Strona 367 z 724
Pokaż wyniki od 3,661 do 3,670 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Mnie ostatnio dopadło okropne przeziębienie, anginka zaczynała mnie atakować, ale poradziłam sobie z tym domowymi sposobami. Najlepszy syrop z cebuli, ciepłe owocowe herbatki z miodem i ogrzewanie szyi okładem z ziemniaków, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało- działa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Data
    6 sierpień 2017
    O!!! Tez ladny podobny do mojego w moim jedynie torba jest do dupy... Mała i bez zamka...ale juz se wyczaiłam na allegro

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Kupujecie już jakieś ubranka czy coś dla dzidziusia ??

Member
    Urszulsien

O mnie
    Ja jeszcze nic nie kupuję, raz że nie znam płci dzidziusia, dwa że jak rzucę się w wir zakupowy to już się nie powstrzymam Raczej o zakupach zacznę myśleć gdzieś za dwa miesiące.

Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Mnie ostatnio dopadło okropne przeziębienie, anginka zaczynała mnie atakować, ale poradziłam sobie z tym domowymi sposobami. Najlepszy syrop z cebuli, ciepłe owocowe herbatki z miodem i ogrzewanie szyi okładem z ziemniaków, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało- działa
    Urszulsien- jak robisz okłady z ziemniaków na szyje???? Ja stosowalam kiedyś cieple okłady z ziemniakow na boląca głowę/ zatoki. A na szyje z kapusty! Wiem brzmi jak jakieś szamaństwo- ale może pomoże a nie zaszkodzi.

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Kupujecie już jakieś ubranka czy coś dla dzidziusia ??
    Niulla ja od tego miesiąca zaczęłam kupować jakies ubrankaw Lidlu i wczorajxw Smyku taki zestaw mialam upatrzony NewBorn- i ze 129 na 60 zl wiec kupilam. I tak kupuje pod chłopczyka- a jak jakimś cudem jednak dziewczynka ( ale raczej nie)będzie no to bedzie nosila pajacyki Little Baby Boy.

Tylko ja oszalalam chyba bo wyciągam sobie te ubranka co jakiś czas i oglądam, przytulam jak jakaś nawiedzona.

Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Ja jeszcze nic nie kupuję, raz że nie znam płci dzidziusia, dwa że jak rzucę się w wir zakupowy to już się nie powstrzymam Raczej o zakupach zacznę myśleć gdzieś za dwa miesiące.
    Ja zaczelam powoli kupować, ale ja razie tylko ubranka, bo za miesiąc to czeka nas jeden remont, a w kolejnym miesiącu- generalny remont kuchni. Więc nie dam rady wszystkiego na raz. Zresztą na samą myśl o remontach- jestem chora. Męczy mnie to że tak szybko sie wszystkim męczę i muszę czesto odpoczywać, bo po prostu nie daje rady

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Inka125 nie jesteś sama
    Ja jak dopadne się do mojego wózka to nie mogę się od niego odczepic ... tu go kołysze, tu pojezdze, czasem się nachyle i mówię do brzucha żeby sobie popatrzył jakim śliczny wózkiem bedzie jeździć

A jak kupowałam wózek to babka mi odrzuciła wanienke i zrywke ciuszków ( wszystkie na dziewczynkę ( różowe ), mam nadzieję na dziewczynkę ) i często je wszystkie składam-rozkladam ... Ale dziwne że nie mam odwagi jakoś tych guziczków odpisać i zapinac.. chyba dlatego że bym się poplakała

Jak 30 pójdę na wizytę to już mojemu mówiłam że biorę od niego stówe i lecę do sklepu dziecięcego kupować ubranka oczywiście jeżeli poznam płeć a raczej tak bo w końcu to już 20 tydzień będzie

Hej, trochę się martwię bo od jakiegos czasu twardnieje mi brzuch i się napina... na takie akcje to raczej za wcześnie... dzieje się to zazwyczaj popoludniami po pracy i wtedy muszę poleżeć i jak leżę to przestaje się napinać. Czy macie jakieś doświadczenia z tym związane? Jest się czym martwić?

Dziewczyny może będziecie mogły doradzić. Otóż jak moja dzidzia się rusza to momentami aż mnie tak okresowo boli i myślę że się posikam takie parcie na pęcherz. Czy też tak macie? Mi się wydaje że ta moja dzidziulka to tak nisko jest. Martwię się bo wiem że to łożysko nisko miałam ,mam nadzieję że się podnosi.pomyślałam że was zapytam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów