Strona 336 z 723
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Tak w ogóle to nie wiem czy do porodu można wezwać karetkę? Bo najpewniej zostanę sama w domu o ile nie będzie akurat weekendu (28 wypada w poniedziałek to może się uda). Najbliżej żeby mnie zawieźć do szpitala byłby w tygodniu mój tata, który pracuje w Lubinie, bo mój mąż to ma 100km więc nie mam co liczyć
    Oczywiscie ze mozesz , pytanie ile na nią bedziesz czekac, bo w jedna stronę masz 30km, a w dwie ja jest na stanie w ogóle ta karetka to 60km. Pierwsze porody raczej nie są zbyt nagle, a takie akcje, ze ktoś w tramwaju urodzil albo na przystatanku to raczej filmowa fikcja - przynajmniej przy pierwszym porodzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Nie lubię takich dni jak dzisiejszy..
    Wszystko mnie drażni, nic tylko usiąść i płakać. Młoda pyskuje, nic do niej nie dociera ale chciałaby abym ja jej wszystkie prośby spełniła, inaczej drze się, że mnie nie nawidzi. Mniejsza paskuda tak broi że mam ich ochotę obu postawić na balkon i tam zamknąć. W każdym pokoju coś rozpieprzy.. Złożone pranie rozwala po całym pokoju, telewizor uwalił zupą.. Mądry chłopak, wszystko rozumie a czasem nie mam pojęcia skąd mu się to bierze.. Chodzę tylko po pokojach i poprawiam, w każdym próbuje powstrzymać się od wybuchu płaczu.. Jak ma taką chwilę, że spuszcza z tonu i chce się bawić z siostrą, to znowu ta wydziera się by wyszedł z jej pokoju.. Odpycha go, szarpie..

Weźcie mnie dobijcie. Wariuję w tym domu!

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Nie lubię takich dni jak dzisiejszy..
    Wszystko mnie drażni, nic tylko usiąść i płakać. Młoda pyskuje, nic do niej nie dociera ale chciałaby abym ja jej wszystkie prośby spełniła, inaczej drze się, że mnie nie nawidzi. Mniejsza paskuda tak broi że mam ich ochotę obu postawić na balkon i tam zamknąć. W każdym pokoju coś rozpieprzy.. Złożone pranie rozwala po całym pokoju, telewizor uwalił zupą.. Mądry chłopak, wszystko rozumie a czasem nie mam pojęcia skąd mu się to bierze.. Chodzę tylko po pokojach i poprawiam, w każdym próbuje powstrzymać się od wybuchu płaczu.. Jak ma taką chwilę, że spuszcza z tonu i chce się bawić z siostrą, to znowu ta wydziera się by wyszedł z jej pokoju.. Odpycha go, szarpie..

Weźcie mnie dobijcie. Wariuję w tym domu!
    Biedna Dzemik, jeden z tych dni kiedy ma sie wszystkiego dosc... a dzieci daja pewnie ostro popalic, ja wprawdzie osobiscie tego jeszcze nie wiem, ale slyszalam od wielu osob, ze to nie jest miod i orzeszki ;p Wszystko bedzie dobrze

Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Ja znowu tak sie zastanawiam , bo wiele z Was juz pisalo ze od jakiegos czasu czuje ruchy, badz jakies bulgotania ktore moga pochodzic od malenstwa, gdyz ja jeszcze nic nie czuje, ze dwa razy mialam takie dziwne uczucie na samym dole brzucha, ale od paru dni nic wiem, ze to jeszcze wczesnie, poza tym mam troche tluszczyku na brzuchu (to kolejna rzecz- wydaje mi sie ze brzuch w ogole nie rosnie tylko coraz bardziej sie obtluszcza!), wiec moje pytanie brzmi kiedy powinno sie najpozniej czuc ruchy dziecka?

O mnie
    Natalinka - w pierwszej ciąży może to być około 18, 20 a nawet 22 tygodnia. Koleżanka jest szczupła, ma troje dzieci, czwartą ciążę straciła w 21tc, obecnie 24 tydz jakoś tak, a grubo po 20tc czuła ruchy. Jest pod stałą kontrolą lekarza, wszystko w porządku. Chyba nie ma na to reguły.

Wiem, że czekasz na to, ale gwarantuję Ci, że to są dosłownie dni, kiedy zaczniesz czuć ruchy i będziesz pewna, że to to

Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Dzieki Dzemik, wobec tego pozostaje mi tylko cierpliwie czekac

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Moje bobo tyle miało 2,5 tygodnia temu w 15tc.. Ale wiesz, że pomiar pomiarowi nierówny. Wystarczy parę mm więcej lub mniej i gramy się zmieniają.
    A jak z ciekawości sprawdziłam ile Radek miał w 15tc, to też niewiele mniej. Na usg 3tyg przed porodem miał niecałe 3kg, przez całą ciążę na usg wychodziło, że będzie malutki, a urodził się 54cm i 3700.
    Wiesz co wpłynęło na pomiar? To że był i wciąż jest szczupły. Do pomiaru z tego co pamiętam (tego w drugiej połowie ciąży) jest brana pod uwagę średnica główki i brzuszka i długość kości udowej. A że on miał brzusio szczuplejszy to i pomiar wychodził mniejszy.
    Jak pojechałam na pierwszą kontrolę po porodzie, to zabrałam małego ze sobą, to lekarka aż zdziwiona była że takie chłopisko
    Aa to ciekawe
    Wedlug internetu moje dziecko z ta waga ma 18 tygodni! Ale jak mowisz jak oni to mierza to faktycznie jest to mocno orientacyjne

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Aa to ciekawe
    Wedlug internetu moje dziecko z ta waga ma 18 tygodni! Ale jak mowisz jak oni to mierza to faktycznie jest to mocno orientacyjne
    Rzadko się zdarza, że waga urodzeniowa jest bliska tej z usg. Często są pomyłki, różnice. Ile razy słyszałam o cc z powodu wagi dziecka, bo na usg ponad 4kg a się okazuje że poniżej 4. Bądź odwrotnie, na usg 3,5 a tu poród SN i dziecko ponad 4kg. Te pomiary są mocno orientacyjne. Myślę, że bardziej chodzi o przyrost, bo można jednak zaobserwować, czy dziecko rozwija się prawidłowo niż o to ile będzie miało tak myślę

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    No więc bedzie ....SYNEK . Masakra, ale przywyknąc do tej mysli nie mogę. W dodatku wielki.

Burzujka - ile ci wyszło wagi w ktory tydzien i dzień? Moj chyba wielkolud, kosc udową ma w 95 centylu... Ma dłuzszą niż moja Hanka 2 tyg później, a tez miala długie nogi podobno...

Synuś 200gr wazy w 16t5d - Hanka w 18t3d - 224gr...

I taaakiego ma siurka - pierwsze co to zaswiecil sprzetem - ekshibicjonista - a buzki nie chcial pokazac...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17101983_10207831787982687_1489749133_n.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	34.8 KB
ID:	100264

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Hej ja juz po wizycie dzidzia nie chciała się ujawnić mimo że zjadłam ptasie mleczko miała mnie w nosie i spała w najlepsze ale moje żelazo to jakas masakra 10.2 mam hemoglobine mam zrobić badania czy ja ją wogole przyswajam. No i niepokojące są moje bóle w podbrzuszu mimo brania magnezu na usg polowkowe mam iść 22.03 juz się dodczekać nie mogę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów