Strona 322 z 723
Pokaż wyniki od 3,211 do 3,220 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja nie czuje jeszcze ruchów ale podobno w pierwszej ciąży czuć później i te grubsze czują ruchy później...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Ja nie czuje jeszcze ruchów ale podobno w pierwszej ciąży czuć później i te grubsze czują ruchy później...
    W pierwszej ciąży nie pamiętam, ale w drugiej poczułam w 17tc pierwsze ruchy, a szczupła nigdy nie byłam. Wiesz, że ja też z tych większych
    A od drugiej ciąży minęły 3 lata i teraz w połowie 16 tygodnia zaczęłam czuć a ważę teraz o wiele więcej (około 20kg różnicy) niż w tamtej ciąży w tym samym okresie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Data
    08.08.2017
    No to mam nadzieję ze że za niedługo i ja coś poczuje.....ahhhh...jakbym już bardzo chciała czuć naszego Skarbusia ♡

Dziewczyny a jak u Was z humorami? Ja sama na siebie momentami jestem zla ze jestem radosna a za minute czuje takiego wewnetrznego nerwa! Aa i kloce sie z mezem o takie glopoty ze sama sie dziwie o co mi chodzi a on oczywiscie tez nie odpuszcza mimo mojego stanu. Eh nerwicy sie nabawie w tej ciazy:-P

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny a jak u Was z humorami? Ja sama na siebie momentami jestem zla ze jestem radosna a za minute czuje takiego wewnetrznego nerwa! Aa i kloce sie z mezem o takie glopoty ze sama sie dziwie o co mi chodzi a on oczywiscie tez nie odpuszcza mimo mojego stanu. Eh nerwicy sie nabawie w tej ciazy:-P
    Też tak mam, a dodatkowo po każdej głupocie wyję jak głupia

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Ja tez jeszcze nie czuję 16+2, w pierwszej kolo 18-19 tyg poczułam, wiec zekam cały czas.

Tak czytalam te przepisy na przetwory i ja od sierpnia mam Thermomix'a i jeste zachwycona. Narobilam na zimę powideł bez cukru i malin bez cukru slodzone byly daktlami.

To tak na poczatek bo sezon warzywny się skonczyl zanim zebralam trochę sloikow, a wtym mieszkaniu to nie mam gdzie nawet tych przetworów trzymać. W nowy bede miala komórke lokatorska 8,5m2, wiec bede mogla poszalec, szkoda ze się zepnie termin z boomem na warzywa i owoce z porodem, ale moze dam rade, bo z Thermomixem to moment .

Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Data
    08.08.2017
    Cymoka też mam thermomix ale dopiero od 1.5 miesiąca i narazie próbuje jego sił hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    ja sie wczoraj poklocilam z mezem, a wlasciwie to on ze mna. Jest beznadziejnym idiota,nie mam slow na niego. W ogole nie zwaza na to ze jestem w ciazy! jeszcze zebym krzyczala albo cos, to on darl jape, masakra. Mam caly dzien dzisiaj przez to popsuty. Najchetniej polecialabym wreszcie do domu, ale bardzo boje sie lotu w ciazy, niby mozna, a w drugim trymestrze to juz w ogole, ale jakos nie moge sie przemoc. Poza tym nikogo tu nie mam, kilka kolezanek, raczej nie przyjaciolek. Mam dwie cudowne przyjaciolki w Polsce, ale jedna jest juz w 30 tyg. ciazy a druga bedzie mogla przyleciec prawdopodobnie w pod koniec marca lub w wkwietniu dopiero. Dobija mnie ta cala sytuacja:/ Jeszce ta pogoda jak zwykle beznadziejna w tym kraju. No to sie Wam poskarzylam, eh cos czuje ze ten tydzien bedzie caly beznadzejny.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej. Ja mam dzisiaj wizytę. Ale dopiero po 20! Do tego czasu jajko zniosę.... nie wiem czym się stresuję, chyba tak z przydziału.
    Fajnie, że czujecie jakieś ruchy. Ja to, gdyby mnie tyłek nie pobolewał i nie mogła spać na brzuchu, to bym o ciąży wcale nie wiedziała.
    W sensie nic mi nie dolega więcej, jakbym w ciąży nie była i chyba mnie to stresuje, że to jakiś sen... albo to ta pogoda tak marudnie wpływa...

Mój mąż moje humory znosi dzielnie, w sensie po nosem gada "nie mogę się z tą kobietą dogadać/O Boże!/ Zaraz cię zamknę w piwnicy " I tyle może sobie poględzić Ale tak to jestem szybka w opanowywaniu siebie samej, także nie jest ze mną aż tak trudno :P

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Zielona_Pokrzywa; Ale tak to jestem szybka w opanowywaniu siebie samej, także nie jest ze mną aż tak trudno :P[/QUOTE]

Chcialabym tak umiec. Bardzo by mi to w zyciu pomoglo. Poki co zaczelam chodzic do psychologa. Samej jest mi ciezko ogarnac swoje leki i kontrolowac sie. Moj maz niestety zwatpil jakis czas temu. Ciesze sie poniewaz znalazlam swietnego specjaliste, ale jeszcze dluga droga przede mna. Ja nie umiem sie opanowac, nie babrac sie w przeszlosci, nie bac sie przyszlosci ale musze coz zrobic ze wzgledu na malenstwo, bo chce zeby mialo szczesliwe zycie ze szczesliwa mama. Mam nadzieje, ze kiedys to nastapi i sie wylecze z tego okropienstwa.

To sie otworzylam dzisiaj hehe ;p

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów