Strona 307 z 724
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,070 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Kolinka, cieszę się razem z Tobą!

Wiem, co musiałaś przeżywać, bo mnie też w 1 ciąży lekarz nastraszył, ze coś moze być nie tak; później wizyta w poradni genetycznej i wszystko super, ale ile strachu i łez było, to moje...

Wkurza mnie takie podejście lekarzy - coś palnie, bez wyczucia, nie dopatrzy...; a kobieta ciążarna tyle stresu się naje, często bez potrzeby, ze szczęcie, ze nie poroni.. Ech, ci lekarze :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Też nie czasem ciągnie w podbrzuszu. Zwłaszcza jak się obracam z boku na bok, w nocy np, w idole chyba musimy odsunąć łóżko od ściany bo coraz ciężej mi się wychodzi na siku przez nogi łóżka.
    Ja wam powiem, że jest ciężko, też myślalam że będzie lżej, ale jak patrzę na powiększający się brzuszek, albo ba zdjęcie usg to ja tam Zniosę wszystko a jak już zobaczę moją Gabryśkę to już ulga milion (tak, chyba będzie imię Gabrysia)
    Też marzy mi się Gabriela A jak będzie chłopak to Gabriel - męża jakoś urobię, bo mu się nie podoba :P Ale już ja się nim zajmę

Cytat Zamieszczone przez Kolinka Zobacz posta
    Jestem dziewczęta.
    Wczoraj byłam na tym USG, ten konował ( z polecenia mojej gin) badał mnie ponad godzinę i w sumie nic nie powiedział. Na sam koniec tylko, że nie ma tej kości i że daje mi skierowanie, ale ostatnim dniem na zrobienie tych badań jest piątek, czyli dziś. Mniejsza....
    Byłam w szpitalu. Krew pobrali, wyniki za tydzień w piątek. ALE.... inny lekarz bardzo wyraźnie widział kość nosowa! Z dzidziulkiem wszystko w porządku. Badanie trwało dosłownie 15 minut, byłam w szoku jak on sprawnie to robił Dzisiaj 14 tydzień, termin porodu na 26.08.
    SZCZĘŚLIWA!!!!!
    Uff... jak dobrze,że jest dobrze Ale nie mogę się powstrzymać -ten pierwszy lekarz to jakiś konował jeb***....

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Jestem dziewczęta.
    Wczoraj byłam na tym USG, ten konował ( z polecenia mojej gin) badał mnie ponad godzinę i w sumie nic nie powiedział. Na sam koniec tylko, że nie ma tej kości i że daje mi skierowanie, ale ostatnim dniem na zrobienie tych badań jest piątek, czyli dziś. Mniejsza....
    Byłam w szpitalu. Krew pobrali, wyniki za tydzień w piątek. ALE.... inny lekarz bardzo wyraźnie widział kość nosowa! Z dzidziulkiem wszystko w porządku. Badanie trwało dosłownie 15 minut, byłam w szoku jak on sprawnie to robił Dzisiaj 14 tydzień, termin porodu na 26.08.
    SZCZĘŚLIWA!!!!!
    Jeeeeeeeee! super

Niulla, z ta Twoja energia, to tu sie objawa roznica wieku Ty mloda to silna jestes i Twoj organizm swietnie sobie z ciaza radzi. My starowinki mamy troche gorzej ja ogolnie to mam energie ale bardzo szybko sie mecze i musze odpoczywac po kazdej aktywnosci.

No ja to sie czuje jak emerytka, stekam, wszystko mnie boli, chodze juz jak pingwin, miednica mi sie rozregulowala, w biodrach jak szafa jestem, popuszczam przy kaszlu, dysze po paru schodkach, w krzyzu lupie, do wanny samam wejsc nie moge, kreci mi sie w glowie, jest mi niedobrze z rana, nie uprawiam seksu bo pewnie bym sie rozpadla - wiec TY MNIE NIULLA NIE DENERWUJ ;p ;p ;p

zartuje, fajnie jest

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Jestem dziewczęta.
    Wczoraj byłam na tym USG, ten konował ( z polecenia mojej gin) badał mnie ponad godzinę i w sumie nic nie powiedział. Na sam koniec tylko, że nie ma tej kości i że daje mi skierowanie, ale ostatnim dniem na zrobienie tych badań jest piątek, czyli dziś. Mniejsza...
    Mozliwe ze on nie ma uproawnieni do robienia genetycznych. Sprawdzlaś go na liscie FMF?

Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Współczuję wam .. ja sie czuje jak młody Bóg. ..
    Ja tez - lekko moze czase trochę senna - druga ciąże i oprocz tego ze trochę szybciej się mecze, to jakbym w ciazy nie byla . A ja to już starowinka - 37 rok mi leci

Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Hej dziewczyny!
    A macie już tą całą lienea negra?
    Nie zapowiada się, a w pierwszej tez nie mialam mimo ze mam ciemną karnację i ciemne włosy

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ale moze wlasnie jest jakis inny sposob zeby ten wapn pozyskac? Bo z checia bym sobie juz to mleko odpusila :P
    Lolcia smacznego kakalka
    Tak nadrabialam zaległosci i ryby mają (np. sardynki) i duzo mają twarde sery długo dojrzewające - parmezan, parmiggiano, grana padano

Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Wczoraj wieczorem mój mąz jak zwykle przyłozyl ucho do brzucha. Ostatnio robi to regularnie, bo lubi go/ jej słuchac jak "fijokieruje". Ja nic nie czułam, a on od jakichś 2 tygodni moze podsłuchac czy rusza sie wolniej, czy szybko. Kilka minut później niespodziewanie sama poczułam jak mały świdruje. Trwało krótko, ale na tele intensywnie, że wiedziałam co to. Marze jeszcze, by poznać w końcu płeć maluszka i już bede naprawde happy nadal czuje, ze to chłopak.
    Nie chce tutaj zniechęcać męża, ale odgłosy w brzuchu to tylko jelita twoje . Kiedyś byl taki program o parze która nawet je nagrywała i jakie bylo zdziwienie jak lekarz im powiedzial ze to po prostu ruchy jelit...

Nadrobilam zaleglosci wreszcie.

A i jeszcze przypomniało mi się - na biegunki smekta ok, choc podobno bardziej maskuje problem niż je leczy, ale wtedy warto wlaczyć probiotyk i pić elektrolity

Ja bylam we wtorek u gin'a u wszystko ok, a na USG ide 28 lutego - moze dowiem się wrescie co nam w brzuchi rośnie .

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Zapomnialam napisac, mam drobny problem - z resztą w pierwszej ciązy bylo to samo, przy kichaniu jak na max'a nie zacisnę nóg, to minimalnie popuszczam . WIem ze przyspozylo mi to stresu w czasie pierwszej ciązy i balam się porodu najbardziej pod wzgledem nacinania/pękania (dlatego kupilam balonik porodowy) no i nietrzymania moczu, bo to czeste po porodach naturalnych. Ale na szczescie po porodzie wszystko wrocilo do normy, wiec teraz trochę spokojniej do tego podchodzę, choć wkurzające to jest i niefajne

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Kolinka cieszę się razem z Tobą ze wszystko się wyjaśniło i jest dobrze! Ten lekarz to faktycznie porażka.

Ja nawet dobrze się czuje,troche mnie bolą plecy ale tak to jest OK

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja bym chciała córkę Anastazja lub Rozalka nazwać ale mezowi się nie podoba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Karolina super ze wszytko ok

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cymoka a co to takiego ten balonik porodowy??

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dziewczyny Mam okazję lecieć samolotem do Męża jak będę 19/20 tydzień...
    Ostatnio jak pytałam lekarza powiedział,że kobiety w ciąży mogą latać samolotem a ja i tak się boję po wcześniejszym poronieniu.

Czy Wy latacie samolotem w ciąży? I nic się nie dzieje?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów