Strona 379 z 724
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,790 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    I mnie dokucza ta dolegliwość, kłócia w okolicy pachwiny pojawiały się praktycznie od 7tc byly mniej lub bardziej dokuczliwe ale dało się wytrzymać. Za to dziś w nocy było bardzo ciężko, ból był momentami tak silny, że nie mogłam się ruszyć (taki od wysokości jajnika do pachwiny i promieniujący do pośladków i nogi) zasnęłam dopiero po 6 nad ranem, mam nadzieję ze jednak nie będzie tylko gozej, gdzieś czytałam że najsilniejsze ciągnięcia występują do 24 tc. Do tej pory miałam ciąże zagrożoną więc też bardzo mało ruchu, ale po takich rewelacjach również myślę o jakiejś gimnastyce.
    Ostatnio edytowane przez kirka00 ; 14-03-17 o 14:50

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Dziewczyny, miałam 5 dni wolnego i zajęłam się różnymi sprawami. Jakoś tak jest, że na forum wchodzę tylko w pracy Po czw wizycie jestem uspokojona, co prawda połówkowe to nie były, ale lekarz prześwietlił Telesfora (tak ma chwilowo na imię :P, oby tak nie zostało) i ma CRL 12 cm i całą resztę w idealnym porządku, drugi raz pokazał interes, czyli chłopak raczej przesądzony.

Mam banalne i pytanie i chciałabym odpowiedź zgodną z wiedzą własną i doświadczeniem zamawiałyście może jakies leginsy ciążowe z allegro, macie coś godnego polecenia, kupiłam dwie pary z H&M i nie jestem do końca zadowolona. Te za 39,90 nadają się tylko do tuniki a droższe 79,90 mają rozmiary ni w 5 ni w 10. M leży dobrze na tyłku, z kolei w kostkach lata,a L w kostkach ok, a z D** spada

Ja też czuję ciągnięcia, kłucia, ale są do zniesienia i w miarę szybko przychodzą, na to co się dzieje w brzuchu to i tak pikuś.

A tak dla rozluźnienia tematu, powiem, Wam, że mam problem, jak na wakacjach opalić nogi z tyłu jak nie mogę już na brzuchu leżeć , od wczoraj, od tak sobie brzuszek przeszkadza Oczywiście nie mówię o smażeniu się plackiem i wystawianiu brzucha na słońce

Junior Member
    truskawa83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-22 zobacz kalendarz
    jej, nie spodziewalam sie ze tak szybko zareagujeciei i dostane jakies odp. Fajnie, ze jesteście

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    A tak dla rozluźnienia tematu, powiem, Wam, że mam problem, jak na wakacjach opalić nogi z tyłu jak nie mogę już na brzuchu leżeć , od wczoraj, od tak sobie brzuszek przeszkadza Oczywiście nie mówię o smażeniu się plackiem i wystawianiu brzucha na słońce
    Nigdy się nie opalałam będąc w ciąży, ale jest podobno ryzyko wystąpienia tych plam na skórze, do czego jest tendencja w ciąży. A nie chodzi tu tylko o brzuszek, ale o całe ciało.
    Trzeba by się było dowiedzieć, czy kremy z filtrem przed tym uchronią.

Ale.. Jeśli i tak z powodu brzuszka nie uda Ci się opalić nóg z tyłu, to nie pozostanie Ci nic innego jak opalić się w sierpniu hehe

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Lolcia85 a ja właśnie chcialam zamówić te leginsy za 39 z h&m. I teraz nie wiem...a na brzuchi jak się układają?

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Lolcia85 a ja właśnie chcialam zamówić te leginsy za 39 z h&m. I teraz nie wiem...a na brzuchi jak się układają?

Jak na mnie leżą ok, a w sumie jeszcze jestem szczupłą jedyny feler, że tyłek prześwituje, ale do tunik są ok, nie są grube, należą raczej do cienkich.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Nigdy się nie opalałam będąc w ciąży, ale jest podobno ryzyko wystąpienia tych plam na skórze, do czego jest tendencja w ciąży. A nie chodzi tu tylko o brzuszek, ale o całe ciało.
    Trzeba by się było dowiedzieć, czy kremy z filtrem przed tym uchronią.

Ale.. Jeśli i tak z powodu brzuszka nie uda Ci się opalić nóg z tyłu, to nie pozostanie Ci nic innego jak opalić się w sierpniu hehe
    Kremy z filtrem już zakupione, to będzie raczej wiosenne słońc nie letnia patelnia, to mam nadzieję, że obejdzie się bez przebarwień, tym bardziej, że jak dotąd moja skóra bardzo lubiła słońce. I mam nadzieję, że tak pozostanie, murzynem po tych wakacjach nie będę, ale chciałabym złapać trochę promieni

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ale dziś naprodukowalyscie ja umylam dziś 3 okna jeszcze 2 firanki ze wszystkich poprawę juz wiszą w oknach cistotne na pizze rośnie jeszcze tylko odkurze i będę miała luz uwielbiam słonko jak to chyba na baterie słoneczne funkcjonuje.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Kremy z filtrem już zakupione, to będzie raczej wiosenne słońc nie letnia patelnia, to mam nadzieję, że obejdzie się bez przebarwień, tym bardziej, że jak dotąd moja skóra bardzo lubiła słońce. I mam nadzieję, że tak pozostanie, murzynem po tych wakacjach nie będę, ale chciałabym złapać trochę promieni
    Jeśli do tej pory nie miałaś problemów ze skórą po słońcu to powinno być ok
    Na mojej skórze opalenizna też ładnie wygląda ale dopiero wtedy, jak przestanie być czerwona haha
    Jak jesteś przygotowana to będzie git.

Ale nie zapomnę twarzy mojej byłej szefowej. W ciąży takich plam dostała, a ona z tych jasnych karnacji, że przy blond włosach wyglądała jak stara pudernica, która nałożyła sobie takie placki z bronzera..
    Miała plamy na czole, nosie i policzkach. Strasznie kontrastujące z jasną twarzą.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów