Strona 340 z 724
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Słoneczko witaj!

Jak tam niedziela mija?
    Ja już po spacerku ale cudoooowna pogoda u nas
    W środę idę do lekarza i już nie mogę się doczekać

2. dzieckozakupy.pl
    Agnes, ja mam podobnie, tzn moje wypróżnienia od prawie początku ciąży są biegunkowate. Ale tak jak Ty, do toalety idę góra 2 razy dziennie-rano i czasem po obiedzie. Zauważyłam ze nasiliło to włączenie żelaza ze względu na wyniki krwi. Tez biorę jeszcze luteinę po małej przerwie ale wątpię ze to ona ma wpływ na stolec. Czytałam w poradnikach ciążowych ze tak bywa, ze jedne kobiety maja zaparcia, a innym przemiana przyspiesza.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    No właśnie ja z tych co mają na odwrót i mecze się z zaparciami....w sumie nie wiem co gorsze.... ech...uroki ciazy

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Hej, hej
    U nas pięknie, zaliczyłam z rodziną dłuuugi spacer, dotleniłam się, teraz obiad w piekarniku siedzi... dziś mogłabym góry przenosić

A przez kilka ostatnich dni chodziłam jak kaleka, bo mi macica na nerw w lewym pośladku uciskała - ani się schylić, ani dłużej chodzić.
    Wczoraj wieczorem czułam wyraźnie pod ręką, że macica się uniosła i mam nadzieję, że moje cierpienia pójdą do lamusa i już nie wrócą

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Chyba zaczynam czuć ruchy. Od dwoch wieczorów, mniej więcej w tej samej godzinie czuję takie łaskotanie od środka, takie dziwne uczucie. Za pierwszym razem mysl ruchy, ale potem stwierdziłam, ze za wcześnie. Ale jak wczoraj, praktycznie o tej samej porze poczułam to samo dziwne uczucie. Takie łaskotanie, nie wiem jak to określić to chyba raczej się upewniłam że to to
    I brzuszek już jest chyba typowo ciążowy
    Cudowna pogoda za oknem, tak wspaniale pozytywnie nastraja.

Dżemik, a kiedy zaczęła Ci lecieć siara w poprzedniej ciąży? Kiedy można się tego spodziewać? Troszkę mnie przeraziłaś tym :P
    Ostatnio edytowane przez cajafuerte ; 05-03-17 o 14:00

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Tusziba nie nie pytałam lekarza, ale czytałam że śluz może być różny. Więc taki też jest ok

Słoneczko witaj

Weekend minął pod znakiem zbliżającej się wiosny. Brzuch rośnie synu rośnie
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Dżemik, a kiedy zaczęła Ci lecieć siara w poprzedniej ciąży? Kiedy można się tego spodziewać? Troszkę mnie przeraziłaś tym :P
    W pierwszej ciąży, coś około 6-7 miesiąca chyba a w drugiej nie pamiętam, ale też jakoś tak, może później no i mniej niż w pierwszej. Nie ma co się stresować, to nic przerażającego to normalne

My dziś też wypad z domu zaliczyliśmy, dzieciaki się wyszalały a my w słoneczku się grzaliśmy

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Zazdroszcze Wam tych dzisiejszych spacerkow.
    Ja dzis caly dzien na kursie, w murach.

A propo biegunki, ja mialam biegunke jak przedswkowalam magnez zmniejszylam dawke odrazu biegunka sie skonczyla i juz nie wrocila.

Powiedzcie mi dziewczyny, ktore juz maja dzieci? Czy to jest mozliwe ze jak siedze tak lekko przechylona w jedna strone to ze dziecko moze sie ulozyc z boku brzucha? Wiekszoscl dnia siedzialam tak troche skrzywiona i po jednej stronie brzuch miekki i niewystajcy a po drugiej taki 'nabity' i tam potem czulam, jak przypuszczam, ruchy dziecka.
    Ale moze to niemozliwe? Dziecko jest zawsze na srodku?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    W prawdzie pytanie nie do mnie bo dzieci nie mam poza tym małym skarbem w brzuchu, ale jak mi robił gin usg ostatnio to nawet mówił że sobie dzidzia ułożyła się po prawej, jeździł mi głowicą mocno po prawej stronie od pępka, ja już myślałam że mam jakieś skrzywienie macicy ale jednak nie, bo mnie uspokoił

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    burzujka - tak, ja już na tym etapie ciąży mam to swobodne przekładanie się dziecka w macicy na jedną ze stron
    Fajnie u mnie widać, gdy leżę na jednym z boków, a później kładę się na płasko, a brzuch nadal wypchnięty w jedną stronę i pomału wraca wraz z grawitacją

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów