Strona 374 z 724
Pokaż wyniki od 3,731 do 3,740 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny u mnie wczoraj było apogeum złych rzeczy
    Rano dostałam opierdziel za złe wyniki badań, a wieczorem byłam u dentysty. Nie jest to dla mnie nic przerażającego a jednak mam od wczoraj wstręt i spuchniętą buzię.
    Pani dentystka przy piaskowaniu kamienia nazębnego wprowadziła mi powietrze w policzek i mam odmę twarzy - spuchniętą połowę buzi! A na domiar złego leczy się to tylko antybiotykami. Człowiek męczył się całą zimę żeby nic nie złapać, piłam miód z cytryną, a przez jeden zabieg muszę wziąć Duomox przez 10!!!! dni! I do tego wyglądam jak chomik, jak dotknę buzi to czuję przemieszczające się pęcherzyki powietrza....Mam już dość, kiedy skończą się te wszystkie złe rzeczy?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez dwudziestkapiątka Zobacz posta
    Dziewczyny u mnie wczoraj było apogeum złych rzeczy (
    Współczuje . Ja tez muszę sie wybrać do dentysty, ale scaling i piaskowanie raczej sobie podaruję. To jakaś niedoświadczona na dentystyka skoro takich rzeczy ci narobiła :/.

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    O.o olaboga dwudziestkapiątka, to cię baba załatwiła...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej, piękna pogoda za oknem, odrazu chce się żyć albo wina podwyższonej dawki eutyroxu :P
    przypomniałyście mi o wizycie u dentysty i trzeba się wybrać.
    Co do kredytów to się nie wypowiem, choć mamy dwa na swoim koncie :P
    Remont- u nas trwa od września. Najbrudniejsze prace zakończone, kuchnia piękna, łazienka może być ale brakuje płytek( na szczęście znalazłam takie które mi się podobają). No i salon- on spędza nam sen z powiek- musimy wyciszyć ścianę, bo słychać jak sąsiad puszcza bąki :/ W ogóle z tego pokoju nie korzystamy. Chyba już po Wielkanocy weźmiemy się za robotę. Jednak wydaje mi się, że w tym mieszkaniu będzie wieczny remont, wiecznie będzie coś do zrobienia...
    Odebrałam wyniki do ginekologa. I w moczu mam jakieś kryształy kwasu moczowego no i glukoza, norma jest do 99, a mi wyszło 98,33 no i dostałam zawału prawie. Staram się odstawiać słodycze, ale ciężko to idzie. Za tydzień wizyta więc zobaczymy co powie lekarz...
    Widzę, ze już szalejecie z zakupami. My wciąż czekamy, raz, że nie wiemy kto tam urzęduje, dwa jakoś nie mam weny. Przeraża mnie ta ilość tego wszystkiego....

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Zazwyczaj jak wchodzę, to jestem poza tematem i coś tam nadrabiam, wiec dziele się swoimi spostrzeżeniami i informacjami. A tak o pierdółkach to fajnie pogadac z ludzmi ktorychi się 'widzi', tutaj wiele osób się myli i zlewa... dlatego lubię Fb, mozna kontynuowac wątki rozne, rózne tematy poruszac w odpwowiednich miejsach...a nie taka zbita masa .
    tutaj wiele osób się myli i zlewa - dziękuję za takie podsumowanie naszej grupy. Dziwi mnie to, że tu jeszcze wchodzisz skoro tak nas odbierasz. No chyba że pouczaniem nas musisz się dowartościować, bo tu przecież taka zbita masa...

Bo tak piszesz, o pierdółkach piszesz sobie na fb, a tu musisz wiecznie kogoś pouczać, bo wszyscy się mylą. Cioci złota rada dziękujemy za takie wytyki.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Cymoka to przecież nikt nie każe ci czytać tutaj wiadomości skoro wiele osób tutaj się myli i zlewa.
    Nikt nie jest nieomylny przecież.

dwudziestkapiątka to nie za ciekawie....i ja współczuję :/
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cajafuerte - niunia poszukaj na necie takiej listy, gdzie jest wyszczególnione, co ma jaki indeks glikemiczny. Bo może nawet nie jesteś świadoma, ale taki zwykły chleb dajmy na to, bardziej podnosi cukier niż słodycze same w sobie. A jeśli chcesz zbijać sobie cukier to powinnaś wyeliminować bądź ograniczyć niektóre produkty a nie akurat same słodycze musisz pomyśleć co jesz, co lubisz, co pojawia się często w Twoim jadłospisie, zobacz jaki mają indeks i wtedy dokonaj zmian jeśli zależy Ci na zbiciu cukru.

dwudziestkapiątka - ojeju współczuję Ci! Co za babsko..

Aaa pytałam w punkcie pobrań o te badania do których trzeba być na czczo. To mi pielęgniarka powiedziała, że jednak najlepiej do wszystkich, bo jakieś wartości chemiczne (jakoś tak to nazwała) się zmieniają po jedzeniu co też może wpłynąć na wyniki.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Hej, piękna pogoda za oknem, odrazu chce się żyć albo wina podwyższonej dawki eutyroxu :P
    Tak z ciekawości jaką masz dawkę przy jakim wyniku TSH? Co ile robisz badania kontrolne?

Trochę ciezko tutaj po prostu odpowieadac konkretnej osobie, trzeba szukac tego wątku, potem cytowac... nie sadze ze na wyrywki kojarzycie wszystkie nicki z osobami i ich sytuacją - także te nowe. Osoby które najczęściej sie udzielają to kojarzę, ale nie wszystkie - po prostu szczerze napisałam, nie ściemniam.

Jak kogoś nie obchodzi rada - zawsze moze jej nie czytac - to taka złota zasada na forach .

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cymoka oczywiscie masz racje.

Panna, czeka sie zazwyczaj okolo 3 tygodnie ale maja czas do miesiaca wiec trzeba szybciej zamawiac
    Ja kupilam czyste drewno takie elementy, ktore sama sobie nasmaruje olejem kokosowym i stworze z tego zabawki. Jak beda gotowe to Wam podesle fotke

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Dziękuje dziewczyny
    jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego, że od antybiotyku mi to zejdzie... po prostu wczoraj się zryczałam z tego wszystkiego i jeszcze Mężowi się oberwało, ale nie bez powodu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów