Strona 344 z 724
Pokaż wyniki od 3,431 do 3,440 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez ewa066 Zobacz posta
    Urodziłam 5 lipca synka Patryka, przez cc.
    Ja ogólnie bardzo mało udzielałam się na forum, głównie czytałam na fb nie zaglądałam nawet.
    A co do planowania to tak szybko nie chcieliśmy, głównie przez to, że miałam cesarkę, ale cóż stało się
    ogólnie po porodzie tylko przez 6 miesięcy miałam okres (regularny), w ostatnim cyklu traf chciał, że owulacja się przesunęła i tak o to przez tradycyjną "wpadkę" będziemy mieli drugiego malucha
    Ciekawe jest to, że termin według okresu mam na 15 lipiec, ogólnie byliśmy strasznie zaskoczeni ciążą, musiałam odstawić Patryka od piersi itd itd... Boję się okropnie małej różnicy wieku, nie wiem co to będzie, obawiam się również porodu, chociaż moja ginekolog radzi nastawiać się na kolejną cesarkę.
    Czas pokaże, teraz liczy się tylko to aby było zdrowie
    Fajnie, że jest ktoś, kto też będzie miał dzieci z niewielką różnicą wieku, może nie będzie tak źle
    A czemu odstawiałas Patryka? Mialas zagrożoną ciąże? Ja Hanke cały czas karmię

Na początku pierwszy rok to bedzie hadcore, ale potem bedzie z górki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ale nie wszyscy maja facebooka..:/
    No nie każdy ale tutaj tez trzeba bylo konto założyc - co za problem , a tam przynajmniej jest bezpieczniej. Nikt niepowolany nie wchodzi i nie czyta ...

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Niulla ale masz ładny brzuszek i tak wysoko mój ciągle nisko ale też już nie da się ukryć, że jestem w ciąży mąż mi robił zdj brzuszka jakieś 3 tyg temu bo stwierdził, że już ładnie widać, a ja go nie chciałam wyprowadzać z błędu że to był najprawdopodobniej mój tłuszcz i ewentualnie jakieś wzdęcie hehe

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    maladzi88 szczerze nie wiem czy to dzidzia tak wysoko czy mój tluszcyk bo jak widać mam tluszczyk koło pępka ale na sprawdzaniu tętna dzidziusia to właśnie położna znalazła koło pępka więc chyba to nie sam tłuszcz... W końcu to 16 tc i 5 dzień ..

A u was jak brzuszki ?

Moj brzusio już spory każdy zauważy że jestem w ciąży. Czuje też ruchy dzidzi jednego dnia więcej, a drugiego mniej ale czuje czasami dość mocnawo a mi się podoba imię Olga dla mojej dziewusi a mojemu podoba się Karla I nie wiadomo na co sie zdecydować

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    A ja nie mam duzego brzucha, Ty Niulla masz megasny ani nie czuje zadnych ruchow, przez to zaczynam sie troche martwic.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Olga! Zdecydowanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Natalinka87 jestem w tym samym tygodniu i dniu co ty i też jeszcze nie czuje ruchów... nie mogę się docZekać już jak poczuje bobasa..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    No nie każdy ale tutaj tez trzeba bylo konto założyc - co za problem , a tam przynajmniej jest bezpieczniej. Nikt niepowolany nie wchodzi i nie czyta ...
    Taki ze tam konta zaozyc nie moge. Jak to zrobie to moje zycie nogloby sie posypac...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Olga piekne imie!
    Ale mam dzis nerwa :/ bez kija nie podchodz normalnie. To chyba ta pogoda tak na mnie dziala... ja chce pogode z weekendu!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów