Strona 358 z 723
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Ja nie wnikam jak oni mają to dostarczyć, skoro zamawiam przesyłkę kurierką a nie odbiór w punkcie, to skoro jestem w domu to ma być do domu. A jak im ciężko to niech nie przyjmują nie wygodnych przesyłek. Akurat litości nie mam po swoich przeżyciach z PP.
    Byłam akurat w pn w pobliżu i zaszłam na pocztę, bo w necie było info, że tam jest przesyłka, na miejscu dowiedziałam się, że ma paczkę ze sobą. A jeśli chodzi o wymiary to u nas listonosz jeździ samochodem, także opcja lenistwa jest bardzo prawdopodbna.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cymoka - ja też potwierdzam, za Dżemik, że najlepiej dobrze się podmyć samą wodą przed oddaniem moczu, tak mi lekarka mówiła kilka lat temu. Detergenty myjące są niewskazane, a bakterie, które normalnie bytują w cewce moczowej nie zafałszują wyniku, o ile ich poziom nie przekracza normy albo nie znalazały się w pęcherzu innego rodzaju bakterie. Także tu ma być czysto, ale nie przez odkażanie jakieś

Lolcia - ja też się naużerałam z listonoszem kilka lat temu, gdy nie chciało mu się nam przynosić przesyłek, tylko zostawił je u babci męża 2 ulice dalej :/ Bez dwóch wizyt u naczelnika się nie obeszło, niestety... Teraz na naszym rejonie mamy innego listonosza, na szczęście

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Polecam Wam nowy artykuł mamaginekolog dotyczący leżenia w ciąży bardzo ciekawy

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No nasz listonosz też samochodem, więc sorry, pod samą bramą staje, więc bez przesady :P
    Za to karmę dla psa dostarcza nam kurier z dps i jest mega przystojny i zawsze z uśmiechem pod same drzwi
    uwielbiam mojego męża drażnić, że Jacek (kurier) był :P hehe potem jeszcze mówię do psa, żeby więcej jadł to wcześniej Jacek przyjedzie ;D

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Potwierdzam, ciekawy, juz rozumiem czemu nie kazano mi lezec plackiem przy pronieniu zagrazajacym.

Strasznie boli mnie szyja i krak od paru dni, wrrr

Zamowilam sobie dzisiaj z okazji Dnia Kobiet spodnie ciazowe do pracy, takie czarne z kantem , a wczoraj przyszly dzinsy ciazowe, bardzo fajne tylko ciut przyduze jeszcze. Musze kupic jeszcze kilka par rajstop ciazowych i moze jakas spodnice ciazowa, chociaz uwazam ze te ubrania sa strasznie drogie, nie wiem jak w PL, ale tu sa dwa razy drozsze, wiec ja poluje na promocje.

Co do paczek od listonosza, moj tata byl jeszcze do niedawna listonoszem - praca tam to istny horror, tata byl wrakiem czlowieka, wiec ja raczej wspolczuje listonoszom, ale nienawidze Poczty Polskiej i to w jaki sposob tam wszystko dziala, a raczej nie dziala powoduje ze jest taki syf jaki jest.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Ja czytałam chyba wcześniej jakoś taka opinię

Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Ja nie wnikam jak oni mają to dostarczyć, skoro zamawiam przesyłkę kurierką a nie odbiór w punkcie,
    Jak kurier to ok, myślałam ze paczka polecona .

Dziewczyny ja po wizycie. Bralismy pod uwage chlopca i dziewczynke lub dwoch chlopakow a lekarz dzis mowi ze 2dziewuchy! Maz jest tak zly ze nie wiem:-/ myslicie ze moze jeszcze ktorejs 'cos' urosnac?:-P jestem w 16tc. Tak bardzo nam zalezalo chociaz na jednym synku:-/ . Ciesze sie ze zdrowe itd ale niedosyt jest

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny ja po wizycie. Bralismy pod uwage chlopca i dziewczynke lub dwoch chlopakow a lekarz dzis mowi ze 2dziewuchy! Maz jest tak zly ze nie wiem:-/ myslicie ze moze jeszcze ktorejs 'cos' urosnac?:-P jestem w 16tc. Tak bardzo nam zalezalo chociaz na jednym synku:-/ . Ciesze sie ze zdrowe itd ale niedosyt jest
    Nie martw się tym, że mąż jest zły. Przejdzie mu i zobaczysz, że pokocha maluszki nawet jeśli im nic nie urośnie

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Dziewczyny ratujcie... od godziny czuje częste ale krótkie kłucie w podbrzuszu, tak nisko ...
    I nie wtedy jak się rusze bo jak leżę to też tak zaczyna kłuć i przestaje a trwa to 2 sekundy ... boje się coraz bardziej

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Dziewczyny ratujcie... od godziny czuje częste ale krótkie kłucie w podbrzuszu, tak nisko ...
    I nie wtedy jak się rusze bo jak leżę to też tak zaczyna kłuć i przestaje a trwa to 2 sekundy ... boje się coraz bardziej
    Na pewno nic strasznego. Do polowy ciaży macica rozciąga sie 400 krotnie to chyba ma prawo cos zakłuć, poszczypać, poboleć. Mnie nawet w pochwie ( takie mialam wrażenie jakby gniotło). Odpoczywaj i nie stresuj sie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów