Strona 355 z 724
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,550 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    U mnie połówkowe 30go:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Ja mam wizytę jednak 20.03 a nie 16.03 jak wcześniej mówiłam -.- zapomniałam, że gin mówił o 16 ale potem jak położna mnie rejestrowała to powiedziała, że nie ma miejsca i dopiero na poniedziałek mnie zapisała... ech czyli jeszcze dłużej niż myślałam. O połówkowych pewnie popytam na następnej wizycie.
    Dziś szefu i kolega z pokoju przynieśli mi 2 róże i 2 czekolady. Ja się pytam dlaczego po 2, a oni na to że jestem podwójna i nie wiadomo czy nie ma drugiej baby w środku to oni się na wszelki wypadek zabezpieczają

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Hej dziewczyny! Super że u was wszystko w porzadku! Gratulacje dla mamusi które już wiedzą co bedzie! Fajnie macie że czujecie ruchy... Mi sie dzisiaj zaczal 18 tydz i nic nie czuje dodam ze do szczuplych tez nie naleze... jutro mam wizyte strasznie sie boje czy bedzie wszystko w porządku bo jakies mam złe przeczucia
    Powiedzcie mi macie dobre wyniki krwi i moczu? Ja mam w moczu caly czas jakies bakterie... czytałam ze to moze byc grożne dla dziecka?
    A jesli chodzi o wozek anex sport wg opini jest bardzo dobry podobno a ja wybralam taki
    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-do...106967518.html
    bede w kwietniu zamawiac. Zobaczymy jaki bedzie... Bo cena dosc niska.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wszystkiego dobrego w dzisiejszym dniu dziewczyny!
    Ja dzis robie sobie prezent i kupuje jeansy ciazowe

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dziękuję i również życzę wszystkim kobietkom, tym w brzuszkach też, samych wspaniałości :*

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Burzujka, no dobra wygrałaś, dłużej musisz czekać ale ja ostatnia wizytę miałam aż w Walentynki! Dłużej niż miesiąc.
    Maladzi, to dobrych masz mężczyzn w pracy! Tylko się cieszyć
    Golka, no ja mam dobre wyniki, nawet bardzo, co do moczu może źle go pobierasz? Bo wtedy wynik może być zmieniony.
    A co do wyników, muszę zrobić tokso i hiv, na to trzeba być na czczo?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Życzę wam z okazji dnia kobiet, żeby przestało nam się śnić, a zaczęło przytrafiać
    I tej wielkiej siły, która jest wewnątrz każdej z nas od zawsze- niech każda z nas może ją odkryć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Burzujka, no dobra wygrałaś, dłużej musisz czekać ale ja ostatnia wizytę miałam aż w Walentynki! Dłużej niż miesiąc.
    Maladzi, to dobrych masz mężczyzn w pracy! Tylko się cieszyć
    Golka, no ja mam dobre wyniki, nawet bardzo, co do moczu może źle go pobierasz? Bo wtedy wynik może być zmieniony.
    A co do wyników, muszę zrobić tokso i hiv, na to trzeba być na czczo?
    Też miałam w walentynki, a najbliższą mam we wtorek
    Dokładnie, też kiedyś nie wiedziałam, że odpowiednie pobranie moczu może mieć wpływ na wynik. Aż się zastanawiam, które moje wyniki mogły być lepsze..
    Trzeba się umyć, najlepiej samą wodą, trochę odsikać i dopiero wtedy pobrać mocz.

A te badania będziesz robić osobno czy przy okazji np. Morfo? Bo ja zawsze je robiłam z innymi więc byłam na czczo, ale jak osobno to nie wiem.. Ale myślę że poziom przeciwciał jest niezależny od tego, czy jesteś na czczo czy nie. Tak jak beta. Ale może dopytaj..

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Drogie kobietki, w dniu Naszego święta życzę Wam słodyczy dnia powszedniego!

Panna - nienormalna, do tych badań nie musisz być na czczo, także spokojnie zjedz śniadanko

Spotykałam się już z opinią (nawet pielęgniarek), że do morfologii można nie być na czczo.
    Ale tu ja jakoś powątpiewam i zawsze jestem na czczo. Czuję się wtedy pewniej, a do innych badań już się nie głodzę (glukoza pitna jest wyjątkiem)

O mnie
    Maminko - być może i tak jest, że do samej morfo nie trzeba, ale jak się zazwyczaj robi jakieś przy okazji, które tego wymaga to chyba wszyscy z przyzwyczajenia chodzą na czczo. Aż się zapytam bo idę jutro na pobranie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów