Strona 356 z 724
Pokaż wyniki od 3,551 do 3,560 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej dziewczyny ... jak wiecie mam 17 lat i muszę walczyć by moja dzidzia mogła ze mną być ...

dzisiaj odwiedziła mnie kurator sądowa i na piątek mam rozprawe w sądzie o pozwolenie na ślub Jejku tak się cieszę że w końcu wszytko idzie do przodu ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Dżemik - ja właśnie chodzę na czczo, gdy mam do wykonania morfologię (jak morfologia jest przy okazji innych badań, to też jestem na czczo); gdy nie mam morfologii, tylko jakieś inne, np. sama toxo, to już nie idę na głodnego, bo nie trzeba.
    Jak pisałam, jakoś nie przekonują mnie opinie, że do morfologii można nie być na czczo ( a w 2-óch ciążach, dwa razy różne pielęgniarki powiedziały mi, że nie muszę być na czczo do morfologii).
    Ale zapytaj, zobaczymy, co Tobie powiedzą

Junior Member
    paulusq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-13 zobacz kalendarz
    Witam sierpniowe mamusie.Mam termin na 13.08 i jest to moja druga ciąża.Zapraszam na mojego nowego bloga: http://vegemama.blog.pl

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Niulla, no to gratuluję

Ja, gdy miałam 17 lat, to miałam pstro w głowie; co prawda, byłam rozsądną dziewczynką, ale dzieciakiem jeszcze...

Żebyś dobre życie miała, Niulla, nieważne w jakim wieku wkraczasz w dorosłość

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dzięki bardzo i wzajemnie kobietki Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta

Ja jeszcze nie mam zielonego pojęcia kiedy mam połówkowe. Dopiero w piątek się dowiem na wizycie u mojej gin.

A pro po życzeń panny nienormalnej i snów to....dzisiaj miałam takie sny erotyczne że szok

W internetach wyczytałam że od 18 tc dziecko w łonie matki zaczyna słyszeć dźwięki. Więc wczoraj puściłam pierwszą relaksacyjną melodię do brzuszka małemu
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny

Niulla, zycze Ci aby wszystko poszlo po Twojej mysli

Ja mam polowkowe 29.03 wiec czekam razem z Wami i dluzy mi sie niemilosiernieeeeeeeeee. A jutro mam wizyte u poloznej.

Poza tym wczoraj mialam takiego nerwa, ze juz z tej bezsilnosci sie poplakalam w nocy:/ Ale ze dxzisiaj dzien kobiet to podobnie jak Burzujka ide sobie cos kupic ciazowego, mam nadzieje ze na cos trafie ciekawego.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    maminka ja też w wieku 17 lat byłam dzieckiem, nie w głowie były mi takie poważne sprawy jak dziecko, ślub. Niech Ci się wiedzie z przyszłym mężem Niulla

Ja jakoś zawsze chodzę na czczo na badania z krwi. Może tak z przyzwyczajenia, nie wiem.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Niulla - niedługo i będziesz na tym etapie co ja, a ja w tym samym wieku zostałam mamą. Teraz moja córka ma już 10 lat wiem co jest przed Tobą, ale powiem Ci jedno, że niczego nie żałuję. Na to jaka jestem teraz i to co mam teraz, wpływ miało wszystko to co złe i dobre z mojej przeszłości. Więc nie chciałabym zmieniać nic, gdybym mogła cofnąć czas

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Dzięki dziewczyny
    Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Panna - nienormalna mój lekarz mowi ze na badanie krwi trzeba byc wypoczetym wyspanym i na czczo chociaz z tego co czytalam jedynie hormony musza byc na czczo bo zle wychodza róznie mowia... Ja zazwyczaj ide na czczo
    Niulla bardzo Cie podziwiam! Musisz byc naprawde świetna dziewczyna! Ja majac 17 lat chyba nie zdecydowalabym sie na slub...
    Własńie wydaje mi sie że jakos zle sikam do tego kubka chyba zajde jutro posiew zrobic.
    No i oczywiscie Wszystkiego Najlepszego z okazji naszego święta!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów