Strona 309 z 724
Pokaż wyniki od 3,081 do 3,090 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A jak u was z imionami? ?
    U mnie Róża albo Patryk

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ale biodra mnie bolą jak śpię na boku :/
    Już doczekać się wizyty nie mogę bo znów mam jakieś nerwy że może coś jest nie tak z dzidzia.

U mnie Franuś albo Jagoda, Rozalia, Aurelia..
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A co sądzicie o szczepionkach ?? Ja nie wiem co o tym sądzić..

Czesc dziewczynki :-)
    Ja już po szpitalu, plamienia ustapily, ból brzucha też, ale cały czas leżałam. Mam zalecenie więcej leżeć niż chodzić, któraś z Was może też tak miała? Jak mialyscie plamienia? Ciężko tak cały czas leżeć, ale jak mus to mus.
    Co do imion to mężowi podoba się Franek, a dla dziewczynki- Emilka, Gabrysia, Lenka, Zuzia. Ciężko zdecydować :-)

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    A jak u was z imionami?
    Ola lub Filip

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Ale biodra mnie bolą jak śpię na boku :/
    Mnie tak samo. Teraz żeby zasnąć muszę położyć się na boku, pod nogę dać poduche albo zwinąć kołdrę i przechylić się w przód. Taka pozycja bezpieczna. Inaczej nie zasnę.

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    A co sądzicie o szczepionkach ?? Ja nie wiem co o tym sądzić..
    Ja dwoje dzieci szczepiłam i teraz też szczepię. Nic więcej w tym temacie. Nie rozwodzę się nad nim, nie biorę pod uwagę opinii innych, bo ile osób tyle różnych opinii. A to moja prywatna sprawa. Nie potępiam osób, które nie szczepią, to ich wybór, ale oczekuję tego samego. Że nikt nie będzie mi zarzucał, że źle robię.

I tak z doświadczenia chciałabym wspomnieć, by tu między nami na wyrażeniu swojego podejścia zakończyć, bo ten temat zawsze kończy się gównoburzą a nam to niepotrzebne

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    O, nie wiedziałam, ze jest coś takiego jak balonik porodowy.

W pierwszej chwili pomyślałam, ze fajna rzecz, ale po przemyśleniu sprawy jestem sceptycznie nastawiona - w końcu nie bez kozery można używać po 36 tyg. ciąży; jednak ćwiczenia parciami to nie to samo, co ćwiczenia mięśni Kegla... ja bym chyba wolała, żeby moje dziecko posiedziało dłużej w brzuchu, niż bym miała je bez przyczyny o kilka tygodni wcześniej zwoływać na świat.

A ja preferuje imiona krótkie typu Marek, Natan, Dawid , Daniel. Te wszystlie Staś, Antoś, Franuś fajne, ale mie umiem sie przekonać, żeby 10latek w szkole podpisywał sie Franciszek Stanisław Liliana itd. Ale do porodu może mi sie zmienić z 10 razy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Niulla, ja szczepiłam swoje dzieci i szczepić będę.

W tej kwestii mogłabym powtórzyć toczka w toczkę słowa za Dżemik
    Niech to będzie indywidualną sprawą każdej z nas.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja mam całą listę imion, za to mój mąż wszystko neguje i pewnie jak przyjdzie co do czego to go natłukę
    Dziewczynka: Gabriela, Aniela, Blanka, Patrycja,Joanna.
    Chłopiec: Gabriel, Marcel, Fabian, Mateusz.
    Kiedyś planowaliśmy Patryka ale mieliśmy bardzo przykre zdarzenie wśród znajomych i śmierć znajomego Patryka i każdemu się kojarzy A to ładne imię.

Ja mam zamiar nie szczepić. Ale pozostawię to bez dalszego komentarza, bo te tematy wywołują niepotrzebne awantury.

O mnie
    Ja nie myślę o imionach, dopóki nie dowiem się kto zamieszkał w moim brzuchu

Mam tendencję do przywiązywania się i jak sobie wkręcę jakieś imiona, to później będę żałowała np. dowiem się, że mam córkę - super będzie się nazywała tak i tak, ale szkoda, że imię dla chłopca "się zmarnuje" i na odwrót
    poczekam cierpliwie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów