Strona 388 z 724
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,880 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Panna! Moje serdeczne gratulacje polowa ciazy to nielada wyczyn!

Inka ja tez zamowilam inhalator i wasnie moze jutro dojdzie.. w zwiazaku z tym troche sie zaglebilam w temacie i mysle ze wystarczy Ci sol fizjologiczna. Nawilzy sluzowke i jak infoekcja sie dopiero rozkreca to mysle ze to Ci wystarczy
    Dzięki, pójdę zaraz do apteki. O ile uda mi sie uruchomic prawidłowo inhalator

2. dzieckozakupy.pl
    No nie ucieło mi post!!
    Panna ja wczoraj zaczęłam 20 tydz. I z tego co pomiętam to chyba obie mamy połówkowe 21go

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Tak, Inka, mamy obie w ten sam dzień, o której godzinie masz? Ja chyba 16.30
    Teraz już pójdzie z górki- mam nadzieję! chociaż ja trochę się boję dużego brzucha na spółkę z upałami
    A jeśli płeć się potwierdzi na połówkowych to już całkiem zaczynam wszystko kupować
    Ja się rumiankiem traktowałam, ale tylko tak nad miską, pod ręcznikiem, po taniemu

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    Ale się rozpisałyście tyle czytania
    Ja po przytyciu 3 kg jak mówiłyście, że wy nic albo chudniecie, schowałam wagę i przestałam się przejmować. Waga u gina jest bardzo łaskawa i wolę się nią sugerować xD Mój mąż mi ostatnio mówi, że chyba schudłam (jak ja kocham tego kłamczucha ) umie pocieszyć zaczęłam chodzić w sukienkach do pracy, bo w jeansach nie dawałam rady. Ubieram pod spód legginsy, bo jednak jak wyjeżdżam po 6 rano to jeszcze zimno
    Ja najbliższą wizytę mam w poniedziałek, a powinnam mieć dzisiaj. Już się nie mogę doczekać żeby zajrzeć do maluszka powiedzcie mi do którego tygodnia miałyście USG transwaginalne (albo dowcipne jak to mój gin mówi)?
    Ja póki co nic nie wiem na temat połówkowych może mnie gin w poniedziałek oświeci
    Co do inhalacji najlepsza jest sól fizjologiczna. Ja jeszcze tak z domowych sposobów inhalowałam się majerankiem ale to już normalnie w misce bo inhalator by się pewnie zanieczyścił.
    Wczoraj byli u nas goście i kobitka opowiadała że jej synowej puchły nogi pod koniec a zdarzyła się taka sytuacja zdrowotna w rodzinie, że zostali dłużej u nich w odwiedzinach i chcąc nie chcąc musiała rodzić w szpitalu, w którym ja mam zamiar. Poszła pogadać z położną, ta ją zbadała i się okazało że miała gestozę III stopnia i te puchnięcie nóg potworne było objawem -.- zielone wody płodowe, zrobili jej cesarkę i ponoć jakby tak jeszcze dzień pochodziła to albo dzidzia by się martwa urodziła albo nawet obie mogły nie przeżyć. Aż mnie zmroziło... niby tyle się mówi o tym, że puchnięcie nóg to normalna sprawa w ciąży, objaw jak wymioty. A tu coś takiego... Dobrze, że trafiła na dobrą, doświadczoną położną. No ale z tą gestozą to może być aż tak podstępne? że się kurna człowiek w miarę dobrze czuje tylko nogi puchną a tu psikus?

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Maladzi ja usg dowcipne ostatni raz miałam 2 miesiące temu w 11 tc, a od 15 tc już miałam przez brzuch, przedwczoraj na wizycie tak samo i jeździł mi głowicą dosłownie przy pępku myślę, że i Ty będziesz miała już przez brzuch

Nie chwaliłam się Wam jeszcze, ale adoptujemy pieska ze schroniska no i dzisiaj przyjedzie do nas!!!

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    A myślę, że z tą gestozą to może być więcej objawów no i nie wiadomo jak bardzo miała spuchnięte nogi. Zazwyczaj przy bardzo dużym obrzęku lekarz jednak to widzi i kontroluje stan matki. Myślę, że jednak nie da się tego przeoczyć.

Ja pod koniec ciąży też miałam spuchnięte kostki, ale nie dużo. Poza tym na 3 tyg przed porodem na mojej ostatniej wizycie miałam 13kg na plusie i lekarka sama mnie uspokajała, że te ostatnie parę kg to już woda w organizmie, którą nasze ciało magazynuje na czas porodu. Że do pewnych granic te obrzęki to nic groźnego. Może ta kobieta miała bardzo opuchnięte? Mogła mieć więcej objawów. Nie wiem. Myślę, że jednak każda z nas jest na tyle czujna, że zgłosi w razie czego lekarzowi taki stan

Panna ja mam na 16.00. Ale pewnie bedzie poślizg. Więc mamy podobnie.

Maladzi ja jawet nie mialam pojęcia o jakiejś gestozie. I teraz iestem przerażona, bo już zauważyłam po obrączce ze troche palce mi puchną!!!!!

Dżemik- super z pieskiem. Sama mam 2 pieski znajdy. Dziekiacki bedą przeszczesliwe!!

A co do inhalacji to farmaceutka mówi, że w inhalatorze to faktycznie ewentualnie solą fizjologiczną zwykłą lub ja wzielam ba katar troche bardziej steżoną.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dżemik, to fantastycznie jak się dzieci wychowują ze zwierzakami my mamy od ok roku 3 letniego pieska ze schroniska, jest cudowny! Mam nadzieję, że pokocha Gabi tak samo jak nas
    Inka, to powodzenia dla nas

O mnie
    Frida ma 9 miesięcy młodziutka, chętna do zabawy

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16819055_575078506021892_3985198348213121415_o.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	99.2 KB
ID:	100388Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16903476_575078269355249_3162063867523252834_o.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	98.2 KB
ID:	100389

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie przyszłe mamy

Mam nadzieję, że nie jest za późno co by do Was dołączyć. Od kilku dni czytam Wasze zaległe posty i podnoszą mnie one na duchu.
    Miło mieć z kim się wygadać o aktualnie dręczących nas problemach

Od kilku dni zaczynam czuć ruchy dzidzi, a mam już początek 20 tygodnia. U mnie pewnie przez dodatkowe kilogramy z przed ciąży i łożysko ułożone z przodu, dopiero teraz zaczynam odczuwać ruchy. Niestety u mnie cały czas nie wiadomo kto mieszka u mnie w brzuszku Wizytę u lekarza mam 27.03 a później 7.04 mam drugie prenatalne więc myślę że wtedy już będę wiedzieć jakie ciuszki mogę kupować. Bo póki co nie mam jeszcze nic a nic kupionego.

panna-nienormalna - mnie też lekko dobija wizja wielkiego brzucha i upałów, ale damy radę. My się trochę pomęczymy a przynajmniej nasze dzieci będą mieć urodziny w wakacje. Ja jestem z zimy i zawsze chciałam mieć możliwość urządzenie urodzin w cieplejszym okresie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów