Strona 375 z 724
Pokaż wyniki od 3,741 do 3,750 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dwudziestkapiątka Zobacz posta
    i jeszcze Mężowi się oberwało, ale nie bez powodu...
    Tym to się akurat nie przejmuj

Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Trochę ciezko tutaj po prostu odpowieadac konkretnej osobie, trzeba szukac tego wątku, potem cytowac... nie sadze ze na wyrywki kojarzycie wszystkie nicki z osobami i ich sytuacją - także te nowe. Osoby które najczęściej sie udzielają to kojarzę, ale nie wszystkie - po prostu szczerze napisałam, nie ściemniam. .
    Widać najzwyczajniej w świecie nie potrafisz obsługiwać forum, bo ja ani razu nie szukałam jakiegoś wątku, nawet po większej przerwie jestem na bieżąco, tak też odpowiadam i to wszystko na telefonie. Nie muszę wracać, szukać.. a takim sposobem bardzo łatwo da się skojarzyć dziewczyny 'wyrywkowo' jak to ujęłaś. No ale rzecz jasna nie pamiętam dziewczyny po 1 czy 2 postach, ale nawet te rzadziej się udzielające są mi znane. Rozumiem , nie wszyscy są idealni

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Cymoka oczywiscie masz racje.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Nie wchodzę na forum co 5 minut, wiec zbiera mi się czasem kilka stron - z tego to wynika .

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ok - wyjde na tą złą, niestety racji nie masz - spytaj kogoś kto sie zajmuje kredytami hipotecznymi, ale i w krd, a juz na pewno BRD, nie jest tak ze jak coś się spłaci to problem jest od razu z głowy. Co innego kredyt konsumencki, co innego na samochód, a co innego hipoteczny na 30 lat na kilkaset tyś zł, albo milion czy 1,5.

' Dane klientów w bazie Bankowego Rejestru Dłużników będą przechowywane przez 10 lat – jeżeli nie zostało spłacone zadłużenie. W sytuacji, gdy uregulujemy zaległości, to nasze dane znikną z rejestru dopiero po 2 latach od daty spłaty naszego zobowiązania. Jednak trzeba mieć na uwadze, że Bankowy Rejestr może przetwarzać bez zgody klientów informacje nawet do 5 lat po wygaśnięciu zaległości płatniczej. W związku z czym wpisanie nas na listę dłużników bankowych jest sprawą bardzo poważną i problematyczną na przyszłość. Możemy z tego powodu mieć utrudniony dostęp nie tylko do kredytów, zakupów ratalnych czy leasingu, ale również możemy mieć problem z zakupem telefonu komórkowego, czy też z dostępem do Internetu.'

My nie mam nic w BIK ani KRD tylko 1 mały wpis z kilku przeróznych rejestrów... a takie problemy. Przy hipoteczny sprawdzają wszystkie rejestry... a o długo przez 15 lat nic nie wiedzieliśmy...taki szkopuł...

https://sprawdzonydoradca.pl/opinie/...estr-dluznikow

A co do Aliexpres... to kazdy robi jak uwaza, jak widac nie tylko ja mam takie zdanie, ze trzeba uwaznie sie przeygladac tam rzeczom. Podobno szczególnie drwniane, malowane rzeczy sa niewskazane - mją oznaczenie 3+, ze wzgledu na barwniki własnie, bo nie mozna ich wkladać do buzi, a nie ze wzgledu na male elementy,
    Niedawno byla afrea z toksycznymi gumkami...
    http://wyborcza.pl/1,76842,16738238,..._zdrowia_.html
    http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...wia_35521.html
    http://www.telix.pl/artykul/zakupy-z...?-3,76455.html
    A atesty CE czesto są podrabiane.. ten znak wyglada prawie identycznie albo to nie jest prawdziwy atest.

Zazwyczaj jak wchodzę, to jestem poza tematem i coś tam nadrabiam, wiec dziele się swoimi spostrzeżeniami i informacjami. A tak o pierdółkach to fajnie pogadac z ludzmi ktorychi się 'widzi', tutaj wiele osób się myli i zlewa... dlatego lubię Fb, mozna kontynuowac wątki rozne, rózne tematy poruszac w odpwowiednich miejsach...a nie taka zbita masa .
    Seeerio? ja chyba jednak nie mam za dużo czasu nIgdy bym nie szukała cytatów o długach, żeby wklejać na forum o ciąży ;P

Poza tym, moja droga, tylko Ty masz problem z tym forum, zarówno z obsługą techniczną, jak i z ludźmi tu, więc....

Burzujka, w weekend zatem coś kupię!
    A a propos płci, że nie znacie, ja się boję, że jednak będzie ptaszek nagle 21go na wizycie

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dajcie spokój, jesteśmy tutaj żeby się powspierać, powyżalać, poradzić a nie ziać jadem jedna na drugą ja nie odebrałam słów Cymoki jakoś negatywnie, wydaje mi się, że nie miała nic złego na myśli ani też nie czuję się pouczana. Tylko spokój nas uratuje

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dżemik dzięki za radę, rzucę okiem
    Cymoka, badania jak i wizyta u endokrynologa co 4 tygodnie. Ostatnio wyszedł mi wynik 1,9 troszkę wzrósł, więc lekarz zalecił zwiększenie dawki do 75 przez 3 dni i 50 przez 4 dni w tygodniu. Do tej pory była 50 i był wynik 1,6. Na szczęście nie mam Hashimoto. Przed lekami i przed ciążą miałam tsh 4,5. I nic dziwnego, że nawet z łóżka wtedy wstać mi się nie chciało i lekka jakaś depresja była u mnie wtedy.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Dziewczyny dajcie spokój, jesteśmy tutaj żeby się powspierać, powyżalać, poradzić a nie ziać jadem jedna na drugą ja nie odebrałam słów Cymoki jakoś negatywnie, wydaje mi się, że nie miała nic złego na myśli ani też nie czuję się pouczana. Tylko spokój nas uratuje
    Bo jeszcze nie napisałaś nic takiego, z czym Cymoka się nie zgadza :P

A co do słów 'jesteśmy tutaj żeby się powspierać, powyżalać, poradzić' to po pierwsze uwierz, ale po kolejnym przytyku, że nie mam racji z czasem się odechciewa odpisywać. A po drugie, nie wszyscy to rozumieją. A jak inaczej mamy się wspierać? Jak nie dawaniem rad? Odpowiadaniem na pytanie?

Zamiast wiecznego czytania 'skopiowanych' medycznych różnic pomiędzy skurczami przepowiadającymi patologicznymi a fizjologicznymi... Co my lekarze, by tak sobie wytykać?

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Seeerio? ja chyba jednak nie mam za dużo czasu nIgdy bym nie szukała cytatów o długach, żeby wklejać na forum o ciąży ;P

Poza tym, moja droga, tylko Ty masz problem z tym forum, zarówno z obsługą techniczną, jak i z ludźmi tu, więc....
    Akurat o tych długach to mam w ulubionych, mama dziś chwilę i nie muszę szukać bo siedzę w temacie na bieżąco ). Po prostu ktoś czasem wierzy w nieprawdę i może się przy kredyciku mocno naciąć... a wtedy może wspomni moje słowa, albo zmądrzeje wcześniej , przy kredycie hipotecznym to nie pierdoła i moze naprawdę uprzykrzyć zycie na kilka lat .

Ja to postrzegam to inaczej - ludzie mają problemy ze mną a nie ja z nimi jak widać . Każdy kij ma 2 końce. A co do obsługi technicznej.. radze sobie - jest po prostu trochę upierdliwa .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Dżemik dzięki za radę, rzucę okiem
    Cymoka, badania jak i wizyta u endokrynologa co 4 tygodnie. Ostatnio wyszedł mi wynik 1,9 troszkę wzrósł, więc lekarz zalecił zwiększenie dawki do 75 przez 3 dni i 50 przez 4 dni w tygodniu. Do tej pory była 50 i był wynik 1,6. Na szczęście nie mam Hashimoto. Przed lekami i przed ciążą miałam tsh 4,5. I nic dziwnego, że nawet z łóżka wtedy wstać mi się nie chciało i lekka jakaś depresja była u mnie wtedy.
    Ja nie wiem jakie mialam przed ciążą ostatnio, choć przed poprzednią mialam w normie. W ciazy ostatniej w górnej granicy, ale nadal w normie...

Teraz przy ciązy tej trochę przekroczone, obecnie miesiąc temu 2,05, teraz 1,9 ... cały czas biorę dawkę 75. Hashimoto tez nie mam na szczęście . Teraz kazał i przyjść na kontrolę za 2 miesiące, ale badanie jak zawsze za miesiąc. Ta z ciekawoscie chodzisz prywatnie czy na NFZ? Ile płacisz za badania?
    Ostatnio się zdziwiłam ze poziom witaminy D3 kosztuje 'jedynie' 71zł... masakra.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Bo jeszcze nie napisałaś nic takiego, z czym Cymoka się nie zgadza :P

A co do słów 'jesteśmy tutaj żeby się powspierać, powyżalać, poradzić' to po pierwsze uwierz, ale po kolejnym przytyku, że nie mam racji z czasem się odechciewa odpisywać. A po drugie, nie wszyscy to rozumieją. A jak inaczej mamy się wspierać? Jak nie dawaniem rad? Odpowiadaniem na pytanie?

Zamiast wiecznego czytania 'skopiowanych' medycznych różnic pomiędzy skurczami przepowiadającymi patologicznymi a fizjologicznymi... Co my lekarze, by tak sobie wytykać?
    Czyli wychodzisz z założenia ze wszyscy muszą się zgadzac ze wszystkimi? chyba nie na tym forum polega. Forum z samej nazwy jest 'dyskusyjne' nie polega tylko na przytakiwaniu, słuzy wymianom pogladów - różnych, a nie takich samych .

Twoja rada moze się róznić od mojej - a osoba ktora je dostanie zdecyduje ktorą i czy w ogole wziąć je pod uwage. Przeciez nikt nikogo do tego nie zmusi.
    Skoro komuś coś radze - a kogoś nie znam osobiście i zapewne moze nie miec do mnie zaufania - to lubię poprzec to konkrentą literatura, a nie walić ot tak 'bo ja tak mam', 'bo mi się tak zdaje', 'bo ktoś mi tak powiedział'. Tym samy dbam by rada miała wartość merytoryczna.

Ale ja tak mam - nie każdy musi. Po prostu. Jestem z tych ostrożnych - wolę pewne rzeczy sprawdzić w kilku źródłach zanim coś zdecyduję i zanim coś komuś poradze - stąd zazwyczaj podaję tez źródła, bo sama tą wiedzę sprawdzam czy jest aktualna. Nie chce komuś zaszkodzić... bo zazwyczaj poruszamy tutaj ważne problemy zdrowotne nasze i naszych dzieci, a nie to czy klopsy lepiej usmażyć czy od razu gotować.

Wolę żeby ktoś mi tak radził i miał na to poparcie w literaturze, niż tylko 'klepał po plecach'... dla zasady, żeby było miło za wszelką cenę

Ale jak mowie - ja tak mam, ty możesz mieć inaczej - pewnie dlatego tak często nasze rady i zdania się różnią .

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja nie wiem jakie mialam przed ciążą ostatnio, choć przed poprzednią mialam w normie. W ciazy ostatniej w górnej granicy, ale nadal w normie...

Teraz przy ciązy tej trochę przekroczone, obecnie miesiąc temu 2,05, teraz 1,9 ... cały czas biorę dawkę 75. Hashimoto tez nie mam na szczęście . Teraz kazał i przyjść na kontrolę za 2 miesiące, ale badanie jak zawsze za miesiąc. Ta z ciekawoscie chodzisz prywatnie czy na NFZ? Ile płacisz za badania?
    Ostatnio się zdziwiłam ze poziom witaminy D3 kosztuje 'jedynie' 71zł... masakra.
    I do ginekologa i do endokrynologa chodzę na NFZ. Po każdej wizycie dostaję od lekarza karteczkę na kiedy mam się zapisać idę do rejestracji i nie ma żadnego problemu. Tyle dobrze. Nie stać mnie na prywatne wizyty. Wspominałam o dwóch kredytach na głowie :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów