniebowzięta! Zawołałam męża, żeby ocenił i też jest zdania, że śliczne to jest
    Chyba kupujemy!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Też mi się podobają te kocyki i nie omieszkam kupić małemu chociaż jednego do przykrycia do wózeczka.

Dzisiaj w nocy gdy się przebudziłam i szłam siku pierwszy raz czułam te twardnienie macicy. Chwilę to trwało i przeszło.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Super ten kocyk i tani!
    Ja nie mam pojecia jak to twardnie ta macica bo jeszcze tego nie mialam.
    Kosz mojżesza super! tez chciałam ale mam kołyske i stwierdziłam ze bedzie zbedny
    https://www.google.pl/search?q=ko%C5...dp6tOt-74YqlM:
    cos takiego mam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja mam kołdrę i pościel z Lidla, pościel jest śliczna, w takim beżu, cappuccino kolorze, który bardzo mi się do dzieci podoba.
    Zamówiłam na allegro pieluszki tetrowe 3 kolorowe, 3 białe, dwa rożki.
    Z ciuszków to mamy body z krótkim i długim rękawem po 5 sztuk, jedynie nie mam spodenek, śpiochów, półśpiochów.

Co do kocyków to planuje nawet dwa trzy, bo nie mam zamiaru biegać co chwilę na górę, jak zapomnę
    Oprócz minky, który będzie w kołysce na dole zamiast pościeli, chce jeszcze kocyk firmy motherhood, są droższe ale takie cieniutkie z bawełny. Uwielbiam!
    Wózek kupują dziadki, a łóżeczko to jakieś zwykle białe, np ikea.
    Aaaa i jeszcze moja miłość, która mąż mi obiecał w prezencie- fotel uszak, będzie mnie motywował na krętej drodze laktacji i sama mogę sobie wybrać obice<3

Junior Member
    mamyaugust2017

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-17 zobacz kalendarz
    Witam, ja też dołączam do sierpniowych mamusiek. Termin porodu mam na 17 sierpnia.
    Słuchajcie dziewczyny to jest moje pierwsze dziecko i z wyprawki mam ... wielkie nic .
    zastanawiam się kiedy zacząć ją kompletować?!
    Jak to jest u Was?
    Ostatnio edytowane przez mamyaugust2017 ; 17-03-17 o 11:36

Junior Member
    mamyaugust2017

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-17 zobacz kalendarz
    panna_nienormalna Zazdroszczę fotela u nas niestety nie ma na niego miejsca mieszkamy w bloku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów