Strona 326 z 723
Pokaż wyniki od 3,251 do 3,260 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Z tej strony Gosia, jestem tutaj nowa. Termin porodu na 28 sierpnia, także pewnie będę tutaj jedną z ostatnich

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Z tej strony Gosia, jestem tutaj nowa. Termin porodu na 28 sierpnia, także pewnie będę tutaj jedną z ostatnich
    Cześć Gosia Ja mam 24.08. ale to nigdy nie wiadomo, może się dzidzia pośpieszy albo poczeka

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    O super! Zaraz sobie prezent zażyczę
    Koniecznie
    U Was też Gabryśka? oby nikt więcej, bo imię skoczy w rankingach, a ja nie chciałam aż tak popularnego imienia

Niulla, niestety bez krzyku i poważnej rozmowy się nie obędzie, u nas pali Tata mojego męża, jak zaczęłam jeździć do nich jeszcze jako dziewczyna mojego S. to go uczuliłam, że fajek nie znoszę i wyganiał rodziców na schody na zewnątrz, nauczyli się. Wyganiaj narzeczonego i potem niech trochę na dworze postoi żeby się wywietrzyl z zapachu fajek. Trochę masz gorzej, bo u mnie teść pali, nie mąż, ja bym sobie palacza nie brała, bo nie znoszę papierosów

Też się doczekać nie mogę, nie kupuję wózka bo już bym nim jeździła po dworze haha

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Czesc Gosia. Nigdy nie wiesz kiedy dzieco zechce wyjść. 2 lata temu miałam termin najpierw na 2 sierpnia, potem po prenatalnych na 27 lipca... a Hanka zechciała wyjść 11 lipca i byłam jedną z pierwszych lipcówek . Ostatni będą pierwszymi .

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewa_165 Zobacz posta
    Wiem jak to jest w obcym kraju, mieszkalam 5 lat w Szkocji, i znam tą samotność i tęsknotę za rodzina, przyjaciółmi, krajem. No i pogoda typowo depresyjna. Łykaj witaminę D, pomaga :-) A co do lotu lepiej skonsultować to z lekarzem. Dużo słoneczka życzę :-)
    Dzieki

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Koniecznie
    U Was też Gabryśka? oby nikt więcej, bo imię skoczy w rankingach, a ja nie chciałam aż tak popularnego imienia
    ...
    Też się doczekać nie mogę, nie kupuję wózka bo już bym nim jeździła po dworze haha
    No jak męża przekabacę to Gabrysia na razie w rankingach nie przoduje chociaż też ładne Blanka lub Aniela - ale tu mój mąż się krzywi na samo wspomnienie :>

I też bym z wózkiem latała po dworze ahhahahahha Wyobraziłam to sobie.

Zresztą wózek to moi rodzice się zapowiedzieli, że oni kupują i koniec kropka -co wybiorę to kupią. Śmiałam sie do mamy,że czy jest świadoma ile wózki kosztują, bo skoro dla pierwszego wnusia/wnusi cena nie gra roli... Aż się przeraziła ile potrafi taki wehikuł kosztować.

Ja generalnie nie jestem za wielkim wydawaniem na coś z czego zaraz się wyrośnie. Używane rzeczy są czasem tak zadbane jak nówka sztuka. Ubranka po małych dzieciach nie są zniszczone, a i tak się wszystko pierze /gotuje. Także jakiś umiar trzeba zachować.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    U mnie pali mój tata, ale nigdy przy mnie. U mnie wszyscy zdroworozsądkowo podchodzą do ciąży i wiedzą, że to by było nie zdrowe dla dziecka palić przy mnie albo nawet jakbym czuła ten dym z drugiego pokoju.

Ja jutro idę do lekarza na nfz i doczekać się już nie mogę. Liczę że mały albo mała nie ściśnie nóżek i będzie łaskawe dla matki i pokaże co tam ma
    I też nie mogę doczekać się dziecka już chociaż z drugiej strony bardzo się boję. Dużo się słyszy teraz w tych programach interwencyjnych o komplikacjach przy porodzie, za późna decyzja o cesarce..itp. brrr jak takie rzeczy oglądam albo sobie o tym pomyśle to mam dreszcze.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Aniela...piękne polskie stare imię

U mnie też moi rodzice się zadeklarowali że kupią wózek. Wstępnie coś tam oglądałam w internecie ale wiosną dopiero się tym konkretnie zajmę.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cymoka, moja mama też tak mówi zwłaszcza, że lato, upały. Ale mimo wszystko liczę na to, że dzidzia posiedzi w brzuszku jak najdłużej - dla własnego bezpieczeństwa. W końcu gdzie będzie miało lepiej niż u mamy

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    U mnie pali mój tata, ale nigdy przy mnie. U mnie wszyscy zdroworozsądkowo podchodzą do ciąży i wiedzą, że to by było nie zdrowe dla dziecka palić przy mnie albo nawet jakbym czuła ten dym z drugiego pokoju.

Ja jutro idę do lekarza na nfz i doczekać się już nie mogę. Liczę że mały albo mała nie ściśnie nóżek i będzie łaskawe dla matki i pokaże co tam ma
    I też nie mogę doczekać się dziecka już chociaż z drugiej strony bardzo się boję. Dużo się słyszy teraz w tych programach interwencyjnych o komplikacjach przy porodzie, za późna decyzja o cesarce..itp. brrr jak takie rzeczy oglądam albo sobie o tym pomyśle to mam dreszcze.
    Nie oglądaj takich programów. Szkoda nerwów na zapas. Najlepiej myśleć pozytywnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów