Strona 317 z 724
Pokaż wyniki od 3,161 do 3,170 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    A żeby było śmieszniej, to z kolei u teściów mój teść wiecznie strofuje teściową, że nie dosolone; w efekcie niektórych potraw lepiej u nich nie tykać, bo sól aż twarz wykrzywia

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Lolcia - u mnie tak samo. Tata górnik, kąpie się w pracy. No ale sam fakt, że górnik - zawsze w domu było dużo ręczników a i tak oszczędnie wisiały
    Mój tata jest jakieś 15 lat na rencie, a do tej pory rodzice w domu mają nowiuśkie "górnicze" ręczniki :P

Co do przetworów i gotowania moja mama też jest antytalentem, raczej tata gotuje...a co zrobić, żeby ją z domu wygonic, odkamienić czajnik octem, normalnie działa na nią jak czosnek na wampiry

Dziewczyny z innej beczki, było o jedzeniu i ślineniu teraz o spaniu. Wziełam się właśnie za poszukiwanie prezentu na dzień kobiet, zażyczyłam sobie poduszkę ciązową, macie swoje typy, albo najlepiej poduszkę godną polecenia?? Wiem, że chce taką co może posłużyć za kojec i zastanawiam się czy 115 cm długa nie będzie dla mnie za mała, mam 174 cm, z większcyh już jest mniejszy wybór.

O mnie
    Lolcia - ja mam poduszkę w kształcie litery U ma 150 cm długości. Ja mam 160 cm wzrostu i ją uwielbiam, bo mogę jednocześnie trzymać na niej głowę, mieć pod brzuszkiem i między kolanami. Dodatkowo, mogę sobie ją dowolnie zwijać i rozwijać. Po porodzie okręcałam się nią i była mi pomocna podczas karmienia. Wybrałam z dobrym wypełnieniem, które dopasowuje się do ciała, a jednocześnie trwale sie nie odkształca. To druga ciąża, gdy mi służy i nie zamieniłabym jej na inną

Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Lolcia - ja mam poduszkę w kształcie litery U ma 150 cm długości. Ja mam 160 cm wzrostu i ją uwielbiam, bo mogę jednocześnie trzymać na niej głowę, mieć pod brzuszkiem i między kolanami. Dodatkowo, mogę sobie ją dowolnie zwijać i rozwijać. Po porodzie okręcałam się nią i była mi pomocna podczas karmienia. Wybrałam z dobrym wypełnieniem, które dopasowuje się do ciała, a jednocześnie trwale sie nie odkształca. To druga ciąża, gdy mi służy i nie zamieniłabym jej na inną
    A w środku ma tą kuleczkę silikonową czy coś takiego?? Ja sklaniam się bardziej ku takiej w kształcie C, chce ją zabrać do samolotu jak będziemy na urlop leciec, z taką C już strach na odprawę iść a co dopiero z U,wygonią mnie :P

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Haha, Zielona Pokrzywo ten ocet z octem to w punt ogórki, grzyby i papryka mojej mamuśki
    Ale u niej to przez mojego tatę, który kręci się wkoło niej jak mucha, gdy robi przetwory i poucza: tam jest za mało octu, Kaśka ja ci mówię, ze nikt tego nie zje, bo octu nie czuć i będzie niedobre Po tym ględzeniu, mama leje ocet i później rzeczywiście oprócz ojca nikt już tego nie chce jeść
    Moja mama też Kaśka widocznie niektóre Kasie nie mogą w kuchni robić Ale czasami to już z octem przesada. Grzyby to wykrzywiają gębę w drugą stronę. Ale wersja, żeby dać mniej octu nie przejdzie -to bez smaku będzie!

A żeby było śmieszniej, to z kolei u teściów mój teść wiecznie strofuje teściową, że nie dosolone; w efekcie niektórych potraw lepiej u nich nie tykać, bo sól aż twarz wykrzywia
    O bym się z teściem dogadała lubię słone. a najbardziej chipsy...
    -------

Ja muszę sobie poduche kupić, bo dzisiaj aby zasnąć zrobiłam twierdzę -3 koce na rulonik zwinięte i naokoło mnie -ale się spałoooooo

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Do mnie jutro przyjdzie ta: http://allegro.pl/show_item.php?item...AwODQ5OGJjODY=
    Czekam jak na zbawienie, może w końcu się wyśpię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Moja ma w środku jakieś sprężynki ze specjalnych włókien (już nie pamiętam ich nazwy); tej z kuleczkami nie chciałam, bo podobno słychać w nich przesypywanie się tych kuleczek i to mnie zniechęciło. Ta moja faktycznie w podróży byłaby nieporęczna, bo jest całkiem spora.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nie rozumiem tego spania z poducha... o co chodzi? I dlaczego to pomaga?
    Przede wszystkim co Wam sie dzieje bez poduchy?
    Bo u mnie brzuch juz w sumie dosyc pokazny ale ze spaniem problemu zadnego.. dlatego sie dziwie

Zielona pokrzywo dziekuje! Na milion procent zrobie tego dzema w tym sezonie

Co do higieny to rzeczywiscie calowanie w usta wykluczone! Nawet ja nie bede tego robic ze wzgledow jakie opisywalyscie.

Ale nie bede kazala ludziom myc rak ani tymbardziej nie uzyje nigdy na dziecku zelu antybakteryjnego. Chce zeby organizm dziecka spotykal sie z bakteriami i uczyl sie z nimi walczyc.
    Tak samo nie bede krzyczec jak podniesie cos z podlogi i wlozy do buzi ziemi czy piasku tez niech sobie pojje

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Do mnie jutro przyjdzie ta: http://allegro.pl/show_item.php?item...AwODQ5OGJjODY=
    Czekam jak na zbawienie, może w końcu się wyśpię
    To chyba poczekam z zamówieniem na Twoja opinię Też patrzyłam na te zestawy, ciekawa jestem czy ta poducha jest faktycznie tak ładnie wypelniona czy to podpierducha to zdjęc.

Ewentualnie skłaniam się ku http://allegro.pl/poduszka-dla-kobie...1-56847afe9799

Przy okazji rogala do karmienia wyłudziła i pieluszki bambusową i flanelową. Może mąż się da namówić, przeciez dziecku nie będzie żałował :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów