Strona 359 z 723
Pokaż wyniki od 3,581 do 3,590 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Inka125 już troszkę pocieszyłaś..
    Zrzeram wielką Milkę od narzeczonego i mam nadzieję że dzidzia się ruszy po słodkościach ... wtedy będę miała pewność że wszystko OK

2. dzieckozakupy.pl
    Powiedzcie czy Wam się zmienila też śluzówka w nosie? Ja od gdzieś 3 miesiecy mam zapchany ciagle nos( czytalam ze tak moze byc).
    Ale najgorsze jest to, że prawie codziennie budze sie z bolem gardła. Jak sie cieplego napije to ulga. Ale na głowę dostaje przez to gardlo- bo już cudami płukałam, okładałam. Moze wymioty mi wyniszczyly?????? Zgage tez miewam nie codziennie- ale jak jest to okropna. Całą ciążę z tym walcze. Pomocy!!!!!!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Agnes nie martw się. Przyzwyczaicie się do dziewczynek Zakocha się w nich zobaczysz.

Mnie dzisiaj też boli dosyć mocniej brzuch na dole i znów zaczynam się martwić...I jeszcze ta infekcja mi do końca nie przeszła.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Inka mi się śluzówka w nosie zmieniła, rano przeważnie muszę wysmarkać nos bo mam wrażenie że mam zapchany. Ale już po tym przechodzi.
    Na szczęście ból gardła całą zimę mnie ominął.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Dziewczynki ja tez juz po wizycie wszystko ok.polowkowe za 3 tyg.a i oczywiscie dzidzia zbytnio nie chciala sie pokazac ale lekarz mowi ze na 80%dziewczynka czyli potwierdza sie to co bylo na genetycznychCorcie sa tatusia a synusie mamusi mowie Wam

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ach ten zatkany nos. Mi to dokucza już od jakichś 10 lat, z tym, że mam alergie na roztocza, więc nocą, zwłaszcza w zimie nie mogę wytrzymać. A teraz to wszysto jest ze zdwojoną siłą. W nocy budzi mnie kichanie i kręcenie w nosie. Muszę smarkać, kichać. A rano spać długo nie mogę bo mam zatkany nos i się duszę. Śpię z otwartymi ustami, oddycham przez nie więc co za tym idzie, mam wszystko zaschnięte w środku ust, tak, że nie mogę ich zamknąć czasem. Do tego przez alergie ścieka mi coś po tylnej ścianie gardła i też podrażnione gardło przez to. Niestety nie mogę używać leków na alergie więc męczę się podwójnie
    A tak z innej beczki, byłam dziś u endokrynologa, z typowych muszę zwiększyć dawkę leku, co wiedziałam, gdy zobaczyłam wyniki. A poza tym, czekałam w kolejce wsród innych oczekujących, gdy wyszła pani pielęgniarka z gabinetu( siedzą tam lekarka i ona) i pyta sie mnie czy jestem w ciąży czy po ciąży. Mówię, w ciąży. To zapraszam poza kolejką, zapraszam panią do gabinetu. POtem po wszystkim bałam się ludziom spojrzeć w oczy bo myślałam, że mnie zlinczują. Zwłaszcza, że i tak było już duże opóźnienie i wszyscy narzekali. Ale ja sama się nie wyrywałam
    Ciekawe kiedy nauczę się korzystać ze swoich praw, nawet parkować na miejscach dla kobiet w ciąży się boję :P

Cajafuerte- mam bardzo podobnie jak Ty jeśli chodzi o spanie. Już wczoraj zamowilam sobie inhalator i jeszcze musze nawilżać powietrza- chociaz jie wiem czy to cos da. Ale dzięki za odpowiedź.
    Nati89 też dziękuję!

A co do wizyt u lekarza czytałam artykuł, że od stycznia 2017 w Pl kobiety w ciaży mają byc przyjmowane poza kolejkami nawet te ktore nie mają ubezpieczenia zdrowotnego mogą normalnie korzystac z nfz. ( ale nie wiem czy to nowosc czy tak bylo)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Ach ten zatkany nos. Mi to dokucza już od jakichś 10 lat, z tym, że mam alergie na roztocza, więc nocą, zwłaszcza w zimie nie mogę wytrzymać. A teraz to wszysto jest ze zdwojoną siłą. W nocy budzi mnie kichanie i kręcenie w nosie. Muszę smarkać, kichać. A rano spać długo nie mogę bo mam zatkany nos i się duszę. Śpię z otwartymi ustami, oddycham przez nie więc co za tym idzie, mam wszystko zaschnięte w środku ust, tak, że nie mogę ich zamknąć czasem. Do tego przez alergie ścieka mi coś po tylnej ścianie gardła i też podrażnione gardło przez to. Niestety nie mogę używać leków na alergie więc męczę się podwójnie
    A tak z innej beczki, byłam dziś u endokrynologa, z typowych muszę zwiększyć dawkę leku, co wiedziałam, gdy zobaczyłam wyniki. A poza tym, czekałam w kolejce wsród innych oczekujących, gdy wyszła pani pielęgniarka z gabinetu( siedzą tam lekarka i ona) i pyta sie mnie czy jestem w ciąży czy po ciąży. Mówię, w ciąży. To zapraszam poza kolejką, zapraszam panią do gabinetu. POtem po wszystkim bałam się ludziom spojrzeć w oczy bo myślałam, że mnie zlinczują. Zwłaszcza, że i tak było już duże opóźnienie i wszyscy narzekali. Ale ja sama się nie wyrywałam
    Ciekawe kiedy nauczę się korzystać ze swoich praw, nawet parkować na miejscach dla kobiet w ciąży się boję :P
    Wow, jestem w szoku! Tak powinno być i korzystaj!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja też już po wizycie....
    Dzidziuś się nie chciał odwrócić,więc nie wiem jeszcze kto mieszka w brzuszku

Waży 225g

Mam dzwonić i umówić się na USG połówkowe jeżeli chcę, więc jeszcze nie wiem kiedy będę miała

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj pierwszy raz, wszystko jest dla mnie nowe Termin porodu mam na 6.08, także leci mi 18 tydzień. Dzidziuś uaktywnił się już w 17 tygodniu, najpierw ledwo wyczuwałam jego ruchy, teraz daje do wiwatu 14 marca mam wizytę u lekarza i mam nadzieję, że uda mi się poznać płeć maluszka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów