Strona 342 z 724
Pokaż wyniki od 3,411 do 3,420 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Inka nie byłam na pogotowiu...ja mam już od dawna problem z tą kostka...i łatwo mi ja skręcić....
    Za każdym razem to samo....kwasna woda i bandaż elastyczny...
    Tym razem na szczęście nie tak poważne to skręcenie...ale i tak trochę boli

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez ewa066 Zobacz posta
    A no i chciałabym przywitać koleżankę z "szczesliwy lipiec 2015" CYMOKA fajnie, ze jesteś, chciałaś mieć tak niewielką różnicę między dziećmi??
    Hej - ale czad. Bylam na tamtej grupie, ale jakos pod koniec to głownie na FB.
    Masz córeczke czy synka i którego dokładnie urodziłaś?
    Co do róznicy wieku to tak planowaliśmy zaczac się starac jak Hania bedzie miala ok, roku i jakoś tak za 2-gim razem się udalo, choć zaczeliśmy troche pózniej, albo po prostu wczesniej mniej intensywnie w sumie przez moje problemy z kręgosłupem. A Wy tez tak planowaliście szybko drugie ?

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Witam was wszystkie po weekendzie u nas sobota była przepiękna, w pewnej chwili chodziłam w samym polarku oczywiście na codzień jeszcze ubieram się na zimowo i noszę czapkę, bo niestety w lutym miałam okropne zapalenie zatok (antybiotyk i 3 tyg wyjęte z życiorysu). Widzę koleżanki chodzące już w szpilkach, cienkich rajstopkach i wiosennych płaszczykach, ale nie dla psa kiełbasa
    Trochę mnie pocieszyłyście, że nadal macie nudności, bo ja nie miałam w ogóle w I trymestrze a za to teraz codziennie między 17-19 zawroty głowy, czarno przed oczami, duszności... ech nawet zrezygnowałam z duphastonu na własną rękę bo w ulotce były dokładnie takie skutki uboczne i napisane "zaprzestać przyjmowania natychmiast". Niestety wizytę mam dopiero 16.03, kontaktu z ginem brak... ale póki co nic się nie dzieje także biorę tylko zestaw witamin i tyle.
    Gratuluje wam poznania płci ja jeszcze trochę muszę poczekać choć swoje podejrzewam

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie

Wczoraj była tak piękna pogoda, mi i mężowi tak ciepło było, że on w samej koszuli a ja w bluzce z długim rękawem byłam
    Dziś pogorszenie pogody, deszcz pada, a ja wstałam z bólem głowy.. Fatalnie się dziś czuję..

Ja mam jeszcze tydzień do wizyty

A jeszcze mam takie pytanie. Czy jest tu któraś mama, która się udziela na fb na grupie nieperfekcyjnej mamy?

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja zawsze jak zaczynało się ciepło robić a w sklepach pojawiały się lżejsze ciuchy i nowe kolekcje to szalałam po sklepach. A teraz muszę obejść się smakiem. Wybiorę się jedynie po jakieś spodnie ciążowe żeby nie wyglądać jak fleja wiosną gdzie człowiek ma ochotę już się inaczej ludziom pokazać.

U mnie tantum rosa poszło w ruch. Te swędzenie jest denerwujące. Mam nadzieje, że po tym mi ulży.

Ja się na pewno nie udzielałam na fb.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    No ja się udzialam, bo wygodniej, Tutaj to forum jest beznadziejnie zrobione, wyszukanie czegoś graniczy z cudem. Te reklamy, a przez nie wciąż przeskakujący tekst, brak powiadomień, i spóźnione posty - czasem musze 4 razy odswiezyc, bo wyglada ze nikt nic nie naisal, a potem okazuje się ze jest 5 nowych stron :/.

A ja jutro znów zaczynam maraton po lekarzach - jak tego nie cierpię. Jutro ginekolog, stoda musze zrobic badania do kontroli tarczycy + wit, d3 , a w czwartek do endokrynologa - codziennie cos...:/

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    No ja się udzialam, bo wygodniej, Tutaj to forum jest beznadziejnie zrobione, wyszukanie czegoś graniczy z cudem. Te reklamy, a przez nie wciąż przeskakujący tekst, brak powiadomień, i spóźnione posty - czasem musze 4 razy odswiezyc, bo wyglada ze nikt nic nie naisal, a potem okazuje się ze jest 5 nowych stron :/.

A ja jutro znów zaczynam maraton po lekarzach - jak tego nie cierpię. Jutro ginekolog, stoda musze zrobic badania do kontroli tarczycy + wit, d3 , a w czwartek do endokrynologa - codziennie cos...:/
    Kurcze to dziwne... mnie nic nie przeskakuje nie musze odswiezac a wszystkie nowe posty sa. Wyszukiwac to za bardzo nie wiem co mialabym wyszukac.
    I osobiscie nie toleruje fb

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja jakoś wolę tutaj niż na fb, chociaż trochę mi brakuje zdjęć tu wrzucajcie coś co jakiś czas
    U nas pogoda jeszcze ok, jest słońce ale już brzydko wieje.
    Mnie dziś tak ciągną więzadła w macicy, po lewej i prawej stronie. Więc sobie leżę
    Ruchy Młodej z dnia na dzień wyraźniejsze

A dziś miałam taki sen, że trafiło nam się najbardziej wymagające, absorbujące dziecko na świecie, zero snu, cały czas na rękach, przy piersi... masakra, oby to tylko sen

O mnie
    Dziewczyny ja w sumie nie pytałam o samo fb, bo przecież też mam takie podejście, że nie chcę naszej grupy tam przenosić, a pytałam o konkretną grupę, która w sumie działa ciut inaczej niż takie normalne forum, bo jest tam masa kobiet, grupę założyła blogerka Ania Dydzik, nieperfekcyjna mama.

Cymoka - ja tak samo jak burzujka, też tu nie ma w sumie czego wyszukać, a z nowymi postami nie mam problemu. Mam nie zamkniętą zakładkę na telefonie, otwiera mi się na ostatnim poście, a po odświeżeniu czytam dalej nowe posty. A powiadomienia jakieś są, tylko nie wiem gdzie konkretnie one przychodzą.

A co do grupy na fb, nie wiem może to ilość kobiet tam to powoduje, ale jeśli chodzi o posty to wg mnie jednak tam panuje chaos. Żadnej chronologii.

O mnie
    Odnośnie forum - założyłam takowe jakiś czas temu, jest już skończone, prywatne, z podziałem na tematy np. Codzienne posty, przepisy, jakieś porady, jest też tam galeria. Myślę, że jak przybywanie nowych mam trochę zwolni to wszystkim na priv wyślę link, trzeba też założyć konto, dlatego nie chcę by ktoś spoza naszej grupy tam się zarejestrował.

Tak więc jak są jeszcze mamuśki, które czytają to niech się ujawniają :P

Później sukcesywnie będę tu zaglądać czy ktoś dochodzi.

Tamto jest o tyle lepsze, że jest prywatne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów