Strona 343 z 724
Pokaż wyniki od 3,421 do 3,430 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Cymoka - ja tak samo jak burzujka, też tu nie ma w sumie czego wyszukać, a z nowymi postami nie mam problemu. Mam nie zamkniętą zakładkę na telefonie, otwiera mi się na ostatnim poście, a po odświeżeniu czytam dalej nowe posty. A powiadomienia jakieś są, tylko nie wiem gdzie konkretnie one przychodzą.

A co do grupy na fb, nie wiem może to ilość kobiet tam to powoduje, ale jeśli chodzi o posty to wg mnie jednak tam panuje chaos. Żadnej chronologii.
    Na telefonie to bym oszalala - bo to forum nie jest dostosowane. Jak szybko odsiweze stronę i chce napisac, to co chwile przeskakuje, bo czke aaz załaduje 50 tys reklam. Ja lubę fb, bo chrolonolgia jest - codziennie nowy post, mozna robic posty tematyczne. Czasem czytam cos i chce dopisac, ale pisał to ktoś kilka dni temu - o cos pytal, wiec odpuszczam odpisywanie, bo ja mam sie przedzierac przez te posty to już mi się odechciewa. A na fb, albo po tagu, albo po słowie kluczowym i jest wszystko. W dodatku jest tajne, a tutaj byle kto moze wejsc i wyniesc zdjęcia - dlatego praktycznie nikt tu nie wrzuca fotek. Sama forma jest przejzysta bardziej dla mnie tam. Jak bylam 2 lata temu to tez bylam przeciwna rozdzielaniu grupy, bo ktoś fb zaproponowal, a potem apisalam sie tam i stal sie wybawieniem . Czasem warto sprawdzic czy faktycznie coś co wydaje nam sie inne/gorsze takie jest w rzeczywistości, czy tylko się takie wydawalo .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mi na forum wygodniej i lepiej na telefonie niż na kompie :P

A pojęcie o grupach na fb mam bo na kilku byłam (takich ciążowych jak te) i niewypały. Żadne się nie sprawdziło.

Poza tym temat fb już tu był i wiem, że zdanie się tu nie zmieniło

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170306_063647.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	70.0 KB
ID:	100293

To mój dzisiejszy brzuszek oczywiście z rana bez jedzenia..
    Mam pytanko. U nie który z was widać pod wypowiedzią w ktorym tygodniu jest ... jak to dodać bo u mnie chyba nie ma

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Poza tym temat fb już tu był i wiem, że zdanie się tu nie zmieniło
    Ale czesc z nas właśnie na FB jest na tej grupie i sobie raczej chwalimy .

Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Hej - ale czad. Bylam na tamtej grupie, ale jakos pod koniec to głownie na FB.
    Masz córeczke czy synka i którego dokładnie urodziłaś?
    Co do róznicy wieku to tak planowaliśmy zaczac się starac jak Hania bedzie miala ok, roku i jakoś tak za 2-gim razem się udalo, choć zaczeliśmy troche pózniej, albo po prostu wczesniej mniej intensywnie w sumie przez moje problemy z kręgosłupem. A Wy tez tak planowaliście szybko drugie ?
    Urodziłam 5 lipca synka Patryka, przez cc.
    Ja ogólnie bardzo mało udzielałam się na forum, głównie czytałam na fb nie zaglądałam nawet.
    A co do planowania to tak szybko nie chcieliśmy, głównie przez to, że miałam cesarkę, ale cóż stało się
    ogólnie po porodzie tylko przez 6 miesięcy miałam okres (regularny), w ostatnim cyklu traf chciał, że owulacja się przesunęła i tak o to przez tradycyjną "wpadkę" będziemy mieli drugiego malucha
    Ciekawe jest to, że termin według okresu mam na 15 lipiec, ogólnie byliśmy strasznie zaskoczeni ciążą, musiałam odstawić Patryka od piersi itd itd... Boję się okropnie małej różnicy wieku, nie wiem co to będzie, obawiam się również porodu, chociaż moja ginekolog radzi nastawiać się na kolejną cesarkę.
    Czas pokaże, teraz liczy się tylko to aby było zdrowie
    Fajnie, że jest ktoś, kto też będzie miał dzieci z niewielką różnicą wieku, może nie będzie tak źle

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dokładnie. Temat fb i innych grup już był wałkowany i chyba nic się nie zmienia w tej sprawie.

Niulla super brzuszek, już spory mam podobny.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Ale czesc z nas właśnie na FB jest na tej grupie i sobie raczej chwalimy .
    Ale nie wszyscy maja facebooka..:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Poza tym Cymoka z tego co puszesz to masz najprawdopodobniej wersje na komputer zamiast wersji mobilnej poszperaj w ustawieniach

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a o jakiej grupie na fb mówicie, bo ja nic nie wiem

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Dziewczyny a o jakiej grupie na fb mówicie, bo ja nic nie wiem
    O tą: https://www.facebook.com/groups/1642...53742/?fref=ts

Jak chcesz dołączyć to trzeba by napisz mi na priv jaki masz login na FB, bo grypa jest tajna, to cię dodam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów