Strona 337 z 723
Pokaż wyniki od 3,361 do 3,370 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    No więc bedzie ....SYNEK . Masakra, ale przywyknąc do tej mysli nie mogę. W dodatku wielki.

Burzujka - ile ci wyszło wagi w ktory tydzien i dzień? Moj chyba wielkolud, kosc udową ma w 95 centylu... Ma dłuzszą niż moja Hanka 2 tyg później, a tez miala długie nogi podobno...

Synuś 200gr wazy w 16t5d - Hanka w 18t3d - 224gr...

I taaakiego ma siurka - pierwsze co to zaswiecil sprzetem - ekshibicjonista - a buzki nie chcial pokazac...
    Załącznik 100264
    Gratuluję

2. dzieckozakupy.pl
    Cymoka czemu masakra? Gratuluję synka MamaT moja hemoglobina to równe 10. Ogólnie wyniki liche i mam brać żelazo. Ale tymi wynikami wcale się nie przejmuje nie jem mięsa więc pewnie mniej mój organizm ma żelaza. Ja dziś ustaliłam polowkowe i mam na 20 marca a momentami dzidzia mocniej daje o sobie znać

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Cymoka czemu masakra? Gratuluję synka MamaT moja hemoglobina to równe 10. Ogólnie wyniki liche i mam brać żelazo. Ale tymi wynikami wcale się nie przejmuje nie jem mięsa więc pewnie mniej mój organizm ma żelaza. Ja dziś ustaliłam polowkowe i mam na 20 marca a momentami dzidzia mocniej daje o sobie znać
    Masakra, bo jakoś przywyknąc do tej mysli nie moge i jestem caly czas w szoku... juz widzialam te 2 coreczki biegajace po naszym nowym mieszkaniu do ktorego się za kilka miesiecy wporowadzimy, .... bylam na chlopca przygotowana w pierwszej ciązy, ale nie teraz - hehe. Jakoś muszę się z tym oswoic. W pewnym momencie nawet płakac mi sie chcialo - na USG ze wzruszenia, potem w domu jakoś smutek z radością naprzemiennie... eh te hormony...

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Anulka, MamaT - ja w każdej ciąży miałam anemię ciążową właśnie ok. połówki; teraz na wizycie 21.03. zobaczę, czy hemoglobina mi nie spada...

Cymoka - gratuluję synka! Oj tam masakra, może jeszcze będą biegać 2 dziewczynki, pomyśl o tym, że do trzech razy sztuka

Ja też po wizycie, dzidzius wazy 226 g( 3 dzień 18 tygodnia). Wszystko dobrze, ale ja glupia znow stres przed wizyta i w gabinecie cisnienie 150/100( w domu 125/75). A i na to moje ko£atanie serca musze duże dawki magnezu dodatkowo przyjmować i zobaczymy za 2 tygodnie.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Gratuluję chłopaków, Mamuśki!

Gratulacje dziewczyny chłopaków :-)
    Mnie dzisiaj dopadły mdłości. A już dawno ich nie było, chyba że to po mleku...
    Dziewczyny a na to polowkowe umawiacie się prywatnie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Chyba faktycznie wojna idzie bo same chłopy dookoła :P
    Mi mdłości też jakoś dokuczają, zwłaszcza wieczorami. I cyce przeogromnie bolą. Powinny zamilknąć. I tak było na jakieś dwa tygodnie jednak i tak jakoś je czułam, a teraz powrót do początku. I sutki, jak dużo chodzę to jakby stanik mnie obcierał i mnie pieką. Mąż stwierdził, że będę miała dużo pokarmu :P

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    O Boże! !! Dziewczyny ma któraś z was nadżerke! !??! Co to jest wgl ?!??! To szkodzi ciąży ??!!
    Ja niby mam, w poprzedniej ciąży jakaś babka w szpitalu powiedziała że widzi. A mój lekarz powiedział, że już żadko się to usuwa bo wtedy jest wgłębienie małe i trudniej wykryć ewentualnego raka który się tam chowa bym musiała zapytać na kolejnej wizycie - jak nie zapomnę, ale to 13 marca

I gratuluje wszystkim dziewczynom które już wiedzą kto mieszka w Waszym brzuszku

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    rzadko*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów