Strona 364 z 724
Pokaż wyniki od 3,631 do 3,640 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,

Mydelniczki królują, co jakaś laska idzie mi pod oknami w pracy z wózkiem to właśnie z mydelniczką jeszcze nie widziałam innych w okolicy, więc się nawet trochę przeraziłam że już innych nie robią czy co Jak się opiekowałam moją bratanicą 3mce do 1,5 roku to gondolę miała na stelażu z małymi zwrotnymi kółkami z przodu oczywiście pompowane. I szczerze mam mieszane uczucia, bo niby fajny, zwrotny, nie był też jakoś mega ciężki, łatwo się pokonywało krawężniki. A z drugiej strony nie miał przekładanej rączki i jak słońce świeciło niuni po oczkach to woziłam ją tyłem i wtedy wózek sam skręcał i generalnie to była męczarnia... Jeszcze się feler z kółkiem trafił, bo powietrze schodziło i codziennie jak wychodziłam na spacer to zachodziłam na pobliską stację paliw i pompowałam wózek niczym samochód xD Dodam, że dziecko wożone było po dużym mieście, gdzie chodniki i asfalt wszędzie. Ja teraz będę miała część macierzyńskiego w mieście na osiedlu z tragicznymi chodnikami a potem w dzikości wsi na wertepach i totalnych bezdrożach (dodam, że teren przedgórza więc spadki też spore, a zimą to już nie wiem jak zjadę wózkiem z domu do drogi bo mega ślisko).
    Także jestem w totalnej kropce, już zaczęłam szukać rozwiązania, poczytałam i moje potrzeby są takie:
    duża gondola (dziecko już jest duże, jak będzie chłopak to pewnie pójdzie po mężu ze wzrostem więc mały gigant),
    lekka rama (no i żeby generalnie nie był ciężki bo będę musiała to dźwigać po schodach, nie ważne czy w bloku czy w domu później),
    żeby dawał radę w ekstremalnych warunkach drogowych.
    Macie jakieś pomysły?

Niulla moje gratulacje, fantastycznie!

Ja badań po mojej ostatniej chorobie jeszcze nie miałam, ale pewnie magnez mi spadł bo zawsze z nim mam problem, a nie mogę brać w tabletkach bo mi twarz puchnie xD także tylko siarczan magnezu, który doustnie przeczyszcza xD więc moczę nogi...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maladzi to wlasnie do takich warunkow sa stworzone xlandery sa niezniszczalne i gotowe na extrema sniegowo-blotne
    Jedyny minus - lekkie to one nie sa... nie pamietam juz ile ale chyba 14kg. I gondola nie jest mydelniczka

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Burzujka, no właśnie mój mąż też mówi że kółka są za małe w tym co wkleiłam. I chyba macie rację, bo nasz wózek będzie musiał jeździć też na polnych, leśnych drogach, bo mamy do takich niecały km od domu i na spacery lubimy tam.
    Ogólnie to faktycznie musimy się wybrać do jakiegoś dużego sklepu, bo z tych co jeździliśmy to xlander i amelis new york były super, ale chciałabym mieć większe porównanie.

Asiaczek, nie ma za co, ja dość długo szukałam dresów, żeby były też dobre gatunkowo i nie spadały póki nie mam wielkiego brzucha, a te są idealne

Niulla, gratulacje!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Asiaczek nie wiem kiedy dodało mojego posta, ale ja wizytę miałam już w środę

Niulla gratuluje! Cieszymy się razem z Tobą

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Teja - spróbuj naturalnie dostarczyć żelazo i pamiętaj ze nie wchłonie sie brz wit c. Wbrew pozorom szpinak nie jest najlepszym źródlem żelaza, choc tak się przyjęło, ale on tez jest ok. Dużo żelaza jest w produktach mięsnych - np w wątróbce... ale tej za duzo raczej jesc w ciazy nie nalezy, lepiej tez się wchłania to odzwierzęce. Dużo maja kasze i amarantus (mimo ze nie wymieniony w artykule.

Tutaj jest super artykuł: http://salaterka.pl/najlepsze-zrodla-zelaza/

Niulla17 - trzymam kciuki

A co pompowanych kół - wizja przebicia mnie zniechęca, i niestety ale pompowane kola mocno przekładają się na wagę wózka. Ja mam tylnie gumowe, ale specjalnie wyełnione taka pianką, zamiast dętki, wiec nie przebiją się. 3-kolowca tez nie rozwazalam.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Potwierdzam odnośnie niedoboru żelaza. Ja tabsy popijałam zawsze musującą Wit c 1000mg.
    No a wątrobki i dużych ilości marchewki nie można (głównie wątrobki) ze względu na dużą zawartość Wit. A która w ciąży jest zabroniona.

Niulla super

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Podobno teraz robia dobre niepompowane kola wczesniej w alternatywie byl jakis badziewny plastik ale teraz podobno robia dobre kola niepompowane
    Panna, najlepiej byloby dojakies wielkiej hurtowni/sklepu i posprawdzac wieksza ilosc wozkow. Ale wydaje mi sie jak ktos na wsi mieszka to jednak wieksze kolka sa potrzebne. Ja to jeszcze mam taka obsesje ze te przednie tez musza byc duze (bo wg mnie to slabo wyglada ze z tylu duze a z przodu male ale to juz jest moja fanaberia) wiec tym bardziej trudni mi bylo znalezc wozek ktory mnie zadowoli
    Niulla, gratuluje!!!! To kiedy slub?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja na razie oglądam wózki na necie i póki co nic mnie tak bardzo nie urzekło...
    Nie wiem co to będzie....może na wiosnę wyjdą jakieś nowe modele i kolory

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    ja zamawiam ten biało-granatowy wózek Anex Sport, ponieważ według mnie jest uniwersalny kolorystycznie i po prostu kocham mydelniczki <3 już przymierzałam się do niego w sklepie i pasuje idealnie
    http://www.bobowozki.com.pl/product_...BmEaAsWm8P8HAQ

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej, ja z problemem bo już mnie z tydzień męczy i mam wrażenie, że się nasila. Otóż bardzo ale to bardzo męczy mnie odbijanie. Bekam jak świnia, gorzej niż mój mąż po browarze. Do tego czuję taką jakby ciężkość na żołądku. Jak wpadne w trans bekania to tak jakby wymiotować mi się chciało. Najgorzej jest wieczorem, jak już leżę w łóżku. Czuję jakby mdłości. Albo może ta ciężkość żołądka to stąd, że zbierają się gazy i właśnie próbują wydostać się przez obijanie. Może to jakiś refluks czy coś? Gdyby nie to to czułabym się jak młody bóg. Lekarz za dwa tygodnie. Jakbym się gazowanego browara napiła to może wybekałabym te wszystkie gazy? :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów