Strona 329 z 724
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Z tej strony Gosia, jestem tutaj nowa. Termin porodu na 28 sierpnia, także pewnie będę tutaj jedną z ostatnich
    Czes Gosia, ja mam na 27 :-)

Ja też muszę się w taką podusie zaopatrzyć :-) Bo też mi się niewygodnie śpi już. Dzień kobiet będzie dobra okazja do jej kupienia :-) i koszmary mam okropne, sceny jak z jakiegoś horroru :-(
    Dziewczyny a jak u Was ze skórą na skutkach? Ja mam strasznie suche, i luszczace się, czym mogę je smarować?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja piersi smaruję palmersem do biustu, super nawilża, gęsty Ale świetnie się wchłania, ma też przyjemny zapach.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    U nas moze tez bedzie Gabrysia - podoba mi sie to imię od komuni... to chylo jakieś 28lat temu - szłam do komuni w parze własnie z Gabrysią. Tylko do Hani malo pasuje.... Albo moze Kalina, bo zdrobienie super - Inka, albo Nina . Coraz cześciej tez słyszę o Anielkach

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    A ja dzis przeszłam się do lumpka - pierwszy raz od kilku miesiecy. I upolowałam kilka rzeczy, mimo ze bylo już wszystko przebrane. Normalnie bylo duzo rzeczy nowych z metkami nawet... i obkupiłam córkę masakrycznie wcześniej. Ale dziś wyprzedaży końcówka, ale coś tam się znalazło... za całość zapłaciłam 41zł, i kutki kupilam Hani na teraz.

Ja to najfajniesze ciuszki dla córki właśnie w lumpkach kupowalam, mimo ze mialam duzo po siostrze i znajomych, to wolałam tamte: inne, oryginalne, z super materiałów

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17021733_10207818698655462_8203212201244213088_n.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	70.1 KB
ID:	100236Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17098538_10207818699135474_858688874824599290_n.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	71.0 KB
ID:	100237

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cymoka, ja w pierwszej ciąży miałam dla dziecka bardzo dużo ciuszków z lumpeksu, teraz tez mam zamiar tam zawitać, choć najpierw przejrzę ciuszki po moim Kacprze, bo jeszcze dużo będzie można wykorzystać.
    Panna nienormalna- sama wczoraj się dowiedziałam i pojechałam jeszcze późnym popołudniem, bo była tylko do 28.02, a koleżnka tak z głupoty strzeliła wczoraj po 16:00 ze kupiła dwa staniki z promocji, nie zastanawiając się pojechałam. Oni tam mająpodobno często promocje, bo wyjściowa cena bielizny jest wysoka i co jakiś czas obniżają ceny. Najpierw o 30%, potem 40%, 50% i aż do 70%.

Co do wyprawki chętnie rzucę okiem, bo ostatnia robiłam 8 lat temu

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Cytat Zamieszczone przez ewa_165 Zobacz posta
    Czes Gosia, ja mam na 27 :-)

Ja też muszę się w taką podusie zaopatrzyć :-) Bo też mi się niewygodnie śpi już. Dzień kobiet będzie dobra okazja do jej kupienia :-) i koszmary mam okropne, sceny jak z jakiegoś horroru :-(
    Dziewczyny a jak u Was ze skórą na skutkach? Ja mam strasznie suche, i luszczace się, czym mogę je smarować?
    Ewa mam to samo, jest trochę lepiej odkąd smaruję masłem do Ciała z olejem kokosowym.

Co do snów- mam codziennie jakieś sny, wcześniej nigdy tyle mi się nie śniło co teraz

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ale Wy dzis aktywne dziewczyny! Przejrze Wasze wpisy pozniej a teraz Wam szybko tylko napisze ze rosnie mi w brzuchu maly Gustaw maz triumfuje ja troche mniej ale coz
    Siurek jak na dloni, nie do pomylenia z czyms innym i nawet moj lekarz pewny na 100% ze chlop.
    I to zdrowiutki chlop
    Mimo wszystko dobrze jest juz wiedziec kto tam na dole mieszka

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dżemik super by było jakbyś wrzuciła taką listę,bo ja też całkiem zielona jeżeli chodzi o wyprawkę....

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Burzujka fajnie,że już wiesz kogo masz pod serduchem....ja idę za równy tydzień na wizytę i ciekawe czy też będę wiedzieć...znając moje szczęście to sie nie dowiem...hehe

W sumie dla mnie to obojętne...ostatnio mi się śniło,że urodziłam córkę...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Namówiłyście i mnie na wizycie w ciuchu. Jutro są wyprzedaże więc może coś akurat dorwę. Chcę kupić jakiś ciuszek w namniejszym rozmiarze jaki jest dostępny żeby pokazać i uświadomić męża jaka to będzie kruszynka.
    Dziewczyny posiadające wadę wzroku, ale te bez też- mam pytanie. Nie macie wrażenia, że gorzej widzicie? Bo ja muszę mrużyć oczy żeby zobaczyć coś dalej, widzę rozmazany świat. Czytałam w interentach że tak w ciąży może być, ale myślałam, że może to mne minie. Czeka mnie wizyta u okulisty...
    A za rajstopy dziękuję.Niebo a ziemia !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów