Strona 349 z 723
Pokaż wyniki od 3,481 do 3,490 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie myślał ze poród nie boli .

Pisałam o czym ja myślałam, z tymi kobietami co rodziły od tysięcy lat. bo rodziły, jestem osobą nastawioną zadaniowo - i cóż każda urodzić musi., wiec musi dać radę Oczywiście może wybrać cc, tylko nigdzie nie jest powiedziane, ze nacierpi się mniej, a przy ciąży bez komplikacji, bez problemów przy porodzie poród sn jest po prostu korzystniejszy i dla mamy i dziecka, bo CC to jednak poważna operacja.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Dziewczyny które piły kawę przed ciążą. Pijecie nadal? Bo mi ochota wróciła ale nie wiem czy to jest dobre dla mnie i dla dziecka.
    W pierszej ciazy bardzo rzadko, bardzo sie oszczedzałam i uwazalam nawet an to co jem i piję, unikałam gorących kąpieli itd... teraz w drugiej juz lightowo... 1-2 lekkie kawy na dzień są spoko. Ja piję co kilka dni jak mam ochote . Generalnie czana herbata tez ma kofeine, tylko nazwaną teiną .

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    ja teraz pije rozpuszczalna tak ok. co dwa dni, ale to taka "kawa" z pol lyzki kawy, jezeli to w ogole mozna nazwac kawa +plus jedna, dwie herbaty dziennie, tez slabe. Jesli natomist ulegne i napije sie szklanke coli, to wtedy juz nie pije kawy, albo jak zjem zbyt duzo czekolady to tez wtedy ograniczam kawe i herbate. Ale ogolnie bez przesady, jak mam wielka ochote to sie napije, "mocy" ta kawa nie ma zadnej, a przy okazji ma sporo mleka

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Najlepsze zyczenia dla corki jakos tak jest, ze nikt nie mysli o tym ze minelo 10 czy tam iles lat lat od porodu, raczej ze moje dziecko skonczylo x lat, a fakt jest taki ze to tez jest swieto dla matki, rocznica zapewne najpiekniejszego dnia w jej zyciu i to ona powinna dostawac prezenty ;p . Teraz tak mysle, ze w zadne moje urodziny nigdy nie pomyslalam o mojej mamie, ile ja to kosztowalo zebym sie pojawila na tym swiecie. Hmm chyba teraz mnie dopiero oswiecilo
    Dokładnie tak jest pamiętam jak koleżanka w 18te urodziny swojego syna też mówiła, że ma swoje święto, bo jej dupę 18 lat temu rozrywało
    Ale fakt - narodziny własnego dziecka to najpiękniejszy dzień w życiu matki

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Dżemik i ode mnie wszystkiego co najlepsze dla córy duża pannica już na pewno.

Dziewczyny które piły kawę przed ciążą. Pijecie nadal? Bo mi ochota wróciła ale nie wiem czy to jest dobre dla mnie i dla dziecka.
    Oj duża pannica. Za szybko rośnie, za szybko dojrzewa. A to takie malutkie niedawno było niedawno się śmiałam, że jak ona 18 skończy to ja dopiero będę mieć 35 lat hehe

Kawę piłam przed ciążą bo uwielbiam. W ciąży z synem i teraz sama mi się na kilka miesięcy odstawiła, nie byłam w stanie jej przełknąć. Ale od niedawna wypijam jedną dziennie z mlekiem, tak z łyżeczki robię. Kawa jako tako nie szkodzi, oczywiście jeśli jest pita z umiarem i myślę, że jedna - dwie dziennie na spokojnie

Czarnej herbaty nie piję za dużo, jest dla mnie za mocna, czasem z cytryną sobie zrobię. Ale piję miętową i owocowe.

I pochłaniam ogromne ilości cisowianki gazowanej

Dziękuję za życzenia dla córci

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Oczywiście może wybrać cc, tylko nigdzie nie jest powiedziane, ze nacierpi się mniej, a przy ciąży bez komplikacji, bez problemów przy porodzie poród sn jest po prostu korzystniejszy i dla mamy i dziecka, bo CC to jednak poważna operacja.
    Dokładnie

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    A co do kawy, to ogólnie ta rozpuszczalna to jest niezfrowy syf... tyle ze ja taka niestety głownie pije jak juz sie skuszę

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    To mnie namówiłyście właśnie piję kawę słabą z mlekiem. Raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi.
    Chociaż przy mamie pić nie mogę bo krzywo na mnie napatrzy bo uważa że to nie zdrowo.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja sie bolu porodowego nie boje ani troche. Coz poboli i przestanie i tyle
    Bardziej boje sie komplikacji zagrazajacych zyciu dziecka lub mojego... ale z tym tez jakos sobie musze poradzic.
    Balonik kupuje i bede cwiczyc bo nie chcialabym zeby mnie cieli.
    Moja rybka od niedzieli nie daje o sobie znac. Ale z utesknieniem czekam na moment kiedy juz zaczne go czuc regularnie..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Wy o porodach, to i ja wtrącę swoje 3 grosze
    Ja byłam dobrze nastawiona, spodziewałam się bólu i niedogodności fizycznych, ale byłam skupiona i optymistycznie do tego podchodziłam; gdybym się zaczęła nakręcać strachem, to chyba spanikowałabym Jedyne, jak burzujka, moje wątpliwości dotyczyły tego, żeby nie było komplikacji i żeby z dzieckiem było ok.
    Nati - popieram podejście, żeby teraz o tym nie myśleć; ciało kobiety wraz z rosnącym brzuchem samo się stopniowo przygotowuje, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, także teraz nie ma co na siłę wszystkich swoich myśli poświęcać porodowi

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cymoka - pisałaś, że teraz do ciąży podchodzisz bardziej lajtowo, a ja wręcz przeciwnie

Wiecie co, dziewczyny, w pierwszej ciąży nie zastanawiałam się nad tym co jem, piję ( no nie mówię o alkoholu czy surowych mięsach ), robię (uwielbiałam kąpiele długie i cieplutkie, aczkolwiek nie gorące ), bo intuicyjnie czułam, że to czy tamto nie zaszkodzi ciąży czy dziecku. Nie czytałam niczego w internecie, bo nie wiedziałam czego szukać, byłam kompletnie zielona!
    No, a w drugiej ciąży, to już więcej wyczytałam i doszło do tego, że zanim coś zjadłam czy zrobiłam, to najpierw edukowałam się w internecie... Teraz już nie dałam się tak ponieść, ale i tak już nie przechodzę ciąży tak luzacko, jak tej pierwszej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów