Strona 386 z 723
Pokaż wyniki od 3,851 do 3,860 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez kirka00 Zobacz posta
    Dziewczyny a jak to jest u was z płcią maleństwa, już znacie?. Ja wstępną sugestię dostałam już po usg prenatalnym w 12 tyg, a usg u mojego gina w 14 tyg potwierdziło dziewczynkę, lekarz był o tym bardzo przekonany wiec już się zaczęłam nastawiać. Teraz jednak mam wątpliwości czy aby nie za szybko, zastanawiam się czy przy następnej wizycie te wargi sromowe nie okażą się jednak jajeczkami
    Kirka00
    U nas ta sama sytuacja w 12tyg powiedzial ze jest pewny ze dziewczynka potem w 14tyg prowadzacy powiedzial ze ma watpliwosci a w 17tyg powiedzial ze na 80%dziewczynka wiec ja w sumie sie jeszcze za bardzo nie nastawiam bo mojej znajomej mowili od poczatku dziewczynka dziewczynka a na polowkowym okazalo sie ze jednak chlopiec i miesiac temu urodzila Filipka

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Hej kochane,
    powiedzcie mi moje drogie... a co czytacie i skąd bierzecie wiedzę? (blogi, książki itd). siedzę w domu obecnie już, bo wzięłam urlop zdrowotny i nudzi mi się troszke seriale juz wszystkie obejrzane :P

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja dopiero na wczorajszej wizycie się dowiedziałam, że synek, w poprzedniej ciąży w 15tc lekarz powiedział, że synek, ale córka długo nie pokazała co tam ma

Mishka - ja nie czytam raczej żadnych książek o takiej tematyce, życie to weryfikuje i przede wszystkim egzemplarz bobasa jaki Ci się trafi, bo zdarza się i tak, że mamusia obeznana z książek a tu zonk bo na dzidzię nie działa hehe wszystko samo przychodzi a jak czegoś nie wiem to zawsze mam takie grono, gdzie doradzą najlepiej

A póki masz wolne to korzystaj póki możesz haha bo niedługo się skończy

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

hej Mamuśki
    Dżemik gratulacje synka.

Niunia123, Kirka00 0 u mnie podobnie na prenatalnych powiedział nam doktor, że - na 80% dziewczynka, ale to nie pewnie. Mam usg połówkowe na NFZ - 12 kwietnia, i mam nadzieje ze wtedy się dowiem. Tylko zastanawiam sie, czy nie umówić się prywatnie na to Usg, do kogoś kto ma ten certyfikat Fmf, jak z tym usg połówkowym u Was dziewczyny ? wszystkie jesteście już zapisane i do tych z certyfikatami lekarzy ?

Mishka ja lubię czytać blogi - ostatnio mnie zainteresował SuperStyler i mamaginekolog, fajne moim zdaniem porady i ciekawe teksty

Co do tycia przytyłam od ostatniej wizyty (2tyg)- 2kilo, jednak siedzenie na dupie robi swoje Ogólnie już z 5 kg mi przytyło, a gdzie tu koniec

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Po ciazy bedzie sie trzeba wziasc za siebie mi tak samo w 12tyg powiedział ze chłopiec i tego sie trzymam narazie na połówkowe idę dopiero 28 zobaczymy czy potwierdzi czy okaże sie dzoewczynka a wtedy tez będę szczęśliwa!
    Co do usg połówkowego idę do lekarza z certyfikatem w Żorach ale na kase chorych bo siostra męża urodziła sie bardzo chora:/ chociaż tyle mi sie uda z tego NFZ wyciągnąć bo tak wszystko prywatnie ginekolog badania itd.
    Juz sie nie mogę doczekać tych badań... czy wszystko bedzie ok i wogole...

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewa_165 Zobacz posta
    hej Mamuśki
    Dżemik gratulacje synka.

Niunia123, Kirka00 0 u mnie podobnie na prenatalnych powiedział nam doktor, że - na 80% dziewczynka, ale to nie pewnie. Mam usg połówkowe na NFZ - 12 kwietnia, i mam nadzieje ze wtedy się dowiem. Tylko zastanawiam sie, czy nie umówić się prywatnie na to Usg, do kogoś kto ma ten certyfikat Fmf, jak z tym usg połówkowym u Was dziewczyny ? wszystkie jesteście już zapisane i do tych z certyfikatami lekarzy ?

Mishka ja lubię czytać blogi - ostatnio mnie zainteresował SuperStyler i mamaginekolog, fajne moim zdaniem porady i ciekawe teksty

Co do tycia przytyłam od ostatniej wizyty (2tyg)- 2kilo, jednak siedzenie na dupie robi swoje Ogólnie już z 5 kg mi przytyło, a gdzie tu koniec
    No widzisz u mnie nawet w kółeczku zaznaczył wargi sromowe, ale chyba też uzbroję się w cierpliwość się jeszcze do połówkowego (08.04). Ja od początku chodzę do lekarza prywatnie a ten namawiał mnie na badania prenatalne, niestety też odpłatne ponieważ jeszcze nie skończyłam 35 lat i w ten sposób robiłam badanie u lekarza certyfikowanego na najlepszym sprzęcie u nas w szpitalu wojewódzkim w 12 tyg, robiłam też test podwójny który nieźle mnie nastraszył i po tym już mi się odechciało dodatkowych badań. Ale po rozmowie z moim ginem zdecydowałam się jednak na te połówkowe również u lekarza certyfikowanego, będzie ono połączone z ECHO a mój lekarz przyznał że bardzo przydałyby się te wyniki. Na sprzęcie jaki mają w normalnych gabinetach raczej nie zrobią tak dokładnych badań serduszka. Są za i przeciw. U córki mojej przyjaciólki wykryto na takim badaniu wadę serduszka, jej lekarka 2 tyg. później nic na swoim sprzęcie nie widziała, Ja ponadto gdy decydowałam się na pierwsze badanie kierowałam się myślą, że może dobrze jeżeli maleństwo zobaczy jeszcze jakiś inny lekarz na innym sprzęcie.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Po ciazy bedzie sie trzeba wziasc za siebie mi tak samo w 12tyg powiedział ze chłopiec i tego sie trzymam narazie na połówkowe idę dopiero 28 zobaczymy czy potwierdzi czy okaże sie dzoewczynka a wtedy tez będę szczęśliwa!
    Co do usg połówkowego idę do lekarza z certyfikatem w Żorach ale na kase chorych bo siostra męża urodziła sie bardzo chora:/ chociaż tyle mi sie uda z tego NFZ wyciągnąć bo tak wszystko prywatnie ginekolog badania itd.
    Juz sie nie mogę doczekać tych badań... czy wszystko bedzie ok i wogole...
    Jesteś z Żor? czy okolic?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Data
    09.08.2017
    Jestem z Cieszyna wiec do Żor blisko mam

O mnie
    Ja pochodzę z Golasowic jeśli kojarzysz taką dziurę na trasie Cieszyn - Żory

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Ja pochodzę z Golasowic jeśli kojarzysz taką dziurę na trasie Cieszyn - Żory
    No pewnie ze kojarzę mam męża z Pruchnej jeszcze większej dziury hihi a gdzie teraz mieszkasz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów