Strona 339 z 724
Pokaż wyniki od 3,381 do 3,390 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Tusziba ja czytałam,że taka wydzielina jest całkiem normalna. Ja też mam, ale nic mnie nie piecze ani nie swędzi. Wczoraj mialam nawet wizyte u gina i zawsze mnie bada i jest wszystko dobrze przynajmniej pod tym względem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dzięki Inka

Dziewczyny czy Wy też tak macie że myślicie czy lekarz nie pomylił się co do płci? Przy synku nie pytałam i była dla mnie niespodzianka a teraz chciałam wiedzieć i ma być dziewczynka. Tak się ułożyła że lekarz powiedziała że nie ma najmniejszych wątpliwości. Ta sama lekarz powiedziała w 2 ciazach siostry i tak jak powiedziała to było. Akurat też dziewczyny. Zresztą do mnie tak mało dociera że niedługo będę mieć takie maleństwo w domciu

Anulka ja jakoś sie nie mam wrażenia że lekarz sie pomylił. Wzasadzie potwierdził moje przeczucia co do chlopczyka

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie wszystko widac jak na dloni. Nie da sie pomylic
    Chociaz na nastepnym usg zapytam lekarza czy przypadkiem siurek sie nie wchlonal
    My dzis aktywnie - spacer po lesie super pogoda!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    O my też spacer zaliczyliśmy szkoda nie skorzystać z takiej pogody. Potem mąż sprzątał a raczej odgruzowywał garaż, a ja na krzesełku na słoneczku
    Ja czułam że dziewczynka, lekarz potwierdził, ale to powiedział że na 95 % . Jednak mam nadzieję że bez pomyłki będzie

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Anulka ja trochę się boję następnej wizyty i tego co powie lekarz odnośnie płci dlatego że w poprzedniej dwa miesiące miałam synai do dziś mam zdjęćie "stojącej antenki" a tu dziewuszka teraz. Więc pewnie co każda wizyta w najbliższym czasie to będzie oczekiwanie na potwierdzenie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Taki ciekawy artykuł znalazłam na temat płci http://www.baby2see.com/gender/exter...itals.html#top więc już w moim tyg to jajeczka powinny być dobrze widoczne a właśnie takie kreseczki były na usg jak u dziewczynki ok. 20 tyg ciąży ale wcześniej nie ma się co dziwić że lekarz może się pomylić

Junior Member
    sloneczko92

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cześc dziewczyny
    Jestem tu nowa na forum, ale tak jak Wy mam termin na sierpnia (03.08.2017). Mam nadzieje, że mnie przygarniecie do swojego grona
    W ostatni piątek byłam na usg. Płci dziecka niestety jeszcze nie znam, bo Bąbelek leżał sobie akurat w położeniu pośladkowym Chociaż doktor bardziej przypuszcza, iż bedzie dziewczynka. Ale na 100% nie jest pewne. Najważniejsze, aby było zdrowe

Dziewczyny czy ktoras moze miala problemy z bolacym brzuchem i biegunka? Smecta mi nie pomaga i zauwazylam ze te objawy pojawily sie po odstawieniu luteiny, czy to moze byc przyczyna? Jem raczej zdrowo, nic ciezkostrawnego a objawy nie ustepuja. Watpie ze to zatrucie bo nie mam zadnych innych objawow i nie goni mnie do toalety co chwila tylko tak 1-2razy dziennie.juz nie mam sily do tego bo to trwa od 20 lutego:-(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów