Strona 390 z 724
Pokaż wyniki od 3,891 do 3,900 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Dziewczyny a czy macie jakieś potwierdzone informacje o inhalacjach? Zaczynam kichać i smarkać i właśnie przyszedl moj nowiutki inhalator. W aptece mąż chcial mi kupic olejek eukaliptusowy lub sosnowy, ale farmaceutka mowila ze nie powinnam takich inhalacji robic. I juz sama nie wiem. Mize chodzilo o te olejki- ale on nie dopytal juz
    Ja inhalacje robie z soli fizjologicznej tylko

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Ja tez na półmetku

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mishka to spam, na innychc forach tez ta sama tresc.
    Panna, ja ogolnie tez sie inhalowalam do tej pory tradycyjnie ale robilismy zakupy w aptece dla dziecka i kupilismy inhalator z mysla o dziecku i przy okazji o sobie

My juz dawno chcielismy pieska adoptowac, szczegolnie ze dlugo sie staralismy o ciaze i taki piesek bylby lekarstwem na stres z tym zwiazany. Ale niestety, jak juz prawie pieska wybralismy to doszlismy do wniosku ze w sumie to na razie nie mamy na to warunkow (mieszkamy w przedszkolu..!). Ale jak tylko wybudujemy ten nasz wymarzony dom to piesek bedzie na pewno

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej laski. ..
    Ja stwierdziłam że jednak ciąża to nie jest czas obrzarstwa i braku odmawiania ..
    Biorę się za siebie i zaczynam delikatnie ćwiczyć i się rozciągać od dzisiaj ....
    No i oczywiście najważniejsze... od dzisiaj się dopilnuje żeby ćwiczyć mięśnie kegla )

A wy jak ?? Ćwiczycie już mięśnie kegla czy stwierdzacie że wam to niepotrzebne ??

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Wiecie, ja teraz tj. w 19 tygodniu miałam normalne USG brzucha, ale również "dowcipne" ponieważ tak było łatwiej podglądnąć doktorkowi płeć maleństwa. Przy okazji miałam robioną też cytologie i niestety jestem teraz trochę jeszcze obolała, nie za przyjemne uczucie, ale plamień żadnych nie ma, więc uznaję że wszystko jest w porządku. Ogólnie już teraz zaczyna się gorący okres zakupowy, przyszła teściowa planuje kupić wózeczek albo łóżeczko, więc będziemy czegoś szukać No i czeka mnie przeprowadzka do lubego, co za tym idzie jakieś remonty, ale cześć z nich i tak przypadnie na okres, gdy dziecko będzie już z nami na świecie.
    Ps. Mięśni jeszcze nie rozciągam

MamaT gratulacje :-)

Niula a masz jakieś specjalne ćwiczenia w ciąży ? Mięśni nie ćwiczę ale chyba zacznę :-) Ostatnio czytałam, że w ostatnich tygodniach najlepiej masować sobie krocze. żeby te mięsnie były bardziej elastyczne, czy coś. Będziecie się zaopatrywać w ten balonik do ćwiczeń ?

Ja też zaczełam już pomału zakupy, żeby pozniej aż tak tego nie odczuć, kupuję takie neutralne ciuszki, dużo używanych ale w bdb stanie, i firmowych można upolować, tylko wyprać i już :-) Dziewczyny, gdzie będziecie kupować łóżeczko, pościel, materacyk ?(i jaki najlepiej kupić - ostatnio, czytałam, że w tych kokosowo - gryczanych lubią gniezdzic sie robale).
    Ostatnio edytowane przez ewa_165 ; 16-03-17 o 18:47

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mięśnie kegla najlepiej się ćwiczy podczas sexu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Ja wózek kolyske kupuje z drugiej ręki tylko materacyk kupie nowy ubranka jeżeli potwierdzi się ze dziewczynka to dostane od szwagierki po blizniaczkach kilka sztuk dokupie jak chłopak to odwiedzę ciucha. No i w lipcu zaczynaja się wyprzedaże wiec na pewno coś kupie. No i zakupy przez internet bo ceny są zazwyczaj mniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Pościel do kolyski uszyje sama rożek tez.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja materac do lozeczka kupie w sklepie z materacami zeby byl porzadny a cala reszte czyli ochraniacz, posciel, poszwy itp w ikei. Ceny przystepne i podoba mi sie ten styl lozeczko mam od brata po jego corach tylko odnowimy je i pomalujemy na czarno
    Codo cwiczen, to pochwale sie, jutro z rana ide na swoj pierwszy pilates ciazowy! zdam relacje po. Plecy juz zaczely mi dokuczac wiec nie ma zmiluj. Ja balonik kupuje. I kegla cwiczyc bede jakos zaniedlugo zaczne i masaz tez bede robic. Zobaczymy pozniej czy to cos da

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja ciuszki też powoli kupuję żeby nie wszystko na hura kupować. Później bardziej chciałabym się skupić na rzeczach i kosmetykach do pielęgnacji maluszka.
    Całą resztę jak właśnie łóżeczko, materac pościel itp. to albo w internecie albo gdzieś w sklepie stacjonarnym w większym mieście. Jeszcze dokładnie nie wiem.

burzujka to fajnie, koniecznie daj znać jak było

I też mi się marzy kołyska
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów