Strona 363 z 724
Pokaż wyniki od 3,621 do 3,630 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A nie boicie sie dziewczyny tych malych kolek?
    Panna wizualnie podoba mi sie Twoj wozek tylko wlasnie te malutkie koleczka...
    Ja małych sie nie boję - mam male z przodu, a duże z tylu. Jak potrzebuję terenowo, to tylko przerzucam rączkę na drugą stronę i jade duzymi do przodu . Ale głównie uzytkuję i tak miejsko niż terenowo, ale na wsi podobno tez się sprawdza .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie

Ja właśnie skończyłam oglądać zieloną milę. Pierwszy raz ten film widziałam i wyłam jak bóbr!

Co do wózków - więcej napiszę jutro ale o kółkach - z racji doświadczenia z różnymi wózkami, ja wybieram tylko pompowane. I broń Boże 3 kołowe..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez teja Zobacz posta
    Hej dziewczyny a jak u Was z wynikami krwi? Mi hemoglobina bardzo spada i teraz mam 10,7! Hematokryt też niewiele ponad 30. Stosujecie jakąś dietę bogatą w żelazo, albo suplementację żelazem?
    Ja biorę tardyferon 2 x1

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez teja Zobacz posta
    Hej dziewczyny a jak u Was z wynikami krwi? Mi hemoglobina bardzo spada i teraz mam 10,7! Hematokryt też niewiele ponad 30. Stosujecie jakąś dietę bogatą w żelazo, albo suplementację żelazem?
    Może spróbuj najpierw dostarczyć zelazo naturalnie jakis szpinak itd jeśli lubisz oczywiscie
    Mój wózek juz sie szyje hihi ja nie mogłam za bardzo powymyślać bo wózek dostaniemy w prezencie od mojej siostry taki sam jak ona ma ale nawet mi sie podoba
    Byłam wczoraj na wizycie wszystko wporzadku! Cale szczescie bo strasznie sie bałam! Niestety dzidziuś spał i nie było widać płci wiec caly czas zostaje chłopak na 80% dopiero 28 ide na połówkowe moze juz w koncu bede wiedziec bo oszaleje!

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej dziewczyny za 5 minut mam rozprawę .. trzymajcie kciuki

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Niulla kciuki zacisniete!
    Golka nastepnym razem przed wizyta zjedz sobie tabliczke czekolady! To Teoj bobas bedzie cala wizyte szalal w brzuszku
    Mojej mamy dentystka tak jej poradzila zebym zrobila przed moja wizyta bo jej tak lekarz poradzil. Zjadlam 3/4 czeko bo wiecej nie dalam rady i moj babel skakal jak szalony na wizycie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Dzięki Dziewczyny za życzenia ja również Nam Wszystkim życzę Samych Cudownych Dni bez żadnych zmartwień....

Niulla podziwiam i trzymam kciuki

Ja dziś wizyta o 15,30 i już nie mogę się doczekać a potem.....chyba zakupy w Bielsku
    Tusziba Ja dziś wizyta o 15:20 a potem szybko wracam do domu (w Bielsku) )) dziś robię bezę, torcik Pavlova na jutro, bo mam urodziny w poniedziałek i goście wpadają jutro. Trochę jeszcze postoję dziś w kuchni, bo tez mąż zażyczył sobie golonko pieczone, więc jego też zagonię i razem pokuchcimy

Daj znać jak po wizycie

Panna nienormalną, bardzo fajne te spodnie dzieki za cynk.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Witam nowe mamusie

Ja właśnie skończyłam oglądać zieloną milę. Pierwszy raz ten film widziałam i wyłam jak bóbr!

Co do wózków - więcej napiszę jutro ale o kółkach - z racji doświadczenia z różnymi wózkami, ja wybieram tylko pompowane. I broń Boże 3 kołowe..

Dżemik z wózkami mam podobne doświadczenia. Mi sprawdziły się pompowane kółka i czterokołowiec. Te trzykołowe mają problemy przy wjeżdżaniu na krawężniki i złe znoszą nierówności.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Niulla trzymam kciuki

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data