Strona 327 z 724
Pokaż wyniki od 3,261 do 3,270 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Aniela...piękne polskie stare imię

U mnie też moi rodzice się zadeklarowali że kupią wózek. Wstępnie coś tam oglądałam w internecie ale wiosną dopiero się tym konkretnie zajmę.
    Imię Aniela zobaczyłam w reklamie, jakaś babcia była Aniela i tak myślę, ale łądne imię. Amelia jest podobne ale już mega popularne. A Aniela śliczne i do tego takie anielskie

Ja wózek tak około czerwca poszukam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    No dokładnie Amelii jest teraz mnóstwo. A jeszcze kiedyś gdzieś przeczytałam że Amelia to nazwa jakiejś choroby. Natomiast właśnie Aniela cudnie...
    No ale to wiadomo kwestia gustu.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Cymoka, moja mama też tak mówi zwłaszcza, że lato, upały. Ale mimo wszystko liczę na to, że dzidzia posiedzi w brzuszku jak najdłużej - dla własnego bezpieczeństwa. W końcu gdzie będzie miało lepiej niż u mamy
    U mamy najlepiej przynajmniej do czasu...

Ja nie mogę się lata doczekać ze względu na sukienki maksi, które uwielbiam. I tak lekko się ubrać można, a nie te płaszcze ciężkie, śnieg i mrozy.
    Jak wyobrażam sobie siebie w 8-9 miesiącu ciąży plus płaszcz zimowy,buty, czapkę i wygląd yeti, to wolę się gotować w upalne lato. Kocham słońce!

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cymoka - też pomyślałam, jak burzujka, że chodzi o mamaginekolog też się zaczytuję jej blogiem

Niulla - wygoń palacza na zewnątrz! Ja i mąż nie palimy i nikt nam w mieszkaniu nigdy nie palił; jak palacze nas odwiedzają, to mają do dyspozycji taras; zresztą nikomu nawet nie przyszło na myśl, żeby papierosy wyciągać, w końcu dzieci mamy

Panna-nienormalna - widzę, że Twój mąż gdy mężem jeszcze nie był to też jak mój nie pozwalał przy Tobie palić dobre chłopaki

Ja nie mam tak, że już nie mogę się doczekać maleństwa, ale dlatego, że mam dwójkę maluchów i czas do narodzin chcę wykorzystać na przygotowanie siebie i ich na kolejną reorganizację życia, bo zawsze takowa następuje

Od dwóch dni czuję pod wieczór delikatne łaskotki i motylki nad spojeniem łonowym, więc mój dzidziuś już daje nieśmiało o sobie znać. Teraz tylko muszę poczekać, aż jego ruchy, choćby bardzo subtelne, poczuję pod ręką

Zielona pokrzywka- Jak duża już jest dzidzia ? I który tydzień ciąży? Ja wizyta jutro i mam mega stresa przez ten przyczep pepowiny i z ryzykiem jakie przez to może być...

O mnie
    Zielona Pokrzywo - dokładnie tak samo mam, ze nie wyobrażam sobie chodzić w końcówce ciąży ubrana jak eskimos Może dlatego wszystkie dzieciaki z sierpnia będą

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Zielona pokrzywka- Jak duża już jest dzidzia ? I który tydzień ciąży? Ja wizyta jutro i mam mega stresa przez ten przyczep pepowiny i z ryzykiem jakie przez to może być...
    Koniec 14 tygodnia. A jak duża -zapomniałam z wrażenia spytać jakieś 8-9 cm?

i nie martw się chociaz sama sie zawsze przed wizytą stresuję :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Zielona Pokrzywo - dokładnie tak samo mam, ze nie wyobrażam sobie chodzić w końcówce ciąży ubrana jak eskimos Może dlatego wszystkie dzieciaki z sierpnia będą
    I sierpień urodzinowo imprezowy co roku U mnie w rodzinie to raczej jesienni ludzie. Ale u męża wszyscy są z lipca -i cały lipiec imprezy -jak nie urodziny to imieniny lub rocznice ślubu. Co oni wszyscy robili w listopadzie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Nati, ja z racji zawodu, chociaż nie pracuje w nim długo i na stałe, oraz że sama raz w roku jeżdżę na turnus rehabilitacyjny, widzę takie choroby że głowa mała, porażenie mózgowe które jest najczęstsze to pikuś, najgorsze chyba są te genetyczne, ja jak tylko poznaje nową chorobę to patrzę na statystyki i mogę Ci powiedzieć, że jednak zdrowe dzieci to przewaga w moim przypadku wierzę w sprawiedliwość i że ja już swoje przezylam, to dziecko będzie zdrowe.
    Zwłaszcza jak widzimy co się dzieje w naszym cudownym państwie, niedługo nie dadzą w ogóle kasy na leczenie dzieci, a tacy niby pro rodzinni... jak ja byłam mała, moi rodzice mieli czarno na białym gdzie mają ze mną jechać na operację, gdzie na ćwiczenia chodzić, gdzie jechać na turnus, wszystko w cenie ubezpieczenia, jak nie mieli auta to karetka mnie woziła mną zajęcia na basenie, teraz to jest masakra- siepomaga powinno w ogóle nie istnieć, bo uważam że na leczenie dzieci pieniądze być powinny zawsze z budżetu, nawet na terapię eksperymentalne...
    5 mln zebrane dla Zuzi machety nie powinno mieć miejsca. Pieniądze powinno Dać Państwo, ba powinno też Dać 3-4 lekarzy którzy rusza do stanów razem z tą dziewczynka i nauczą się jak ta chorobę się leczy, by w przyszłości takie dzieci leczyć w Polsce, bo lekarzy mamy zdolnych, tylko system do dupy

O mnie
    No wiesz, Zielona Pokrzywo, zimno, szybko się ściemnia, nie ma co robić, to dzieci się robi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów