Strona 328 z 724
Pokaż wyniki od 3,271 do 3,280 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No dzieci letnie to powstają z jesiennych szaróg i ciemności ja z 22 sierpnia, uwielbiam ten miesiąc i oby nam Gabi siedziała spokojnie do tego 3.08

Maminka, no obowiązkowo, w końcu jak mąż na początku już nie dba, to dbać już nie będzie i potem ja z tych co lubią jak im dobrze, więc męża też mam dobrego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    No dzieci letnie to powstają z jesiennych szaróg i ciemności ja z 22 sierpnia, uwielbiam ten miesiąc i oby nam Gabi siedziała spokojnie do tego 3.08
    Letniaki wiedza co robią. Z ciemności ku jasności Jakoś mi się religijnie skojarzyło

Dzisiaj Środa Popielcowa -pościcie?

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Zielona pokrzywa - u mnie tego nie ma, nie obchodzi się w ten sposób środy popielcowej. W mojej religii tylko dwa dni w roku są postne, wigilia i wielki piątek.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar Asiaczek1982
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Termin porodu 21.08.2017
    Hej, ja wróciłam wlasnie z zakupów - kupiłam sobie spodnie i sukienkę w h&m jest 10% rabatu jesli założy się kartę h&m Club. Do wczoraj był tez rabat na biustonosze w esotique- jesli wybrało się bielizny za 330 zł płaciło się 99. Ja juz musiałam zmienić biustonosze bo w nic się nie mieszczę. Coś mnie trafiało jak widziałam ,ze w miseczki juz nie dają rady. Zadowolona wiec jestem z zakupów. Polecam Wam tez bluzeczki z Decathlonu za 19,99zl z bardzo mięciutkiej bawełny w różnych kolorach, przecena jest z 25 zł rownież w sklepie stacjonarnym.
    https://www.decathlon.pl/koszulka-gym-id_8335519.html
    Koszulka jest przedłużana, nie taki tshirt lekko za pas wiec spokojnie na nasze brzuszki.

Co do wózka, to mam po moim synku Kacprzak i nie żałuję, że wybraliśmy 8 lat temu z dobrych materiałów i klasyczny w formie, bo nawet po upływie czasu on dalej wygląda dobrze. Polecam Wam wlasnie przy wyborze, wybrać taki, który przy kolejnej ciąży tez się sprawdzi. Także jedno mam z głowy

Ja mam wizytę 17.03 i tez się nie mogę docżekac, a tak najbardziej to czekam na USG połówkowe, bo to usg jest robione na bardzo czułym aparacie tak jak usg genetyczne w 11-14 tyg i lekarz wszystko dokładnie znów pokaże

Czuję, że mam teraz więcej energii, ten 2 trymestr daje mi trochę odetchnąć po pierwszym gdzie czułam się fatalnie. Mam ochotę wymyć wszystkie okna, ale mój mąż dziś mnie ochrzanił, ze może bym trochę odpuściła

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Ja dzis poszcze, ale raczej nie uda mi sie ograniczyc posilkow do trzech ;p

Ja rowniez czekam z utesknieniem na dziecko, aczkolwiek na dzien dzisiejszy niewiele wiem na temat produ, kp i opieki nad niemowleciem, nie mam wyprawki ani nie wiem do konca co trzeba kupic, ale kazdego dnia dowiaduje sie czegos nowego, wiec ten dlugi czas ciazy jest mi bardzo potrzebny, zeby po prostu sie przygotowac. Mimo tego, wydaje mi sie ze jestem w ciazy od wiekow, a to jeszcze 24 tyg (mam nadzieje ze tak bedzie!) zostaly

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    W najbliższym czasie, dla mam które chcą mogę wrzucić listę z gemini co zamawiałam do wyprawki.
    Może się komuś przyda

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Asiaczek, o tej bieliźnie mogłaś mówić wcześniej szkoda że już po promocji. Ja w hm mam zniżkę pracowniczą męża ciotki. W weekend w f&f, była promocja że wydaj 75 zł a 20 ci zwrócą przy kasie. Nie wiem, może wciąż jest kupilam takie słodkie wielopaki body
    Aaa i do lidla znów się trzeba wybrać, są fajne niemowlęce spodenki tzn będą dopiero w przyszłym tygodniu chyba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej Dziewczyny.

Panna-nienormalna, w takim razie poduszkę sobie dziś zamówię, sama sobie zrobię niespodziankę na dzień kobiet, mąż mnie wkurza i mam gdzieś prezent od niego.Najchętniej bym się spakowała i pojechała do kumpeli na ploty i nielakoholickie piwo, ale muszę czekać do 9.03 i wtedy mam 5 dni wolnego to tak zrobię. W ogóle mnie mnóstwo rzeczy irytuje i cały czas mi się wydaje, że wszyscy wokół są ważniejsi ode mnie i zamiast czuć się jak w stanie błogosławionym to czuje się w wyobcowanym.

Teraz w tesco jest promocja - 20%. Jestem "galerianką", w sensie uczciwie i bezwstydnie pracuje w galerii i zawsze przed pracą zachodzą na tesco, bo można na dziecięcym czasem znaleźć fanie rzeczy za grosze.

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    W najbliższym czasie, dla mam które chcą mogę wrzucić listę z gemini co zamawiałam do wyprawki.
    Może się komuś przyda
    Ja poprosze

O mnie
    Lolcia, to zamów i oby Ci się dobrze spało, to i w dzień mniej nerwów będzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów