Strona 334 z 724
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,340 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    nati - ogromnie gratuluję synusia!

Ja się cieszę, że ludzie decydują się na więcej dzieci czy dzieci w ogóle
    Jeszcze niedawno w moim otoczeniu były same jedynaki, a teraz 2 to standard i 3 dzieciaczków w rodzinie coraz częściej spotykam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Ja też już po wizycie niestety płci nie znam bo słabe usg ale śliczny bobasek i zdrowy
    140 uderzeń na minutę to chyba dobrze ?? :/
    Tętno ok, ale ty prenatalne robilas, bo w koncu chyba nie odpowiedzialas, albo mi coś umknęło.

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Prenatalne robiłam ale już dawno...
    Co wizytę mam usg dlatego się pytałam. ..

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Niulla ja miałam nadżerkę przed ciążą i miałam zabieg...Pan dr mi taki plyn przyłożył na ta nadżerkę na fotelu ginekologicznym to było i tyle...zagoila się i już jej nie było.. . .ale w ciazy to nie wiem

U nas tylko jeden chłopiec mały urodzony jako ostatni a wcześniej to same dziewczynki...i jest ich 6...ciekawe co ja będę mieć

hej dziewczynki.nie mam ostatnio czasu pisac ale za to Was czytam regularnie,wiec duchowo jestem obecna hehu mnie melduje ze ok 8 marca wizytka mam nadzieje ze wkoncu lekarz sie zdecyduje na plec bo raz dziewczynka raz chlopakaz nie wiem co mojemu 8-latkowi mam mowic wkolko pyta czy siostra czy brat

U mnie po wizycie wszystko dobrze uff to już względem OM 18 tydzień, a względem USG 19 mam dzwonić i umawiać się na USGpolowkowe a dzidzia pięknie się pokazała i będzie dziewczynka doktor nie miała najmniejszych wątpliwości

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Anulka gratuluję dziewczynki

Co do snów to ja też mam takie dziwne...raczej nigdy nie pamiętałam co mi się śni a teraz pamiętam jakieś dziwne pokręcone sny :/

Ja już od początku ciązy przytyłam jakieś 3,5 kg. Nie za wesoło ale nic na to nie poradzę najważniejsze że z synkiem wszystko ok
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja od początku ciąży nie przytulna a schudłam 1kg

Jestem w 16 tc

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie wciaz na minusie ale juz tylko 3,5kg do wagi sprzed ciazy

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Jak rodziłam to tez tak mówili, tyle ze się nie składało, bo ciężarówki musialy zejasc jak jeszcze 500+ nie bylo . Ale już w 2015 roku lipiec-sierpien to byly porodówki poprzepełniane w Warszwie bardzo. Mnie dopiero do 3-ciego szpitala przyjeli jak rodziłam
    O.o o matko to oni mogą nie przyjąć do szpitala rodzącej kobiety?! Chryste Panie toż to ja mam jeden szpital w odległości 30 km od domu i jak już tam pojadę to następny ok 40 km dalej a kolejny to już 100 km O.o toż to w samochodzie urodzę xD

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów