Strona 389 z 724
Pokaż wyniki od 3,881 do 3,890 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dżemik cudowna wiadomość i cudowna psina!
    Macie wielkie serce bardzo cenię takich ludzi którzy właśnie mają znajdy lub psy ze schroniska.
    Sami jak młody podrośnie będziemy chcieli pieska ze schroniska zaadoptować.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Maladzi ja usg dowcipne ostatni raz miałam 2 miesiące temu w 11 tc, a od 15 tc już miałam przez brzuch, przedwczoraj na wizycie tak samo i jeździł mi głowicą dosłownie przy pępku myślę, że i Ty będziesz miała już przez brzuch
    O to dobrze, że zapytałam bo chciałam ubierać sukienkę to wtedy bym się do zera musiała rozebrać xD czyli spódnice trzeba wygrzebać z czeluści mych szaf xD

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Maladzi ja jawet nie mialam pojęcia o jakiejś gestozie. I teraz iestem przerażona, bo już zauważyłam po obrączce ze troche palce mi puchną!!!!!
    Mi powiedziała o gestozie szwagierka jak jej powiedziałam, że jakąś wysypkę dostałam (po próbie zjedzenia magnezu w tabletkach) i ona od razu pyta czy tylko na twarzy i pod biustem czy aby nie na brzuchu bo to może być gestoza właśnie. A teraz o tym puchnięciu się dowiedziałam, ale chyba nie mamy co panikować, bo tak jak to Dżemik powiedziała lekarze głupi nie są i raczej kontrolują. Tamta dziewczyna prowadziła całą ciążę w Holandii, bo tam studiowała i mówi się że na zachodzie lepiej ale jeśli chodzi o opiekę prenatalną to guzik prawda bo ona miała chyba tylko 1 usg w czasie ciąży i wizyty rzadko. Także może i inne objawy były ale jak poszła z tym puchnięciem tam to powiedzieli że to normalne... na szczęście w Polsce zbadali ją dobrze i zareagowali w porę.

Dżemik jaka słodka psinka

Ja mam połówkowe 20.03 i to dopiero o 20.10... no masakra godzina,ale najważniejsze żeby dzidzia się dobrze rozwijała. Co do psów mam ich 6 z czego 4 to przyblędy. Dodam, że mieszkam na wsi ale mimo wszystko to duże obciążenia mieć aż tyle psów i 3 koty ale niestety ludzie biorą zwierzęta a potem wyrzucają. Ilu psiakom mogłam to pomogłam. Ta głupia wiejska mentalność że niewysteylizują suczek a potem pełno bezpańskich psów. Ja mam 5 suczek z czego 2 domowe rasowe a w tych przyblędach tylko jeden pies. Na szczęście już suczki wysterylizowane więc nie będę miała problemu ze szczeniaczkami Ma ktoś wizytę 20 stego?

Panna, Inka gratulację połowy ciąży :-) Półmetek macie za sobą :-)

Dżemik - kochana psina, ja też mam zamiar przygarnąć psiaka ze schroniska, tylko to już jak maleństwo będzie większe. Tam tyle psiaków czeka na naszą miłość i na bezpieczny dom.

Witaj Ashanti Również półmetek masz za sobą :-)

Anulka to Ty masz małe schronisko :-) Zgadzam się ludzie są mało odpowiedzialni, a na tym cierpią biedne zwierzaki

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dżemik, super psinka, oby się dobrze chowała nasz Borys dopasował się do nas idealnie, może leżeć pół dnia przy kanapie, a jak czas na spacer lub do ogrodu to energia nie z tej ziemi ja się cieszę, bo w domu nie rozrabia.
    Anulka, u nas się na jednym nie skończy, czuje to ale najpierw dziecko, potem drugi pies ewentualnie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ashanti, no to jedno o tyle dobrze ja też jestem z sierpnia i faktycznie tak lepiej niż zimą
    Już mam w głowie ten roczek w ogrodzie, z balonami i lampionami na tarasie <3

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    J Ma ktoś wizytę 20 stego?
    Ja mam na 7:30 także z samego rańca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Wiecie czemu ciągle ciągnie mnie do słodyczy ?? Ciągle bym jadła coś co jest słodkie i ma cukier ...
    Może to jakaś choroba ??

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Niulla - zachciewajka na słodkie w ciąży ma dwie teorie.
    Jedna to taka, że masz po prostu na to chęć i Ci smakuje (ja do niedawna nie przełknęłabym nic co słodkie, bo mnie odrzucało).

A druga to taka, że organizm domaga się jakiegoś składnika, stąd pragnienie na konkretne rzeczy. Wiem, że można znaleźć listę takich produktów, czego w organizmie brakuje, jeśli w ciąży ma się na coś ochotę. Nawet smak na frytki świadczy o jakimś niedoborze w ciąży. Natura to jednak sprytna menda

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Tu jest taki luźny, ciekawy link o zachciankach. Może coś w tym jest

https://www.piwnooka.pl/matka-natura...ada-nam-cialo/

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów