Strona 37 z 724
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Anita21
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Marek ur. 05.11.2013r / Mia 21.08.2015r
    Hej dziewczyny
    To i ja po testowaniu od środy dzis oficjalnie do Was się wpisuje
    To moja trzecia ciąża
    Kiedy włożyli Cię w moje ramiona, zakradłeś się do mojego serca. Wcześniej nie wiedziałam, że można tak kogoś kochać,póki nie stałam się mamą.

Zapraszam na stronę Mojego Serduszka : https://m.facebook.com/markoweserduszko/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Anita witaj, ja jestem dzień za Tobą mam termin na 24.08 z internetu.
    Dziewczyny nie piszcie tak szybko, bo nie mam czasu czytać a potem nadrabiać*:P
    Remont wre, muszę chyba po cichu się wycofać bo wczoraj troszkę bardzo się zmęczyłam i te nieszczęsne zawroty głowy! Czasem aż czarno się robi przed oczami. Co ddo zapachów, to też mam wrażenie, że czuję lepiej, ale jeszcze nie spotkałam, aż tak drażniącego zapachu, zeby niedobrze mi się zrobiło.
    Ciekawe kiedy lekarz na usg mnie zaprosi. z jednej strony chciałabym jak najszybciej, jeszcze przed świętami( choć pewnie nie będzie nic widać) z drugiej strony, jak ma być źle to wolałabym wiedzieć po świętach.
    Jedak staramy się myśleć pozytywnie, już tragedie przeżyliśmy, wiemy czego się spodziewać, ale teraz tak w głębi serca wiem, że pod koniec sierpnia powitamy orzeszka
    Czy wy też tak macie, że już sobie w myślach mówicie po imieniu do brzusia? Nie wiem dlaczego, ale ja używam męskiego imienia. W poprzedniej ciaży była to żeńskie imię.

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Anita witaj, ja jestem dzień za Tobą mam termin na 24.08 z internetu.
    Dziewczyny nie piszcie tak szybko, bo nie mam czasu czytać a potem nadrabiać*:P
    Remont wre, muszę chyba po cichu się wycofać bo wczoraj troszkę bardzo się zmęczyłam i te nieszczęsne zawroty głowy! Czasem aż czarno się robi przed oczami. Co ddo zapachów, to też mam wrażenie, że czuję lepiej, ale jeszcze nie spotkałam, aż tak drażniącego zapachu, zeby niedobrze mi się zrobiło.
    Ciekawe kiedy lekarz na usg mnie zaprosi. z jednej strony chciałabym jak najszybciej, jeszcze przed świętami( choć pewnie nie będzie nic widać) z drugiej strony, jak ma być źle to wolałabym wiedzieć po świętach.
    Jedak staramy się myśleć pozytywnie, już tragedie przeżyliśmy, wiemy czego się spodziewać, ale teraz tak w głębi serca wiem, że pod koniec sierpnia powitamy orzeszka
    Czy wy też tak macie, że już sobie w myślach mówicie po imieniu do brzusia? Nie wiem dlaczego, ale ja używam męskiego imienia. W poprzedniej ciaży była to żeńskie imię.
    Mi wychodzi termin na 25.08 Ale będę miała cesarke więc pewnie ok 18.08 będzie.
    Wiesz co ja tak w tej ciąży Nie mam. Mam jedno chore dziecko , drugie zdrowe. Nie mogę się na nic nastawiac bo już ciąża z Mia była dla mnie ogromnym stresem i nerwami. Na razie podchodzę do tej ciąży z dystansem .nie chcę się rozczarować.
    Aleee z drugiej strony.... Już sobie wyobrażam jakie cuda uszyje kocyki , rożki , pościele.....a później przychodzi rozsądek i mówi bym poczekala na badania .
    Kiedy włożyli Cię w moje ramiona, zakradłeś się do mojego serca. Wcześniej nie wiedziałam, że można tak kogoś kochać,póki nie stałam się mamą.

Zapraszam na stronę Mojego Serduszka : https://m.facebook.com/markoweserduszko/

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja mam zupełnie irracjonalne przeczucie, że to córka.

Dziewczyny, help! Zrobił mi się zajad w kąciku ust. Mam za mało jakiejś witaminy? Czym to smarować?

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Cajafuerte ja mam 29.12wizytę umowiona od ub tygodnia więc na wizycie od razu usg.

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja mam zupełnie irracjonalne przeczucie, że to córka.

Dziewczyny, help! Zrobił mi się zajad w kąciku ust. Mam za mało jakiejś witaminy? Czym to smarować?
    Tu masz bardzo fajnie napisane
    http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/...ust_41797.html

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Witaj Anita

W obydwu ciążach pierwszym dziwnym objawem były zajady na ustach. Osłabienie organizmu to jest chyba.
    Ja jeszcze jakoś nie mam jakiś przeczuć co do płci. Co nie zmienia faktu, że marzy mi się chłopiec, ale jak będzie zdrowa dziewczynka to też będzie super
    Mnie męczą mdłości i ból głowy od rana a czekają mnie jeszcze świąteczne zakupy...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anita21 Zobacz posta
    Dziękuję Wit. B2 na pewno mi nie brakuje, bo w moim suplemencie ciążowym jest jej 1,4 mg (czyli 100% dziennie zapotrzebowania), tak samo pozostałych wit. z grupy B, a biorę go od miesięcy. Wit. C też mam dużo, bo jem mandarynki codziennie. Także pozostaje mi maść cynkowa i smarowanie objawowe.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Może dlatego myślę, że chłopak bo od 3 miesięcy mam wybrane imię dla chłopaka?
    W sumie co ma byc to będzie, teraz nic nie wolę. Poprzednio chciałam dziewuszkę i tak w głowie mi siedziało, że jak okaże się, żę chłopak to się załamie. Jednak nic się nie okazało.
    Teraz mam nadzieję, że zobaczę i przytulę

Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Mira acerola na dużo Wit C
    Swoim dzieciom daje codziennie 25ml soku z aceroli

Ps ale nie masz pewności ze nie masz niedoborów albo nie miałaś wcześniej.
    Ja od początku starań biorę kwas foliowy bo zmniejsza ryzyko wad serca o 5%.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów