Strona 380 z 724
Pokaż wyniki od 3,791 do 3,800 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Jeśli do tej pory nie miałaś problemów ze skórą po słońcu to powinno być ok
    Na mojej skórze opalenizna też ładnie wygląda ale dopiero wtedy, jak przestanie być czerwona haha
    Jak jesteś przygotowana to będzie git.

Ale nie zapomnę twarzy mojej byłej szefowej. W ciąży takich plam dostała, a ona z tych jasnych karnacji, że przy blond włosach wyglądała jak stara pudernica, która nałożyła sobie takie placki z bronzera..
    Miała plamy na czole, nosie i policzkach. Strasznie kontrastujące z jasną twarzą.
    A to ja z tych ciemnych, opalających się na czekoladkę z "zarostem" lepszym jak mój własny mąż Mam nadzieję, że ciąża tego nie zmieni

Na mnie okna czekają, ale jakoś mi nie spieszno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ponoć opalać się nie można w ciazy .. hymm nie wiem ale nie bd próbować :/

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki dziewczyny, troche mnie uspokoilyscie... chociaz nie wiem czy nie pojade dzis prewencyjnie do szpitala... jestem dzis w wawie na szkoleniu, koncze o 20.30 i zobacze. Jak sie uspokoi do tego czasu to oleje.
    Niulla, mozna sie opalac w ciazy mamaginekolog o tym pisze! Oczywiscie wszystko z umiarem. Ale to jest najlepszy sposob oozyskiwania wit D jantez ciemnoskora i zawsze jak tylko zrobi sie troche cieplej to mowia na mnie 'ciapak' bo ja odrazu nabieram koloru w tym roku tez zamierzam siedziec na sloncu oczywiscie nie doprowadzendo poparzen czy cos... ale tak troszke sie przykolorze

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Mi w ciazy i bez opalania wyszły plamy ciemniejsze na twarzy... wiec ja opalać się nie zamierzam.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Jerona ale sie tu narobiło

Ktoś tu ciagle naciskał na fb czy mi sie wydaje? To moze niech tam siedzi a tu sie nie udziela?

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez truskawa83 Zobacz posta
    Hej dziewczyny! Byc moze sie powtarzam ale weszłam tu po raz pierwszy a forum ma trzysta pare stron, wiec wybaczcie....
    Jestem przeziebiona: cieknie mi z nosa, boli mnie gardlo czy macie wiedze jakie leki moge bezpiecznie wziac zeby infekcja nie przerodzila sie w cos powazniejszego. Chodzi mi o leki z apteki a nie domowe specyfiki. (zajadam juz czosnek i plukam gardlo sola). dzieki
    Moja lekarka poleciła mi na ból gardła SINULAN DIRECT spray, stosuje od wczoraj i moge z czystym sumieniem polecić bo DZIAŁA a jest w 100% naturalne. Prócz tego na kaszel SINECOD 3x po 15ml i rutinoscorbin 3x po 2 zeby przypadkiem jakiegoś krwawienia nie było bo przy takim wysiłku jakim jest smarkanie i kaszel to sie zdarza ze cos pęknie, jakieś naczynko i krwawienie i stres gotowy. To z własnego i koleżanki doświadczenia
    A z katarem tez sie mecze, kupiłam prenalen spray na katar i zobaczymy

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny, miałam 5 dni wolnego i zajęłam się różnymi sprawami. Jakoś tak jest, że na forum wchodzę tylko w pracy Po czw wizycie jestem uspokojona, co prawda połówkowe to nie były, ale lekarz prześwietlił Telesfora (tak ma chwilowo na imię :P, oby tak nie zostało) i ma CRL 12 cm i całą resztę w idealnym porządku, drugi raz pokazał interes, czyli chłopak raczej przesądzony.

Mam banalne i pytanie i chciałabym odpowiedź zgodną z wiedzą własną i doświadczeniem zamawiałyście może jakies leginsy ciążowe z allegro, macie coś godnego polecenia, kupiłam dwie pary z H&M i nie jestem do końca zadowolona. Te za 39,90 nadają się tylko do tuniki a droższe 79,90 mają rozmiary ni w 5 ni w 10. M leży dobrze na tyłku, z kolei w kostkach lata,a L w kostkach ok, a z D** spada
    Ja juz mam 2pary kupione na Allegro i bez nich nie moge żyć
    http://allegro.pl/legginsy-ciazowe-l...089174580.html

POLECAM!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Ja juz mam 2pary kupione na Allegro i bez nich nie moge żyć
    http://allegro.pl/legginsy-ciazowe-l...089174580.html

POLECAM!!!
    A że tak powiem, tyłek w nich prześwituje i trzeba tunikę czy można z krótszą góra?? Nie odstają Ci przy kostkach, ja to chyba mam takie zgrabne kostki,że mi dużo leginsów odstaje.... no chyba, że one są już z myślą o opuchnietych nogach :P

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    A że tak powiem, tyłek w nich prześwituje i trzeba tunikę czy można z krótszą góra?? Nie odstają Ci przy kostkach, ja to chyba mam takie zgrabne kostki,że mi dużo leginsów odstaje.... no chyba, że one są już z myślą o opuchnietych nogach :P
    Nic nie prześwituje i lezą idealnie ja z tych chudych jedynie co to ciutkę sa długie ale ja takie lubie i na dole je mam pomarszczone ale tak tez lubie i gumka nie ciśnie i dupka w nich fajna

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mi się wydaje, że ja w tym roku zwyczajnie nie dam rady się opalać. Nie wyobrażam sobie leżeć z wielkim brzuchem na słońcu jeszcze nie daj Boże spuchnięta...
    Ale te wakacje wytrzymam bez słońca

Ja słabo ruchy dziecka czuję. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się, że czuję muśnięcia tam w środku a teraz jakoś nie. Co kilka dni słucham sobie serduszka malucha żeby się uspokoić.

Okna też na mnie czekają ale.....liczę na to że mój nie mąż mi pomoże je umyć
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów