Strona 341 z 724
Pokaż wyniki od 3,401 do 3,410 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Acha, jeszcze zapomniałam dodać, że jeśli góra brzucha ( od pępka wzwyż) też tak wędruje na boki, to zapewne są jelita

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki Maminka i niedoswiadczona acz doinformowana Panno
    Czyli to byl Gucio
    U mnie wlasnie tez tak bylo bo wymacalam sovie ze z boku tak bardziej twardo czy pelno to sie ulozylam rowno i po chwili chyba wrocilo na srodek
    A ze wiekszosc dnia w tej pozycji byla to potem jak wyszlam to Gutek tam ewidentnie zostal troche dluzej

Ja to tak sobie troche gdybam i opieram sie na tym, co mi sie wydaje... ale ojazuje sie ze w sumie dobrze gdybam

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Burzujka - ja już też mogę po jednej stronie wyczuć górkę która za chwilę znika więc na bank to dzidzi

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja skrecilam kostkę dziś.. .i się podenerwowalam trochę... A taki piękny dzień miał być... :/

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka ja mam identyczne wrażenie że w zależności w jakiej jestem pozycji tak przemieszcza się synek w środku. Śmieszne uczucie bo raz jest po jednej stronie brzucha a innym razem po drugiej

Wraz ze zbliżającą się wiosną przyplątała mi się chyba jakaś infekcja tam na dole :/ zaczyna swędzieć...
    Dobrze że mam wizytę w piątek u mojej gin. Tylko czy ja do piątku wytrzymam jak to się rozwinie bardziej...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Tusziba współczuje skręcenia- byłaś na pogotowiu?

Nati89 kup sobie jutro TantumRose takie saszetki, one są i do irygacji i do podmywania. Mi gin polecil to miec zawsze i jak tylko cos czuje od razu uzywac. I pomoglo podmywanie. Bo dla kobiet w ciazy i bez recepty nie bardzo jest co wziąć, a szkoda zeby sie infekcja i pakowac jakaies silne globulki.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Inka wielkie dzięki jutro z samego rana zaopatrzę się w te saszetki.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A mnie martwi jedna sprawa od tego tygodnia- takie jakby " rozpieranie" w pochwie, nie podbrzusze, a tak dość nisko. Na szczescie lekarz badal i nic sie nie obniża, ale musze dodatkowe porcje progesteronu( luttagen) brać. I kurcze martwi mnie to bo wcześniej nie czułam tego.

Szczerze mówiąc bardzo sie boje, że może to zwiastować coś złego....wizytę mam na szczęście szybciej bo nie za 3 ale za 2 tygodnie.

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Inka wielkie dzięki jutro z samego rana zaopatrzę się w te saszetki.
    Pewnie kup. I to sie rozrabia na letnią przegotowaną wodę, chyba 1 saszetka na pól litra- coś takiego . Może to głupie ale oprócz podmywania- nasączałam jeszcze waciki i tak chodziłam z nimi jeszcze z pare minut( oczywiście w instrukcji tak nie pisze, mój wymysł

Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny czytam Was od samego początku i postanowiłam sie ujawnić, bo chciałabym odnieść się do siary z ppiersi. W pierwszej ciąży mnie zaczęła lecieć około 15 tygodnia ciazy. Było to wielkie zaskoczenie no i tak pokapywalo do.końca ciąży
    Aha, termin mam na 18 sierpień.
    A no i chciałabym przywitać koleżankę z "szczesliwy lipiec 2015" CYMOKA fajnie, ze jesteś, chciałaś mieć tak niewielką różnicę między dziećmi??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów