Strona 320 z 724
Pokaż wyniki od 3,191 do 3,200 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Hej Lidka
    Niestety żeby przejrzeć forum, to raczej strona po stronie bo tu rozmowy lecą non stop jedna za drugą, jakieś konkretne zagadnienia będzie ciężko znaleźć za pomocą lupki.
    Niedługo dopadnie Cię ciążowa bezsenność to nadrobisz hehe

Ja wizytę mam za dwa tygodnie, jeszcze nie wiem kto siedzi u mnie pod serduchem, ale moje przeczucie mówi mi że syn

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Ja z wizytami raczej nie będę miała takiego problemu, bo rodzice daleko, nie zapowiada się na wizytę więc wiem, że ich nie zobaczę, ja tu nikogo nie mam, a teście to z tych alienów - praca, sklep, kościół, lekarz. Nigdzie nie chodzą, teść chyba nigdy nie był u kogoś na kawie, teściowa raz na ruski rok przyjdzie.
    Ale co do jej zachowania wobec małego dziecka, to uczulę męża wcześniej i będę zwracać uwagę. Brat męża tak samo rzadko wpada, raczej my tam jeździmy.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Hej Mamuśki!
    Ja od wczoraj czuje mojego syna jak szaleje w brzuchu fajne uczucie
    Wizytę mam 7marca
    A keczup z cukinii moja teściowa robi i nie daje przecieru tylko pomidory i nie ma aż tyle przypraw

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Lidka po antybiotyku się czuje dobrze...wszystko na szczęście przeszło...bralam też tylko 5 dni bo na tyle miałam go przepisanego...to był mój (jak dobrze licze)4 albo 5 antybiotyk w życiu,więc myślę że dlatego też tak szybko pomógł i nie było konieczności leczenia dalej...

A jest on m.in.na zakażenia górnych i dolnych dróg oddechowych...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kroliska a ktory tydzien u Ciebie??
    Gratuluje ruchow i zazdroszcze!
    Ja tez cos tam czuje na doke brzucha ale nie wiem czy to nie jelita :P

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Na brzuchu wiadomo nie można spać więc zostaje mi na plecach. Ale z tego co czytam to i na plecach długo spać nie można...
    Mozna spac w kazdej możliwej pozycji, jezeli tobie tylko wygodnie . To mit z tym niespaniem na brzuchu i spaniem na lewym boku, jak dzidzi bedzie niewygodnie, to spewnoscią pierwsza się o tym dowiesz i zmienisz pozycję, podobnie ze spaniem na plecach .

Ja dziś na 18:15 mam USG i już sie nie moge doczekac co bedzie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Kroliska a ktory tydzien u Ciebie??
    Gratuluje ruchow i zazdroszcze!
    Ja tez cos tam czuje na doke brzucha ale nie wiem czy to nie jelita :P
    Oo ktoś tu ma suwaczek
    Ja jestem zdania, że to dzidzia gdyby to były jelita, to myślę, że to uczucie znałabyś już wcześniej, nie byłoby nowe. A skoro dopiero od niedawna coś czujesz, czego wcześniej nie było, znaczy że zaczęłaś czuć ruchy, tym bardziej, że jak się pojawiły tak są i nie przestają np. Po dwóch dniach

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Cymoka to dobrze, że można spać tak jak się chce. Że dzidziuś da znać jak mu będzie nie wygodnie.

burzujka mi też się wydaje że to jednak dzidzia, bo ja czasem czuję to samo na dole brzucha Dla mnie to nowe ruchy więc to na pewno dzidzia.

Dzisiaj w nocy rozrywało mi dosłownie głowę z bólu... i po raz kolejny niestety musiałam apap wziąć w ciąży.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki czytam Was na bieżąco, ale nie mam ostatnio czasu na udzielanie się czynne
    co do poduszek to ja na samym początku kupiłam taką w kształcie litery C i jestem z niej niezadowolona. Moja szwagierka ma taką, którą można wiązać i robi się z niej np kojec dla Maluszka i ta jest rewelacyjna...Poza tym swoją zamawiałam na Allegro i teraz wiem, ze warto wcześniej takiego czegoś dotknąć.... moja jest jakaś twarda, muszę chyba z niej wypruć trochę wkładu. Poza tym mamy bardzo duże łóżko i jak próbuje z nią spać to zajmuje nam 1/3 łóżka i robi się ciasno. Ja najczęściej śpię z nogą zarzuconą na Męża i na brzuchu... O dziwo to już 17 tydzień i w dalszym ciągu mi to nie przeszkadza, mimo, ze brzuszek jest lekko widoczny i nie wiem czy to dobrze czy źle
    Co do kolejnej wizyty to mamy ją dopiero 13 marca, a wcześniej była 6 lutego, więc już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Maleństwo to pierwszy tak długi czas od początku ciąży, kiedy nie widziałam Dzieciątka i już bardzo mi się tęskni

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Burzujka u mnie 17 i 4 dzień dzisiaj tez myśle ze to u Ciebie dzidzia, ja od ponad tyg sie zastanawiałam czy to TO czy nie ale tak sporadycznie było czuć. A w niedziele i wczoraj to juz szalał o tych samych godzinach i czuć to tak całkiem na dole, nawet wiedziałam jak siedział se po lewej stronie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów