Strona 371 z 724
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Zielona Pokrzywa dzięki za przepis z solą- na pewno zastosuje jal będzie głowa boleć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    To wielkie zmiany u Was nie dość, że końcówka ciąży bedzie to jeszcze przeprowadzka.
    No nic poradzimy sobie jakoś!!
    Sama przeprowadzka mnie nie przeraza, 2 lata temu przeprowadzalismy sie tez i sprawdnie poszło. Bardziej przejmuje się czasem, Odbiór mieszkania się przeciąga... nie mówiąc już o problemach z kredytem co wyszły z nienacka... bo zdoloność mamy dużo większą, 10% mieszkania wplacona.... a okzalo się ze w jakimś rejestrze bankowym M nie zamknął konta 15 lat temu i za 500zł wpisali go na BRD (wiec wielkie g..no), a w KRd nic nie ma, w BIK tylko jako jakies przeterminowane płatnosci ktore kupila jakaś firma 'krzek'.. Zaplacił, uregulowal mimo ze nie musial juz zodsetkami 1200zł, ale teraz niby niewiarygodny, a nikt go przez 15 lat nie poinformowal o tym fakcie... Czekamy na wyjasnienia z PKO, a od tego zalezy to czy dostaniemy kredyt... wiec nerwów strasznie duzo. A mialo pojsc gładko, wszystkie papiery i dokumenty mamy ok poza tym. Nawet techniczny projekt zmian dla wykonawcy, a to w koncu 98m2... wiec nie bedzie się robić 2 tygodni, tylko 3-4 miesiace :/.

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny
    muszę się wyżalić i pochwalić i prosić Was o pomoc.
    Moje i Męża życzenie się nie spełniło, ale prawdopodobnie i dzięki Bogu mamy zdrową córeczkę, więc jest powód do szczęścia - mała Iga( prawdopodobnie ) córeczka tatusia
    Ale niestety mam dość sporą anemię i w ciągu 3 tygodni muszę ją zwalczyć. W sumie to się nie ma co dziwić, patrząc na moją dietę, ale od początku miałam problemy z jedzeniem i jestem w 19 tygodniu a mam -5 kg na liczniku i ciągle spadam.... Dopiero od 2 tygodni zaczęłam jeść coś innego niż kanapki z masłem...
    Jeśli znacie jakieś przepisy, lub macie jakieś pomysły co mogę i powinnam jeść na anemię, to proszę, podeślijcie mi. Lekarz zagroził, że jeśli się to nie poprawi, to skończy się zastrzykami i szpitalem... ale jak tu jeść jak wszystko jest ble... kiedyś nie narzekałam na jedzenie, startowałam z wagą 90 kg... teraz jestem niejadkiem

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dwudziestkapiątka Zobacz posta
    Hej Dziewczyny
    muszę się wyżalić i pochwalić i prosić Was o pomoc.
    Moje i Męża życzenie się nie spełniło, ale prawdopodobnie i dzięki Bogu mamy zdrową córeczkę, więc jest powód do szczęścia - mała Iga( prawdopodobnie ) córeczka tatusia
    Ale niestety mam dość sporą anemię i w ciągu 3 tygodni muszę ją zwalczyć. W sumie to się nie ma co dziwić, patrząc na moją dietę, ale od początku miałam problemy z jedzeniem i jestem w 19 tygodniu a mam -5 kg na liczniku i ciągle spadam.... Dopiero od 2 tygodni zaczęłam jeść coś innego niż kanapki z masłem...
    Jeśli znacie jakieś przepisy, lub macie jakieś pomysły co mogę i powinnam jeść na anemię, to proszę, podeślijcie mi. Lekarz zagroził, że jeśli się to nie poprawi, to skończy się zastrzykami i szpitalem... ale jak tu jeść jak wszystko jest ble... kiedyś nie narzekałam na jedzenie, startowałam z wagą 90 kg... teraz jestem niejadkiem
    Na anemie jest bardzo dobry sok z pokrzywy -do kupienia w zielarskich lub aptece (pije się 2 razy dziennie po kieliszku soku) lub 2 szkl. naparu z pokrzywy sobie naparzyć.
    http://zielonapokrzywa.blogspot.com/...est-super.html

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Lekarz zalecił ci jakieś suplementy? Przy dużej anemii, to chyba pwoinnas brać żalazo, żelazo razem z wit C, bo inaczej wchłanialność jest marna.

Tutaj jest fajny link o źródłach żelaza:
    http://salaterka.pl/najlepsze-zrodla-zelaza/

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cymoka lekarz przepisał mi coś na receptę, ale nie mam jej przy sobie, a nazwy nie pamiętam, bo tak się zestresowałam tymi wynikami, że już nic do mnie nie docierało. Kazał głównie zwrócić uwagę na dietę, ale szukałam cokolwiek w necie i jakoś średnio mogłam coś znaleźć.

Zielona_Pokrzywo czy ten sok z pokrzywy to jest smaczny? bo w dalszym ciągu mnie odrzuca na jakieś dziwne rzeczy nie mniej jednak muszę zakupić, jeśli ma mi to pomóc

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Widzę, że temat suplementacji na topie. Ja z magnezem zawsze miałam problem i niedobory. Teraz pewnie też :/ problem jest taki, że ja nie mogę brać większości związków magnezu używanych w tabletkach, bo mam zaraz reakcję alergiczną (ot taka ironia). Biorę witaminy Pharmaton Maturelle gdzie jest magnez w postaci siarczanu ale zaledwie 3% normy... co to jest przy moim zapotrzebowaniu. Będę na wizycie 20.03 to poproszę o skierowanie na magnez i potas. Najwyżej znów będę się kąpać w soli z morza martwego, bo tylko to mi do tej pory pomagało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dwudziestkapiątka- troche z mojej książki/ pordanika ciazowego. Suplement ktory przepisal lekarz najlepiej przyjmowac w ciagu dnia z sokiem owocowym bogatym w wit C- bo jest lepiej przyswajalny. I takie skladniki wymienone: wolowina, kaczka, indyk, gotowane malze mule krewetki sardtnki, ziemniaki w mundurkach, szpinak kapusta jarmuż liście rzepy, pestki dyni, otręby owsiane, jęczmieñ, komosa ryżowa, groch, fasola, produkty sojowe, melasa trzcinowa, suszone owoce, to tak mnie wiecej. Kup buraki i rob sobie soki np z jablkiem, marchewka. Sok z buraka powinno sie pic 2 godz po wycisnieciu- ma najwiecej wlasciwosi( info od lekarki) , jedz natke pietruszki- ja sovie siekam i na chlebek grubo daje z cxym tam jeszcze. Nawet niejadek znajdzie cos dla siebie.

I moze zamow ksiazke poradnik wcale nie sa drogie i sa swietnie rozpisane ile dawek czego powinno sie jesc. ( bialka, wapnia, zelaza itd) ja mam poradnik w oczekiwaniu na dziecko koszt ok 40 zl przez internet.i sobie tam robie notatki, zaznaczam itd

Cymoka co do kredytow i to jeszcze hipotek to współczucie ( mozna powiedziec że ja na l4 troche od tej tematyki rowniez odpoczywam). Ale jesli sprawa miala miejsze ok 15 l temu to powinno byc ok. Z tym ze zanim zalatwicie wyjasnienie i bank laskawie sie zgodzi, to inne zaswiadczenia z pracy itd moga sie " przeterminowac" bo zazwyczaj wazne sa tylko 30 dni. Woec moze byc dodatkowe latanie. Ale znajomi mieli podobma syt. I to chodzilo nawet o dlug czynszowy nie ich ale jego rodzica i też nazalatwiali sie co nie miara. Więc glowa do góry, szkoda nerwów,

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cymoka lekarz przepisał mi coś na receptę, ale nie mam jej przy sobie, a nazwy nie pamiętam, bo tak się zestresowałam tymi wynikami, że już nic do mnie nie docierało. Kazał głównie zwrócić uwagę na dietę, ale szukałam cokolwiek w necie i jakoś średnio mogłam coś znaleźć.

Zielona_Pokrzywo czy ten sok z pokrzywy to jest smaczny? bo w dalszym ciągu mnie odrzuca na jakieś dziwne rzeczy nie mniej jednak muszę zakupić, jeśli ma mi to pomóc
    Smakuje trawą niestety. Ale to tylko kieliszek na łyk duży. Herbatka jest lżejsza,ale też trawiasta, ziemista.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów