Strona 303 z 724
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Magdalena S
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Po za tym wszystko ok dzisiaj miałam wizytę, dzidzia rośnie prawidłowo i lekarz potwierdził że będziemy mieć chłopca a jak u Was? Znacie już płeć? Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Magdalena S Zobacz posta
    Po za tym wszystko ok dzisiaj miałam wizytę, dzidzia rośnie prawidłowo i lekarz potwierdził że będziemy mieć chłopca a jak u Was? Znacie już płeć? Pozdrawiam
    Ja może się dowiem za tydzień płci, jak się ładnie dziecko ustawi
    A o łożysku takim nie słyszałam. A skoro lekarz mówi,że jest dobrze wszystko... ja przestałam w necie czytać za wiele, bo niektórzy z kataru robią raka od razu. Ewentualnie można sie skonsultowac z innym lekarzem dla pewności.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    A ja dziś korzystalam z pięknej pogody zjadłam 1 paczka może jeszcze z jednego zjem leżę właśnie po obiadku i czuje jak mi delikatnie dzidziuś się wierci. U nas dziś cudnie wiosna idzieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170223_143245.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	99.7 KB
ID:	100199

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    . ja przestałam w necie czytać za wiele, bo niektórzy z kataru robią raka od razu. Ewentualnie można sie skonsultowac z innym lekarzem dla pewności.
    Zgadzam sie, internet w ciazy to ZLO ;p

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Zielona Pokrzywo - skorzystam z Twojego przepisu na pączki i w weekend zrobię + dodam za radą Dżemik ziemniaka

Ja też miałam w poprzednich ciążach i teraz dają nieśmiało o sobie znać bóle w okolicach pośladków. U mnie to jakby bolały mięśnie pośladkowe z ostatnim odcinkiem kręgosłupa. Mąż tu się przydaje - dobrze wymasuje W ogóle to mój T. kupił mi podręczny masażer, ale rzadko go używam, wolę jego ręce i precyzyjne dociskania.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja zrobilam pieczone paczki z mojewypieki inne niz tradycyjne ale pycha sa
    Co do cwiczen, najpierw zapytaj lekarza czy nie ma przeciwwskazan. Jak nie ma, to sie zapisz i chodz po takich cwiczeniach bedziesz sie lepiej czula, bedzie wiecej energii i porod pojdzie znacznie lepiej
    Ja mam zielone swiatlo od lekarza na cwiczenia ale z czasem u mnie kiepsko :/ moze w marcu sie w koncu zapisze.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Zielona Pokrzywo - skorzystam z Twojego przepisu na pączki i w weekend zrobię + dodam za radą Dżemik ziemniaka

Ja też miałam w poprzednich ciążach i teraz dają nieśmiało o sobie znać bóle w okolicach pośladków. U mnie to jakby bolały mięśnie pośladkowe z ostatnim odcinkiem kręgosłupa. Mąż tu się przydaje - dobrze wymasuje W ogóle to mój T. kupił mi podręczny masażer, ale rzadko go używam, wolę jego ręce i precyzyjne dociskania.
    Ten ziemniak to fajny sposób na kontrole oleju. Też przy okazji spróbuję

A ten ból mam właśnie jakby w mieśniu nie kręgosłupie. Jak porozcągam się to przechodzi, ale czasem to jak mnie złapie to muszę się jak babcia wygiąć Mąż pomaga, ale najlepiej jak mi w pracy koleżanka pomasuje bo uwaga -mam pod ręka masażystkę sesese...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Natalinka87 Zobacz posta
    Wlasnie dzis mialam wizyte w szpitalu i usg w zwiazku z tymi okropnymi bolami (wczoraj w nocy bylam na IP bo maz bal sie ze to wyrostek, nie moglam nogi do gory podniesc, chodzic, lezec, masakra) Taki moze byc bol wiazadel, miednicy itd. powinien przejsc po 18 tyg, ale niektore kobiety mja do konca ciazy Bede musiala nosic pas dla ciezarnych zeby odciazyc plecy. Poki co srodki preciwbolowe.
    Potwierdzam. W poprzedniej ciąży umierałam z tego powodu. Jak mi noga spadła z łóżka to pół godziny targałam ją spowrotem, bo tak bolało.
    Ja zamierzam iść na basen.

Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Dokładnie. Mnie juz teraz też boli. Ja dodatkowo mam spięte te mięśnie które idą od kręgosłupa do pośladków, przez co jeden z nich ponosi mi nogę i jedną mam wyżej. Jak za dużo stoję, chodzę to boli okropnie. Albo jak leżę na plecach, zegnę nogi w kolanach to nie podniosę tyłka do góry, właśnie przez ten ból.

Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    A ten ból mam właśnie jakby w mieśniu nie kręgosłupie. Jak porozcągam się to przechodzi, ale czasem to jak mnie złapie to muszę się jak babcia wygiąć Mąż pomaga, ale najlepiej jak mi w pracy koleżanka pomasuje bo uwaga -mam pod ręka masażystkę sesese...
    Właśnie znam ten ból. Mąż się stara jak może, ale wciąż to boli.

Mnie to czeka niestety do końca ciąży. Nie wiem jak to wytrzymam. Dla mnie to gorsze niż poród. Serio.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    witaj Nat85
    Dużo jest Natalii w okolicach 30-stki później gdzieś te imię zanika.

Ja miałam chęć ćwiczyć ćwiczenia dla ciężarnych w domu ale gdy zapytałam mojej gin to trochę nosem pokręciła i powiedziała że dla ciężarnych najlepsze są długie spacery i basen. No cóż zostają mi spacery gdy zrobi się ciepło w końcu.

MamaT cieszą mnie taki oznaki wiosny

Natalinka dobrze że okazało się że to nic złego i z dzidzią wszystko w porządku

I też uważam że internet w ciąży to zło.
    Od jakiegoś czasu czasem kłuje mnie w brzuchu. Nie wiem czy to dziecko czy to więzadła czy jeszcze coś innego. Wolę nie czytać i czekam na wizytę.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Moja gin pierwsze co mi przypomina to nie czytać głupot w internecie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów